یک صلیب چوبی یاد یک قتل, مینیاپولیس, نوجوان مرموزی 57 سال بعد در نقطه دقیق همراه یک مینیاپولیس پارک مسیر که در آن بدن او رها شد در برف.

مری لوئیس بل خواهر زاده اتفاق افتاد بر متوسط یادبود شنبه به عنوان او و عمه شد راه رفتن سگ خود را بر روی درخت به صف خاک نوین در میننهها پارک.

اریکا بلا گفت که در حالی که در راه رفتن او گفتن عمه بودن این پارک که در آن مری بل شد مقتول که ناگهان آنها تصادفا به طور مستقیم بر روی سایت است.

“وجود دارد این صلیب سفید با نام او بر روی آن و آن را مانند, ایست,’ ” اریکا بل گفت. “این یک شوک بزرگ برای دیدن آن وجود دارد. من ایستاده بود در حالی که کمی با عمه من.”

مری بل خواهر زاده متولد شد و نزدیک به 13 سال پس از کشتار, اما می دانستم که داستان خوبی از مری بل مرگ در دست او خواهر پسر رونالد Steeves. او بلافاصله به رسمیت شناخته شده و اهمیت تاریخ در رنگ قرمز بر روی صلیب سفید ایستاده کمی akilter در میان برگ.

در حال حاضر اریکا بل پدر یکی از مریم پنج خواهر و برادر است که در یک ماموریت برای پیدا کردن که قرار صلیب وجود دارد و به همین دلیل است.

جان بل گفت: یک آبشار از احساسات شسته بیش از زمانی که او دختر خود را به او نشان داد یک عکس از آنچه او کشف شده در یک مسیر است که در میان معمول سگ پیاده روی به مقصد.

“من floored بود و بدیهی است که من شگفت زده بود گفت:” 68 ساله مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره بازنشسته بود که 11 هنگامی که خواهر خود را کشته شد. “و سپس من کنجکاو تفکر که ؟ رونی Steeves’ خانواده از حس گناه? هیچ کس در خانواده من خواهد انجام دهد.”

رجینا کاتولیک دبیرستان دوم مری بل حضور داشتند چهارشنبه خدمات و پس از آن نگهداری از کودکان زمانی که 19 ساله Steeves فریب او را برای سوار شدن و سپس بارها و بارها چاقو و bludgeoned او.

15 ساله پیدا شد بعد Feb. 28 سال 1963 توسط یک پارک کارمند در کنار مسیر در نزدیکی Falls, Minnehaha, تنظیم کردن خبری از یکی از شهرهای دوقلو’ پر شور تر جنایات آن زمان.

با توجه به اسناد دادگاه و روزنامه گزارش Steeves کشته بل زیرا او می ترسید او بگویید که او دوستیابی خواهر بزرگتر او پاتریشیا بیش از سخت اعتراض خود را به پدر. او سعی کردم در عرض چند ماه به اتهام قتل درجه اول و محکوم به زندگی در زندان است. آزادی مشروط یک گزینه در آن زمان با یک جمله زندگی و Steeves آزاد شد پس از 20 سال. در ماه او تا یک اتهام تجاوز به عنف و مرگ با خودکشی در ژانویه 1984 در شهرستان رمزی ،

پس دختر خود را به آخر هفته کشف جان بل ارسال شده یک عکس از یک همسایه محله صفحه وب و در رجینا دبیرستان Facebook صفحه همراه با توضیح اهمیت آن را به او و خانواده اش.

“هیچ سرنخ او گفت:” پس از رسیدن به همکار خود Standish ساکنان محله و رجینا آلوم. “فقط همدردی و مردم به خاطر سپردن.”

در میان کسانی که به یاد داشته باشید بل قتل وضوح استفان کرافورد بود که 7 سال و زندگی در, زنگ,’ محله در زمان.

“آن را به حال یک اثر بزرگ به من گفت:” کرافورد یک مورخ برای خانواده خود را که حدود 10 سال پیش استفاده می شود اجدادی خود را حفر مهارت های لازم برای ساخت یک صفحه در findagrave.com با پس زمینه بل مرگ و یک بیوگرافی مختصر. “من هرگز شاهد یک جنایت بود که در زندگی من است.”

جان بل دانست و از صفحه وجود و در تماس با کرافورد برای اولین بار. در حال حاضر دو teaming تا در ماموریت خود را برای پاسخ به “چه کسی” و “چرا” در پشت صلیب که شد آراسته در زمان برای هفته دفاع مقدس با چیزی شبیه به یک تاج از خار.

کرافورد گفت که او هرگز به دنبال نقطه ای که در آن مری بل بدن داشت اما بازدید از پارک اغلب در طول سال به تازگی به عنوان هفته گذشته در حالی که برای یک اجرا.

“هر زمان که من در این پارک شما احساس خاص, غم و اندوه,” او گفت:. “من تصور افراد دیگر احساس همان راه [که] یک چیز وحشتناک اتفاق افتاده است در این پارک زیبا.”

کرافورد surmises که کسی که زنده بود در سال 1963 قرار می گیرد متقابل وجود دارد “و فقط احساس آنها مورد نیاز است.”

حدود 5 مایل به جنوب شرقی از آن نقطه در پارک مسیر مری بل به خاک سپرده شده است در خانواده طرح در قیامت گورستان در مندوتا هایتز همراه با پدر و دیگر اعضای خانواده.

جان بل نوسانات هر mows چمن و پاک سازی سنگ قبر.

اما بل هرگز بازدید کرده است و می گوید که او هرگز نمی خواهد — که پچ خاک که خواهر خود را از بدن رها شده بود از چند دهه پیش.

“من نمی خواهد به پایین وجود دارد,” او گفت:. “من سخت کار کرده ام به درمان از تمام کسانی که صدمات اما در حال حاضر از آن زمان به او اجازه بازگشت در من زندگی دوباره است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de