6 هفته پس از DPS سپاهی کشته شدن او Dion جانسون خانواده است که هنوز هم در تاریکی

شش هفته پس از Dion جانسون ضرب گلوله کشته شد یک سرباز دولت در حالی که نشسته در ماشین خود و ققنوس راه اندازی اداره پلیس تحقیقات خود را به قتل جانسون خانواده و هنوز هم در تاریکی در مورد بسیاری از جزئیات در این مورد.

“Dion کشته شد و شش روزهای دوشنبه پیش و ما هنوز هم از نام این افسران که درگیر در مرگ او” Jocquese بلکول وکیل خانواده جانسون گفت: به Arizona Republic. “ما هیچ نزدیک به آنچه اتفاق افتاده است به Dion از ما بودند در 25 مه سال 2020 است.”

جانسون خانواده بارها درخواست آریزونا وزارت امنیت عمومی به افشای نام این سپاهی که به ضرب گلوله کشته و جانسون در روز یادبود و همچنین اطلاعات دیگر در مورد این مورد. اما مقامات حاضر به دادن جانسون خانواده پاسخ.

این سکوت نیست فقط خسته کننده برای جانسون خانواده آنها به عنوان سوگواری از مرگ او — آن را نیز نگه می دارد آنها را در اداری برزخ و بالقوه forecloses امکان دنبال عدالت برای قتل او.

حتی به عنوان دیگر آریزونا سازمان های اجرای قانون باید نقل مکان کرد و نسبت به افزایش شفافیت در صورت تشدید نظارت بیش از موارد خشونت پلیس و تیراندازی پلیس هیچ به روز رسانی در جانسون مورد از ققنوس اداره پلیس اولین و تنها بیانیه ای در این باره منتشر شده است ،

در حالی که ققنوس اداره پلیس را حفظ کرده است که خودداری از اطلاعات مربوط به این مورد لازم است به صورت عادلانه بررسی وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای این ادعا در یک مورد مثل این با توجه به آریزونا متمم اول قانون اساسی وکیل دن Barr.

هیچ پایه و اساس قانونی برای مقامات سکوت

با وجود چندین پرونده های عمومی درخواست ارائه شده توسط Arizona Republic بیش از گذشته چند هفته, هیچ, ویدئو, گزارش و یا هر گونه دیگر سوابق اطراف جانسون تیراندازی مرگ شده اند منتشر شده توسط هر سازمان های درگیر در این موضوع است.

تنها فیلم از صحنه تیراندازی شد و یک ضبط آریزونا وزارت حمل و نقل ترافیک دوربین گرفته شده توسط رسانه های محلی خروجی نمایش شش دقیقه جانسون تخمگذار بر روی آسفالت به عنوان یک سپاهی می ایستد در این نزدیکی هست. آن را نشان نمی دهد تیراندازی خود و یا لحظات منتهی به آن است. بخش صوتی از اعزام تماس ساخته شده بود اما آن را آنلاین ارسال شده توسط یک منبع ناشناس و منتشر شده توسط مقامات.

پس ققنوس اداره پلیس تنها بیانیه عمومی در مورد بیش از یک ماه پیش و اف بی آی اعلام کرد که آنها به دنبال به مورد در ژوئن 12, درخواست از جانسون خانواده و خواسته های ساخته شده در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر ولی به نظر می رسد کاهش یافته است در گوش کر.

ققنوس اداره پلیس هنوز به انتشار اطلاعات در پیشرفت آن. در یک ایمیل به آریزونا جمهوری روز دوشنبه یک سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت گفت که بررسی نشده است اما آنها باید یک به روز رسانی وضعیت خود را در پایان هفته.

این تحقیقات اغلب می تواند هفته ها یا حتی ماه به انجام.

پس از اتمام بررسی خود ققنوس اداره پلیس را به جلو مورد به Maricopa County دفتر دادستان به تعیین اگر اتهامات جنایی باید در برابر درگیر سربازان است که می تواند چندین ماه آنها را به معلوم. MCAO تایید کرد روز دوشنبه آنها را دریافت نکرده اند و تا به حال هیچ اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن.

یک سخنگوی FBI گفت: جمهوری اسلامی که این موضوع همچنان در دست بررسی است اما می گویند که آیا آنها تعیین کرده اند که تیراندازی حکم فدرال بررسی است.

سازمان های اجرای قانون در برخی از کشورهای دیگر شده اند بسیار سریعتر و آینده بیشتر در مورد اطلاعات در مورد اخیر با مشخصات بالا تیراندازی پلیس حوادث. برخی از آریزونا سازمان را حتی اجرا شیوه برای ارائه اطلاعات بیشتر به مانند چند رسانه ای برای بسته بندی مطبوعات در مورد برخی از موارد قابل ذکر.

اما آریزونا سازمان’ فلسفه در انتشار اطلاعات در افسران متفاوت از بخش به بخش. برخی از سازمان ها از انتشار نام و اطلاعات ماموران بلافاصله پس از تیراندازی در حالی که برخی از سازمان ها به عنوان جانسون در مورد نگهداری چنین اطلاعات تا داخلی پس از بررسی نتیجه گیری با این استدلال که انتشار این اطلاعات می تواند سازش انصاف تحقیقات.

“وجود دارد هیچ چیز در مورد این تحقیقات که فریاد می زند که باید آن را نکردن به دلیل حفظ حریم خصوصی و یا محرمانه نگرانی” گفت: Barr که در خدمت به عنوان مشاور برای متمم اول قانون اساسی ائتلاف آریزونا. “تیراندازی صورت گرفت در برخی از آن گرفتار شد،”

بعلاوه Barr گفت: دولت قانون مستلزم آن است که سازمان آزادی اطلاعات “به سرعت” در پاسخ به سوابق درخواست. در این مورد بار گفت: “شما فکر می کنم یک تحقیق کامل قطعا تواند ظرف شش هفته.”

“به خصوص در عصر ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر برای پلیس به کمتر از به طور کامل پاسخگو به سوابق درخواست در مورد یک مورد مثل این” Barr ادامه داد: “این مشکل به عنوان یک ماده از قانون بلکه یک ماده از سیاست.”

DPS پاسخ نمی دهند به آریزونا جمهوری سوالات به همین دلیل نام و دیگر اطلاعات مخفی نگاه داشته شده اند و یا خود را به سیاست نوشته شده در انتشار این اطلاعات توسط نشریه. آنها قبلا کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد با استناد به یک فعال بررسی است.

“این بسیار ناراحت کننده برای خانواده بود و در تاریکی به عنوان آن مربوط به دیون مرگ” بلکول گفت. “خانم Erma جانسون Dion را کاملا ویران و عدم شفافیت در این روند خود را نابود کرده است اعتماد در سیستم است.”

بعلاوه قانون مستلزم آن است که بلکول فایل توجه کنید که این خانواده قصد دارد به دنبال طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر وزارت امنیت عمومی و یا هر گونه درگیر نهاد دولت ظرف مدت 180 روز از تیراندازی. است که به بلکول تا اواخر آبان ماه برای آماده سازی توجه کنید.

بدون دانستن جزئیات کلیدی اطراف جانسون مرگ و با هیچ تضمینی به عنوان زمانی که آن منتشر خواهد شد با این حال پر کردن یک اعلامیه ادعا می کنند می تواند بسیار چالش برانگیز است.

اخیر افغانستان تحت فشار قرار دادن اجرای قانون برای شفافیت

جانسون قتل توسط یک دولت سپاهی که رخ داده است در همان روز که مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید موجب تظاهرات در سراسر کشور فعال سازمان های نقشه کشی توجه به آریزونا اجرای قانون خونین سابقه خشونت پلیس و تیراندازی پلیس در سال های اخیر است.

اخیر تیراندازی پلیس و قتل جیمز گارسیا, 28, تمدید خشم بیش از موضوع و مجبور ققنوس پلیس تحت بیشتر موشکافی.

ققنوس افسر پلیس به ضرب گلوله گارسیا در جلوی خانه, یک خانه در محله Maryvale در غرب ققنوس پلیس تایید کرد روز دوشنبه. گارسیا مانند جانسون شده بود نشستن در صندلی راننده از ماشین خود را هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد.

گارسیا با مرگ یکی از دو کشنده تیراندازی و مرگ و میر در اجرای قانون در دره بیش از آخر هفته. مسا مرد رادنی Liveringhouse, 70 کشته شد و کشته شدن توسط یک ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر معاون در روز یکشنبه پس از ظهور از خانه خود را حمل سلاح گرم با توجه به کلانتر ،

نه معاون چه کسی کشته Liveringhouse و نه افسر کشته گارسیا شناخته شده توسط مقامات.

تلفن همراه ویدئو گرفته شده توسط یک تماشاچی از گارسیا تیراندازی مرگ نشان داد چهار افسران اطراف گارسیا, ماشین با اسلحه خود را کشیده, فریاد دستورات. دوربین panned دور به عنوان پلیس و پس از آن اخراج عکس به وسیله نقلیه.

گارسیا آورده شد و به بیمارستان جایی که او مرده.

فعالان خواستار اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و جزئیات گارسیا مرگ نفر در تظاهرات Maryvale یکشنبه و دوشنبه شب.

“آنچه ما می خواهیم این است که کل فیلم: هر بدن دوربین هر واحد پلیس که نشان داد تا همه چیز از زمانی که آنها رانندگی به زمانی که آنها وجود دارد به زمانی که آنها او را کشتند. ما می خواهیم هر بدن دوربین” Viri هرناندز به Poder در عمل مدیر اجرایی به جمعیت گفت: دوشنبه شب.

بلکول گفت که این اخیر تیراندازی “مکان های جدید تاکید بر نیاز به شفافیت و پاسخگویی” که خانواده جانسون هنوز به دریافت خواهید کرد.

اگر نه برای این فیلم از گارسیا تیراندازی مرگ گرفته شده توسط یک ناظر, Blackwell گفت: “ما نمی خواهد هر گونه ایده از آنچه در واقع اتفاق افتاده است به کسی که کشته شد این آخر هفته گذشته.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im