واشنگتن, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — یک صلیب-بخش گروه از 55 بهداشت عمومی, بهداشت کار, کسب و کار و سیاست های اجتماعی سازمان به طور مشترک خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره به تصویب و به سرعت پیاده سازی فدرال پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون فراهم می کند که 14 روز از این مرخصی را به همه کارگران در دسترس بلافاصله پس از اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری. چهارده روز هم راستا با این حال توصیه می شود دوره قرنطینه برای COVID-19. علاوه بر این و فراتر از COVID-19 پاسخ ائتلاف توصیه می کند که قانون جدید نیاز به تمام کارفرمایان بدون در نظر گرفتن اندازه آنها به کارکنان اجازه می دهد تا کسب درآمد تا هفت روز از پرداخت مرخصی استعلاجی برای استفاده از زمانی که آنها یا یکی از اعضای خانواده بیمار است و یا برای مراقبت های پیشگیرانه.

این گروه همچنین پیشنهاد کاهش مالیات و یا بهره وام های در دسترس برای کسب و کارهای کوچک است که ارائه مزایای مرخصی استعلاجی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی است و به کارکنان اجازه داده می شود به ترک اگر مدارس و یا بعد از اشتغال نزدیک به دلیل برای بهداشت عمومی اورژانس. علاوه بر این کارکنان باید مجاز به استفاده از مرخصی برای مراقبت از اعضای خانواده است و باید از آن محافظت شود از دست دادن شغل و یا هر شکل دیگری از اقدامات تلافی جویانه اگر آنها با رعایت بهداشت عمومی و یا توصیه های پزشکی در خانه بمانند.

بهداشتی متعدد مطالعات نشان داده اند که عدم پرداخت مرخصی استعلاجی مرتبط شده است و یا تشدید بیماری های عفونی شیوع بیماری در گذشته است. در برخورد با جریان های رمان coronavirus تجربه کشورهای دیگر نشان می دهد که مهاجم اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس. در عین حال برای 34 میلیون نفر که دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی ماندن در خانه ممکن است یک گزینه واقع بینانه. بسیاری از افراد بدون پرداخت بیمار زمان کسب دستمزد کم و نامتناسب درصد کار در صنعت خدمات. فقط 30 درصد از دستمزد پایین کارگران در بخش خصوصی دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی در مقایسه با 93 درصد بالاتر از دستمزد کارگران است.

“هر کس یک نقش در مدیریت COVID-19 شیوع. فوری تصویب و اجرای سریع از ملی پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون اجازه خواهد داد که همه کارگران را به پیروی از دستورات خود را در جوامع مقامات بهداشت عمومی. این مهم است به کاهش تلاش است که مردم قادر به ماندن خانه از محل کار اگر آنها بیمار هستند و یا اگر آنها ممکن است در معرض ویروس بدون مواجهه غیر ممکن است انتخاب های بهداشتی خود را و یا خود را ثبات مالی” گفت: John Byrne, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد برای آمریکا سلامت.

نامه ای توصیه می شود اعمال سیاست های تحویل داده شد امروز به معاون رئیس جمهور مایک پنس, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل, (R-KY), رهبر اقلیت سنا چارلز شومر, (D-NY), مجلس Nancy Pelosi, (D-CA) و خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی (R-CA) است.

سازمان های امضا-در این نامه بودند از:

American Lung Association
American Medical Student Association
American Public Health Association
مدرسه آمریکایی انجمن سلامت
آمریکایی سلامت جنسی انجمن
انجمن آمریکایی طب گرمسیری و بهداشت
مقاومت آنتی بيوتيکی عمل مرکز دانشگاه جورج واشنگتن
آسیایی و جزایر اقیانوس آرام بهداشت آمریکا فروم
انجمن پیشگیری آموزش و پژوهش
انجمن حرفه ای در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی
کانون مادر و کودک بهداشت برنامه های
انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه
انجمن مدارس و برنامه های بهداشت عمومی
مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی دانشگاه جورج تاون
مرکز سیاست عمومی اولویت
مرکز علم در جهت منافع عمومی
کودکان, بهداشت محیط شبکه
پاک کردن زیستگاه Inc
کلرادو انجمن های محلی و مقامات بهداشت عمومی
شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی
فلوریدا موسسه بهداشت نوآوری
دانشگاه جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت
سبز و سالم در خانه ابتکار
منابع سلامت در عمل
HIV Medicine Association
نقصان نوادا
بیماری های عفونی و جامعه امریکا
سلامت کبد ابتکار
ماه مارس Dimes
انجمن ملی شهرستان و مقامات بهداشت شهرستان
انجمن ملی از مدرسه پرستاران
ائتلاف ملی STD مدیران
شورای ملی زنان یهودی
ملی شکننده X بنیاد
مراقبت های بهداشتی ملی برای بی خانمان شورای
شبکه ملی سلامت عمومی موسسه
سازمان ملی زنان
پیشرفته حکومت INC
NW Unangax فرهنگ
NYU دانشکده بهداشت جهانی
مسیر
پگی Japanese بنیاد
مردم اقدام
پیشگیری موسسه
بهداشت عمومی موسسه
بهداشت عمومی راه حل
رولینز مدرسه بهداشت عمومی
امن متحده داد
شرایور مرکز قانون فقر
جامعه برای بهداشت عمومی آموزش و پرورش
سامنر M Redstone مرکز جهانی برای پیشگیری و سلامتی
اعتماد به امریکا, سلامت
Washington State Department of Health
واشنگتن بهداشت عمومی انجمن
زنان قانون پروژه

اعتماد به امریکا در سلامت است غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است که ترویج سلامت مطلوب برای هر فرد و جامعه و پیشگیری از بیماری و آسیب ملی در اولویت است. www.tfah.org. توییتر: @healthyamerica1

منبع اعتماد برای آمریکا سلامت

لینک های مرتبط

https://www.tfah.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im