Scottsdale آتش خدمه و یک آمبولانس خدمه قرار داده شده است تحت انزوا پروتکل پس از انتقال دوم مورد تایید شده از جدید کروناویروس در آریزونا در هفته گذشته با توجه به شهر اسکاتسدیل آریزونا.

مورد دوم تایید شد توسط Arizona Department of Health Services صبح روز سه شنبه به یک ماریکوپا کانتی در 20s خود.

Scottsdale آتش نشانی و امدادگران کمک ماریکوپا آمبولانس در حمل و نقل به بیمارستان با توجه به کلی Corsette یک سخنگوی اسکاتسدیل آریزونا.

پس از مرد آزمایش مثبت برای جدید coronavirus چهار نفر آتش خدمه با دو نفر خدمه آمبولانس بودند “محروم از کار” و پس از اجتماعی فاصله دستورالعمل برای 12 تا 14 روز به عنوان کارگردان Maricopa County وزارت بهداشت Corsette گفت.

یکی Scottsdale آتش کارمند پس از پاک شده است و هیچ یک از خدمه درگیر نشان داده اند هیچ نشانه ای از بیماری است.

اورژانس خدمه آموزش دیده و مجهز به پاسخگویی به بیماری های عفونی و روشهای خود را کاهش می یابد و خطر قرار گرفتن در معرض Corsette گفت.

این Maricopa County وزارت بهداشت مسئول مصاحبه با بیمار ارزیابی شرایط خود را تعیین چه کس دیگری ممکن است در معرض خطر و سپس تماس و کمک به این افراد است.

“اگر شما شده است تماس, مکان عمومی, بهداشت تعیین کرده است که شما در خطر ابتلا COVID-19 از این فرد” Corsette گفت.

روز چهارشنبه مقامات در HonorHealth که در عمل پنج بیمارستان های ققنوس و اسکاتسدیل آریزونا گفت که آنها در حال کار با county مقامات بهداشتی “پس از presumptive تست مثبت برای کوروناویروس.”

مقامات گفت که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس بود “presumptive مثبت” مورد معنی یک آزمون برای coronavirus ارسال به بهداشت عمومی آزمایشگاه برگشتم مثبت و CDC خواهد انجام آزمایش های بیشتر برای تایید تشخیص است.

“HonorHealth مانند سایر سیستم های بهداشتی سخت پیشگیری از عفونت پروتکل های در محل برای رسیدگی مشکوک یا تایید موارد این بیماری گفت:” بیانیه ای که HonorHealth سخنگوی ست کاپلان منتشر شد پنج شنبه شب.

“از آنجا که ما کارکنان و پزشکان به دنبال شیوه های استاندارد و روش به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض contagions کمی وجود دارد دلیلی برای نگرانی در میان هر کس دیگری که بوده است و یا در حال حاضر برای مراقبت در بیمارستان است.”

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im