62 ساله دارای تخته برای سابقه و رکورد 8 ساعت و 15 دقیقه و 15 ثانیه

جورج هود 62 ساله و بازنشسته از Naperville, Ill., بسته یک مانیتور قلب گروه در سراسر قفسه سینه خود را متصل به یک کاتتر به بدن خود صعود بر روی یک سفارشی ساخته شده جدول پوشش داده شده با پوست گوسفندی خطاب و تماس گرفته شده تا سرپرستی rock ‘n’ roll لیست پخش بر روی تلفن خود را.

و سپس او مطرح شده خود را به یک تخته — برگزار شد و موقعیت برای 8 ساعت و 15 دقیقه و 15 ثانیه برای تنظیم یک رکورد جهانی گینس.

تخته یک شاهکار استاتیک اما شدید و ورزش. نیم تنه پایدار است در یک موقعیت افقی که توسط انگشتان بر یک پایان و لمسي ، شکم و ران و پشت و عضلات بازو در میان کسانی که دور شلیک, تبدیل بسیاری از بدن انسان به گرانش-هجوم پلت فرم.

هود سابق دریایی و اداره مبارزه با مواد مخدر عامل برگزار تخته Feb. 15 برای زمان بیشتر از یک روز متوسط ، آن زمان او برای هدف, 8:15:15 بود با اشاره به 515 تناسب اندام, ایلینوی جسمی و روانی درمان کسب و کار است که برای او جمع آوری پول با خود جهان-تلاش رکورد.

او تا به حال مربیان و تیم پشتیبانی به او غذا مایعات. یک گینس رسمی در دست بررسی سابقه بوده است. و مخاطبان در 515 تناسب موقعیت در Plainfield, Ill., ارائه حمایت معنوی — نما برای عکس در زمانی که او خواست برای تشویق و رقص های مورد علاقه خود را rock آهنگ ها به عنوان آنها نه بیش از سیستم صوتی.

هفتم ساعت بود سخت ترین, او گفت:. اما او همچنان ادامه داشت و هنگامی که آن را بیش از هود سینک نکرده بر روی شکم خود را. این امر می تواند بی احترامی تخته, او توضیح داد. به جای او کاسته بازگشت به یوگا موقعیت به نام کودک را در برخواهد داشت. پاهای خود را آنقدر تنگ او گفت که در آن زمان 12 دقیقه.

و سپس او 75 pushups.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>