کلید برجسته از این نظرسنجی و مرتبط با Alignable نظرسنجی, بزرگترین نظر سنجی از مردم کسب و کار کوچک در دسترس رنگ به طور فزاینده ای nerve-wracking تصویر برای صاحبان فروشگاه, سفر عوامل برنامه ریزان رویداد تازه نوازندگان و بسیاری دیگر از صاحبان کسب و کار کوچک.

  • در حال حاضر 90 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها بوده ام منفی نهفته Coronavirus. که از 60% فقط دو هفته پیش.
  • 37 درصد می گویند که کمتر از یک ماه پس انداز آنها را شناور نگه دارید. (بررسی نمونه: 17,500 پاسخ).
  • 57 درصد می گویند که آنها نیاز به بیش از مراقبت عمل به آنها حفظ. یا آنها شما نیاز به پول بیشتر از دولت ارائه خواهد شد (23 درصد) و یا نیاز آن را زودتر از آن به احتمال زیاد به وارد (34%). (بررسی نمونه: 12,200 پاسخ).
  • 65 درصد می گویند که آنها مطمئن نیستید که در آن دیگری به نوبه خود برای بودجه اضافی برای ماندن در کسب و کار. (بررسی نمونه: 8,300 پاسخ).

فراتر از ردیابی تاثیر Coronavirus در کسب و کارهای کوچک ساحل به ساحل Alignable است:

  • با اصرار مردم به #ShopLocalOnline خرید از کسب و کارهای محلی برای اولین بار از جمله مواد غذایی از رستوران ها.
  • تشویق اعضای جامعه به قبل از خرید خدمات محلی در سالن موسسات که ارائه ماساژ ورزشگاه و بیشتر از طریق گواهی های هدیه و یا مشارکت در جمع آوری کمک های مردمی فرصت ها مانند Indiegogo محلی کمک برنامه.
  • ارائه به روز رسانی و مشاوره از کارشناسان در مورد بهترین راه برای ایجاد درآمد از طریق مقالات آموزشی و فیلم های به نمایش در Alignable را Coronavirus منبع و مرکز بازیابی.

در ارتباط باشید برای نتایج بیشتر از Alignable هفتگی پالس, نظر سنجی, همراه با بیشتر شرکت طرح برای مبارزه با اثرات مخرب Coronavirus تهدید.

ما بررسی روش

نظرسنجی ذکر شده در بالا انجام شد از طریق ایمیل با یک نمونه تصادفی از Alignable عضویت پایگاه داده از 4.5 میلیون+ صاحبان کسب و کار کوچک از مارس 12 سال 2020 به مارس 29 سال 2020. این نظرسنجی را جمع آوری پاسخ از 146,000 صاحبان کسب و کار کوچک با 1-50 کارکنان آنها را بزرگترین نماینده سنجی از مردم کسب و کار کوچک در هر نقطه.

رسانه های علاقه مند در تنظیم مصاحبه باید با چاک Casto از طریق ایمیل در [email protected] و یا متن در 508-314-3284. #SmallBusinessStrong

منبع Alignable

لینک های مرتبط

https://www.alignable.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im