57-ساعت منع رفت و آمد برنامه ریزی شده برای ملت ناواهو در طول روز آخر هفته

ملت ناواهو است مجموعه ای برای شروع آن پنجم 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد در شب جمعه در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

از روز شنبه وجود دارد 2,654 شناسایی COVID-19 موارد بر ملت ناواهو — که دهانه سه متحده — و 85 تایید مرگ, با توجه به آزادی مطبوعات از قبیله. از 2,654 موارد 1,536 شامل ساکنان قبیله ای در زمین در آریزونا, شهرستان, آزادی مطبوعات گفت.

ملت ناواهو دستور ساکنان خانه بماند 57 دقیقه بیش از هر یک از چهار گذشته تعطیلات آخر هفته و صادر استناد به هر کسی که نقض سفارش. جنایی-مزاحمت استناد می تواند شامل جریمه تا 1000 $و 30 روز در زندان اگر چه هر دو مجازات و در نهایت تعیین یک ملت ناواهو دادگاه مقامات قبلا اعلام شده.

جدید 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر بین 8 p. m. مه 8 و ساعت 5 مارس 11, با توجه به آزادی مطبوعات از نوجو اداره پلیس. گذشته از کارمندان ضروری است با شناسایی رسمی است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور به ماندن در خانه در طول مقررات منع رفت و آمد مقامات قبلا اعلام شده.

علاوه بر این قبیله پناهگاه در محل سفارش خود باقی خواهد ماند و همراه با آن مقررات منع رفت و آمد شبانه نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

در ضمن اضطراری به منظور قفل کردن گالوپ جدید, مکزیک — شهرستان است که مرزهای ملت ناواهو — مجموعه به پایان می رسد در ظهر روز پنج شنبه.

بیش از 270 استناد صادر آخر هفته گذشته

در طول نوجو کشور 57-ساعت منع رفت و آمد در آخر هفته گذشته 274 تقدیر نامه صادر شده توسط نوجو اداره پلیس — 223 شد برای نقض مقررات و 51 بودند برای نقض ترافیک در این بخش گفت: در آزادی مطبوعات.

بر اساس شماره های قبلی منتشر شده توسط اداره پلیس 824 استناد صادر شده است در طول این ملت ناواهو چهار 57-دقیقه های آخر هفته حکومت. از کسانی که استناد 494 شد برای نقض مقررات در حالی که بقیه برای نقض ترافیک.

آخر هفته گذشته اداره پلیس مشاهده شده که افزایش ترافیک در مسیر دولت 264 بین پنجره های راک و گالوپ آزادی مطبوعات گفت. این بخش اشاره کرد که اکثریت ترافیک ضروری بود کارگران داخل و خارج از کشور مسافران بودند که detoured به دلیل مستند در گالوپ.

گروه توضیح داد که ترافیک آن-اجرای تیم انجام اشباع گشت آخر هفته گذشته در شرق نوجو منطقه است. آن پلیس منطقه را مشابه گشت در جوامع مربوطه این اداره گفت.

به گفته سخنگوی وزارت کریستینا Tsosie, آخر, آخر هفته, ترافیک اجرای تیم صادر 203 داد. او گفت: پلیس ولسوالی زیر صادر استناد:

  • طوبی شهرستان: 51
  • Chinle: 3
  • Kayenta: 15
  • Dilkon: 2

“ملت ناواهو را یکی دیگر از 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد و ما همه را تشویق به استفاده از این زمان برای انجام کاری خاص و به دعا برای تمام مادران در روز مادر در روز یکشنبه” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در آزادی مطبوعات. “لطفا دعا برای شفا از مردم ما از این ویروس و لطفا همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که ماندن در خانه است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de