مانتین ویو کالیفرنیا., مارس 10, 2020 /PRNewswire/ — به اندازه کافی پس انداز و ترس از هزینه قرارداد COVID-19. یک healthinsurance.com مطالعه می یابد 52% لازم نیست به اندازه کافی پول ذخیره شده برای پوشش COVID-19 هزینه های پزشکی. رونمایی وضعیت مالی بسیاری از آمریکایی ها’, 46% فکر می کنم دو بار در مورد به دنبال مراقبت های پزشکی در حال حاضر به دلیل هزینه. قیمت شفافیت نیز یک نگرانی عمده: 90% فکر می کنم coronavirus مراقبت های پزشکی قیمت باید در دسترس باشد مانند قیمت در منوی رستوران.

اما آن را فقط به صورتحساب های پزشکی آمریکایی ها نگران هستند. 23 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها قادر نخواهد بود به پرداخت صورتحساب مانند آب و برق و یا پرداخت وام مسکن در این ماه – تلخ پاسخ که هم راستا با 24 درصد است که گزارش از دست دادن شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وقتی پرسیده شد که در مورد سلامت تحت پوشش بیمه 9 درصد از پاسخ دهندگان گزارش خود را از دست دادن بیمه درمانی در این بیماری همه گیر. در حالی که بیشتر نیروبخش برای تاثیر بالقوه بیکاری 56 درصد گفت: آنها نمی دانند چه آنها گزینه های بیمه خدمات درمانی هستند و باید به آنها از دست دادن پوشش خود را.

Healthinsurance.com همچنین از پاسخ دهندگان در مورد مراقبت های پزشکی در حالی که اجتماعی فاصله:

  • 47 درصد می گویند آنها قصد دارند با استفاده از پزشکی از راه دور در طول این بحران بهداشتی.
  • نزدیک به یک سوم گفت: آنها دریافت مکاتبات از پزشک خود و یا شرکت بیمه در مورد خدمات پزشکی از راه دور.
  • هنوز 85% آگاه بودند نه شما فقط می توانید خرید یک طرح پزشکی از راه دور.

یک چیز بیشتر هر کس می تواند در موافقت: ما خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای قهرمانان. در واقع 87 درصد از پاسخ دهندگان فکر بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم سزاوار یک “پاداش” از دولت فدرال است.

مشاهده کامل بررسی نتایج در اینجا: https://www.healthinsurance.com/learning-center/article/coronavirus-economic-impact

روش:
فوق نتایج جمع آوری شده از طریق یک نظرسنجی آنلاین از بیش از 1 ، 000 آمریکایی بین سنین 18-64. نظرسنجی انجام شده از آوریل 3 سال 2020 به 7 آوریل سال 2020, خوشهچین نمونه نماینده از هر ایالت بر اساس جمعیت است.

در مورد HEALTHINSURANCE.COM:
Healthinsurance.com ترکیبی از ملت پیشرو بهداشت و درمان بیمه حمل و فن آوری های پیشرفته برای ارائه مجموعه ای از بیمه های خصوصی راه حل های مدیکر و طرح گزینه های. فقط در چند کلیک وب سایت ما فراهم می کند مصرف کنندگان توانایی دسترسی آنلاین قدرتمند مقایسه ابزار و منابع آموزشی فعال و کارآمد خود هدایت ناوبری در دسترس بیمه مدیکر و گزینه های. برای اطلاعات بیشتر www.healthinsurance.com.

به دنبال اظهارات:
Healthinsurance.com LLC است که بخشی از Benefytt فن آوری های شرکت های خانوادگی (NASDAQ: BFYT). این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” در معنای متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات اظهارات دیگر از واقعیت تاریخی است و ممکن است شامل اظهارات مربوط به اهداف و برنامه های پیش بینی در مورد بازارهای جدید محصولات, خدمات, استراتژی های رشد, پیش بینی روند در کسب و کار ما و پیش بینی تغییرات و تحولات در ایالات متحده بیمه سلامت سیستم و قوانین. به دنبال اظهارات بر ما جاری فرضیات انتظارات و اعتقادات و به طور کلی شناسایی با استفاده از کلمات “مه” “را” “را” “باید” “انتظار” “طرح” “پیش بینی,” “معتقد” “برآورد” “پیش بینی,” “بالقوه” یا “ادامه” و یا عبارات مشابه و شامل خطرات قابل توجهی و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی تحولات و تصمیم گیری کسب و کار به اختلاف مادی از آن فکر این اظهارات. این خطرات و عدم قطعیت شامل در میان چیزهای دیگر, توانایی ما برای حفظ روابط و توسعه روابط جدید با بهداشت و درمان بیمه حمل و توزیع کنندگان توانایی ما برای حفظ اعضای ما تقاضا برای محصولات ما, میزان کمیسیون به ما پرداخت می شود و یا تغییرات در طرح بیمه سلامت قیمت گذاری و شیوه های ما توانایی ادغام ما خریداری رقابت تغییرات و تحولات در ایالات متحده بیمه سلامت سیستم و قوانین و توانایی ما برای انطباق با آنها توانایی برای حفظ و بالا بردن نام ما به رسمیت شناختن مشکلات ناشی از ادغام و یا دیگر استراتژیک معاملات و توانایی ما برای ایجاد زیرساخت های لازم و فرآیندهای برای حفظ کنترل مؤثر بر گزارشگری مالی. این و دیگر عوامل خطر است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی در ما به دنبال اظهارات مورد بحث در HIIQ در تازه ترین گزارش سالانه در فرم 10-K زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و همچنین اسناد دیگر است که ممکن است ثبت شده توسط HIIQ از زمان به زمان با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در دسترس هستند در www.sec.gov. به دنبال اظهارات ما در این مطلب مطبوعاتی است که تنها بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر برای ما صحبت می کند و فقط از تاریخ که در آن ساخته شده است. شما نباید تکیه به دنبال بیانیه به نمایندگی از نظرات ما در آینده است. ما متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی به دنبال بیانیه اعم از کتبی یا شفاهی که ممکن است از زمان به زمان, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید تحولات آینده و یا در غیر این صورت.

منبع healthinsurance.com

لینک های مرتبط

http://www.healthinsurance.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de