6 چندلر شورای شهر نامزد وزن در COVID-19 پاسخ مقرون به صرفه مسکن و دیگر مسائل

رای گیری اولیه در جریان است برای Aug. 4 چندلر شورای شهر در انتخابات است.

شش نامزد از جمله سابق و عضو شورای سه برای اولین بار شورای نامزدها در حال رقابت برای سه باز صندلی.

حداقل یک تازه وارد تضمین شده است به یک صندلی در افتا به عنوان رای دهندگان را انتخاب کنید کسی که برای پر کردن صندلی خالی بودن توسط شورای سام هوانگ که به دنبال جمهوری خواه نامزدی در آریزونا 9th کنگره منطقه.

وقت علامت استوارت است که به دنبال یک دوره دوم در شورا و عضو شورای جرمی McClymonds که منصوب به پر کردن یک جای خالی در ژوئن 2018 است در حال اجرا برای اولین بار دوره کامل است.

ریک Heumann که بیست و هشت سال در این شورا از سال 2008 تا سال 2016 صاحب کسب و کار کوچک بث Brizel ثبت نام پرستار کریستین الیس و ارتش ایالات متحده جانباز و صاحب کسب و کار OD هریس نیز در حال اجرا هستند.

بیشتر: رای مراکز در حال حاضر باز هستند که به راحتی می تواند خطوط on Aug. 4

آریزونا جمهوری خواست هر نامزد یک میزبان از سوالات اعم از خود را بالا دو مسائل و چگونه آنها را در آدرس آنها را به آنچه که در آینده از حمل و نقل به نظر می رسد مانند آن سال 2020 رای دهندگان را راهنمای. رای دهندگان می توانند دسترسی به راهنمای آنلاین به عنوان خوانده شده نامزدهای پاسخ کامل.

در اینجا نگاهی به برخی از پاسخ های خود را.

COVID-19 پاسخ

چندلر یکی از آخرین ققنوس-منطقه شهرستانها به کتابخانه و پارک امکانات رفاهی به عنوان COVID-19 مورد تایید شدند در آریزونا در اوایل ماه مارس و در میان اولین برای بازگشایی امکانات رفاهی به عنوان ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش کاسته شد در اوایل ممکن است.

نامزد شورای وزن در اینکه این شهر به عنوان پاسخگو به عنوان آن را باید در پرداختن به بحران بهداشت و درمان.

Brizel: مدرسه سابق عضو هیئت مدیره در Kyrene Unified School District گفت: این شهرستان باید بیشتر فعال در الزامی ماسک در عمومی به جای انتظار برای یک countywide دستور. “تا زمانی که خط روند پایین می رود ماسک پوشیدن باید اجباری است. من نمی خواهم برای دیدن چندلر ماریکوپا کانتی یا ایالت آریزونا تعطیل دوباره. من اعتقاد دارم که چندلر تا به حال شانس به یک رهبر, اما اجازه دهید که فرصت را منتقل می کند.”

الیس: این دیرین چندلر ساکن که صاحب چندین خانه کمک زندگی در شرق دره بهداشت گفت: مقامات هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس و از آن آسان است به تصویب قضاوت. “آن بیش از حد آسان است به نقطه انگشتان قضاوت و کشیدن کارت سیاست از زمانی که ما باید هدایت ما انرژی و دانش به مبارزه با COVID-19. به عنوان یک حرفه ای پزشکی من سازمان دیده بان در هیبت به عنوان همکاران من در یادگیری و تفصیل شرح دادن بیشتر و بیشتر در مورد این بیماری در هر روز است. جالب اینجاست که برخی از آنچه که ما یاد بگیرند که متناقض است ساخت بسیاری از روز گذشته, پاسخ, امروز, اشتباهات است.”

هریس: صاحب یک شرکت رسانه ای و موسس و مدیر عامل شرکت آماده راه برو بنیاد غیر انتفاعی است که کمک می کند تا کارآفرینان در جوامع محروم هریس گفت: “ما زمان شورای چیزی برای محافظت از چندلر و انفعال قرار دادن مردم در معرض خطر است.” او گفت: آهسته پاسخ خواهد شد که اثرات ماندگار به عنوان شهرستان از بهبود از بیماری همه گیر. “پرداختن به آن است که به سادگی به دنبال در داده ها و گوش دادن به کارشناسان. من می depoliticize من تصمیم گیری و سیاسی منفور تصمیم یا دستور اگر من احساس آن را در بهترین منافع جامعه است. من نمی زدن توپ فوتبال سیاسی ایران به کاری به نفع با بالاتر دفاتر.”

Heumann: معاون رئيس جمهور از فروش در کالیفرنیا بازاریابی همکاران Heumann گفت: شورای شهر در اولویت است و امنیت عمومی و او احساس نمی کند که چندلر “یک رهبر” در حصول اطمینان از ساکنان ایمنی برای اولین بار در. “ما نیاز به ایجاد محتاط در تصمیم گیری بر اساس توصیه های بهداشت و علوم ، ما نیاز به ما احساس امنیت شهروندان به طوری که آنها را ادامه خواهد داد برای حفظ اقتصاد ما در حال حرکت رو به جلو است. اگر مردم احساس نمی امن آنها نه سرمایه گذاری. این می تواند انجام شود در یک شیوه ای مسئول شهرستان با رهبری است. این نیست در مورد سیاست اما با استفاده از این داده ها را مطلع سیاست.”

McClymonds: مالی مشاور و صاحب کسب و کار گفت: این شهرستان شد و پاسخگو به همه گیر. “ما به دنبال داده ها از نزدیک و در هر تصمیم گیری بر اساس آمار و اطلاعات. با اجرای های مختلف ایمنی و تمیز کردن پروتکل های ما قادر به ادامه بدون وقفه ما ارائه به شهروندان ضروری کلاس اول خدمات است که آنها سزاوار است.”

استوارت: صاحب بازاریابی و نام تجاری شرکت گفت که او “افتخار” چگونه کارکنان شهرستان و شهروندان پاسخ داده اند اما بیشتر انجام می شود. “شهردار کارکنان پلیس و آتش بودند نشست و برنامه ریزی ماه قبل از coronavirus آمار آریزونا سخت است. که گفت: همیشه وجود دارد بیشتر است که می تواند انجام شود و من را تشویق تمام چندلر ساکنان به هر احتیاط معقول و منطقی خود را به نگه داشتن همسایگان و جامعه ما امن است.”

حفظ موقعیت به عنوان یک تکنولوژی hub

نامزدها وزن در بر آنچه چندلر باید انجام دهید برای حفظ موقعیت خود به عنوان یک دره تکنولوژی hub در حال رشد در میان بخش های فن آوری در شهرستانها همسایه و در غرب دره.

Brizel: این شهرستان نیاز به حفظ زمین های موجود در دالان اشتغال برای رشد آینده و به شدت جذب شرکت های. “ما نیاز به رسیدن به رهبران فعلی ما جهانی با تکنولوژی بالا شرکت های بزرگ مثل اینتل ریزتراشه و پی پال و کار با آنها برای جذب نسل بعدی شرکت. ما نیاز به کار با دولت و نهادهای اقتصادی در تهاجمی بازاریابی جهانی برنامه ای برای پیدا کردن مستاجران جدید برای ساختمان ها در امتداد راهرو.”

الیس: “زیرساخت های کسب و کار و محیط دوستانه و کیفیت آموزش و پرورش و مسکن هستند در آهن ربا است که برای نگه داشتن و جذب فن آوری های مبتنی بر صنعت به چندلر است.” او گفت: چشم انداز بلند مدت و برنامه ریزی توسط شوراهای قبلی کمک کرد که به نوبه خود قیمت راهرو به عمده مشاغل مرکز باید به روز رسانی برای “2020 و فراتر از آن.”

هریس: در حال هماهنگ به نیازهای کسب و کار و داشتن یک نیروی واجد شرایط هستند برخی از راه چندلر می تواند به رقابتی باقی می ماند. “سازگار زیرساخت و توانایی برای کدهای شهرستان و دولت ما را به نگه داشتن سرعت با تغییر در تکنولوژی ضروری است. ارائه یک خط لوله از کارگران واجد شرایط و حصول اطمینان از این کارگران می توانیم به زندگی در چندلر است. ارائه انواع مشوق ها و برنامه هایی که نگه داشتن چندلر رقابتی در جذب کسب و کار. در نهایت حصول اطمینان از شورای شهر ما و جامعه ما ارائه یک محیط که استقبال آرایه متنوع از افرادی که به طور کلی کار در این شغل تکنولوژی به طوری که آنها احساس راحتی و نمایندگی ما در شهر و مدرسه و جامعه در مقیاس بزرگ است.”

Heumann: این شهر باید حفظ زیرساخت های خود و اطمینان حاصل شود آن را به اندازه کافی تامین آب برای آینده کسب و کار نیاز دارد. شهر نیز باید با رهبران مدرسه به فشار کافی به مدرسه کمک مالی برای اطمینان از یک نیروی کار ماهر. “بدون کلاس اول, آموزش و پرورش, سیستم کسب و کار نمی خواهد که استعداد استخر به اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی به طور کامل و کارگران ماهر برای کمک به شرکت خود را گسترش و رونق.”

McClymonds: “به ادامه رانندگی در اقتصاد محلی ما نیاز به استخدام آینده نوآوران به راه اندازی فروشگاه در شهر ما. این نه تنها به شهروندان ما از این فرصت به خوبی پرداخت, انجام, مشاغل, اما آن را اجازه می دهد تا چندلر به ماندن در خط مقدم جامعه نوآوری است.”

استوارت: این شهرستان باید به خوبی حفظ کیفیت زندگی است که جذاب به کارفرمایان بالقوه. “شرکت های فن آوری است که ارائه با کیفیت بالا و شغل می خواهم برای قرار دادن در یک شهرستان که بسیار عالی و مدارس امن و خیابان ها و پارک ها و کیفیت کلی زندگی است. ما باید به نوآوری و ساخت در موفقیت ما باقی می ماند و از لحاظ مالی محتاطانه به ماندن رقابتی نه تنها در آریزونا اما در سراسر کشور.”

مسکن مقرون به صرفه

افزایش هزینه ها قرار داده اند فشار بر روی مستاجرها و خریداران در سراسر مترو ققنوس. ساکنان چندلر ثابت مسکن به عنوان یک اولویت در سال گذشته است.

در اینجا چیزی است که نامزدها گفت: این شهرستان می تواند انجام دهد برای تشویق بیشتر مقرون به صرفه مسکن.

Brizel: این شهرستان باید حداکثر رساندن استفاده از زمین آن را به عنوان نزدیک buildout و حفظ موجود محله. “چند وجود دارد باقی مانده قطعه از زمین های موجود برای بزرگ مقرون به صرفه و کارشناسی ارشد برنامه ریزی جوامع است. بسیاری از توسعه مسکن در کوچکتر در پر بسته که به صورت پراکنده در سراسر چندلر است. ارائه مقرون به صرفه گزینه های مسکن — به خصوص برای اولین بار صاحب خانه و خالی nesters — یکی از اولویت های من. من کار با برنامه ریزان شهرستان, توسعه دهندگان و سازندگان برای ایجاد نوآورانه و مقرون به صرفه مسکن طرح است. در نهایت ما باید دقیق رشد ابتکار برای حفظ و احیای سنتی محله.”

الیس: تغییرات موجود در منطقه بندی و مشوق ها می تواند کمک به افزایش گزینه های مقرون به صرفه. “دیرین ساکنان چندلر به من بگویید که برای 50 سال گذشته متفاوت خواسته های مسکن به چالش کشیده چندلر است. در حال حاضر تقاضا برای مسکن در چندلر نگه می دارد و رانندگی با این قیمت بالا. ما باید تشویق و ترغیب توسعه دهندگان به کیفیت ساخت مسکن مقرون به صرفه با استفاده از مشوق ها و مقررات منطقه بندی در صورت نیاز.”

هریس: این شهرستان نیاز به برداشتن قدم برای تشویق مقرون به صرفه تحولات و احیای موجود محله. “مشوق ها و معافیت های مالیاتی برای توانبخشی آرام یا نوآورانه منطقه بندی به کمک مالی آسیب پذیر جوامع درگیر شدن ما بزرگ فناوری و کسب و کار جوامع را به نگاه جدید برای راه حل های خلاقانه برای تسهیل ناتوانی و توسعه در این سنتی محله … شورای شهر نیز نیاز به نگاه سرخ-پوشش شیوه ها و انجام همه چیز را در قدرت ما برای احیای محله های ما نه gentrify آنها.”

Heumann: او از صندلی های شهرستان برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون و گفت: همکاری با توسعه دهندگان خصوصی است یکی از راه های توسعه مسکن مقرون به صرفه. “با استفاده از عمومی و خصوصی مشارکت, ما می توانیم به توسعه بخش ساخت با کیفیت و مقرون به صرفه مسکن گزینه های است که ما را قادر خواهد ساخت معلمان و کارگران خرده و دیگر طبقه متوسط اعضای جامعه ما به زندگی, کار و بازی در شهر ما. این می تواند یک فرمول برنده برای هر دو توسعه دهندگان ما و شهرستان ما است.”

McClymonds: او گفت: یک راه برای اطمینان از خانه های مقرون به صرفه باقی می ماند این است که کمک به کاهش-درآمد حقوق بگیران با اورژانس یا تعمیرات جزئی خانه “برای حفظ مناسب و امن و بهداشتی شرایط زندگی است.” این شهر نیز به تازگی تایید آن پنج سال بودجه مسکن که به نام برای اضافه کردن 100 مقرون به صرفه واحد به این شهر مسکن عمومی است.

استوارت: “شورای شهر باعث می شود تصمیم گیری های مهم در مورد برنامه ریزی و منطقه بندی است که بر چشم انداز چندلر است. ما نگاهی به آنچه این اثر را در جامعه بزرگتر به خصوص ساکنان فعلی. این شامل ایجاد تعادل در نیازهای کسب و کار خرده فروشی و بخش مسکن به نگه داشتن چندلر مقرون به صرفه و پویا شهر است.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de