5,000 ولی پلیس و آتش گرفتن رایگان COVID-19 آنتی بادی آزمایش این هفته

ققنوس اجرای قانون انجمن و ایالات ققنوس آتش نشانان انجمن در حال انجام گسترده COVID-19 تست آنتی بادی در شهر فینیکس گلندیل و تمپه محلی برای پاسخ اول این هفته است.

حدود 5000 نفر اول پاسخ داده خواهد شد آنتی بادی آزمایش برای تعیین اگر آنها شده اند در معرض COVID-19 بیماری ناشی از جدید coronavirus حتی اگر آنها بدون علامت است.

این بزرگترین COVID-19 تست آنتی بادی تلاش برای پلیس و آتش نشانان در مترو ققنوس تا کنون و داده های حاصل از نتایج ممکن است کمک به رنگ یک عکس از چگونه گسترده یا نه انتقال بیماری است که در آن جامعه است.

آزمون تقسیم شدند در میان 2,262 ققنوس اداره پلیس اعضای درخواست و 2,500 اعضای ایالات ققنوس آتش نشانان انجمن که نشان دهنده آتش نشانان از ققنوس گلندیل تمپه پیوریا چندلر و تعجب.

نتایج با یک خراش انگشت و 15 دقیقه

روز سه شنبه در تست ایستگاه در ققنوس آتش نشانی مرکز آموزش در ققنوس داوطلبان صف پارکینگ ورودی به راهنمای خط ماشین به درایو از طریق. برای به حداقل رساندن تماس داوطلبان ایستاده بود و زیر چادر قرار دارد که تجهیزات حفاظت شخصی و بطری آب رایگان به هر کسی که داوطلب وقت خود را به آزمایش می شود.

به آزمایش می شود اولین پاسخ دهندگان امضا برای 15 دقیقه زمان slot برای جلوگیری از ازدحام. قبل از ورود به درایو از طریق خود دماهای گرفته شد و دستکش و ماسک ارائه شد برای اطمینان از ایمنی از داوطلبان. هیچ کس با یک تب و یا COVID-19 علائم می تواند آزمایش می شود.

داوطلبان توضیح داد: به آریزونا جمهوری اسلامی که فرایند آزمایش خود را طول می کشد کمتر از دو دقیقه است. یک خراش انگشت مورد استفاده قرار گرفت به منظور جلب یک نمونه خون بود که پس از آن جمع آوری شده با نازک نی و رسوب در یک کارتریج همراه با یک راه حل ویژه مایعات است که باعث یک واکنش است. اگر یک خط به نظر می رسد این تست منفی است. اگر دو یا سه خط ظاهر می شود تست مثبت است. این به این معنی است که در برخی از نقطه است که فرد تا به حال COVID-19.

این نتایج ارائه شده به اولین پاسخ در کمتر از 15 دقیقه. P. J. Dean, وزیر ارتباطات و مدیر برای ایالات ققنوس آتش نشانان انجمن گفت: نتایج فردی خصوصی هستند اما ناخالص داده های جمع آوری خواهد شد و اداره Vincere مرکز سرطان در Scottsdale به “به چشم انداز.”

“این است که به ارائه تحقیقات ما جامعه یک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد چه مقدار از این ویروس واقعا نهفته اول پاسخگوی جامعه است که به احتمال زیاد خود را بیشتر مستعد ابتلا بر اساس قرار گرفتن در معرض” دین گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب برای ما. کمک به دیگران همیشه برای اولین بار می آیند اما زمانی که ما به خود ما و خانواده ما همان پرسش های بزرگ روزمره شهروندان روبرو هستند در حال حاضر.”

علاوه بر این اولین پاسخ دهندگان که COVID-19 آنتی بادی می توانید انتخاب کنید برای اهدای پلاسما یا خون به کسانی که مبارزه با COVID-19 عفونت در آریزونا.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای COVID-19 اما برخی از درمان های تجربی شامل مصرف پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار و تزریق آن به افراد مبتلا به این بیماری از آنتی بادی ممکن است کمک به دیگران و مبارزه با این بیماری است.

آتش نشان: نتیجه مثبت خواهد آورد ‘صلح از ذهن’

ققنوس آتش نشان Ryan Teefy مورد آزمایش قرار گرفت در روز سه شنبه در ققنوس آتش نشانی آموزش امکانات و گفت: نتیجه مثبت خواهد بود در واقع او را “صلح از ذهن است.”

“ما نمی تواند انجام دهد ما کار را از طریق زوم نشست” Teefy گفت. “ما باید به دور یکدیگر و کار در محله های نزدیک. … من امیدوارم که من باید این آنتی بادی ها فقط برای قرار دادن خودم در سهولت دانستن است که من قصد ندارم به آن را صفحه اصلی خود را در محل کار یا خانواده من در خانه است.”

او سپس سوار طریق برای تست اما نه به اشتراک گذاری نتایج خود را.

اگر چه بسیاری امیدوارم که آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی معنی آنها ایمنی بدن به بیماری محققان هنوز مطمئن شوید که اگر این مورد است.

کیت خریداری شده از طریق یک 80.000 دلار کمک مالی از Blue Cross Blue Shield of Arizona و محفل ققنوس در سازمان های خیریه. سارا Krahenbuhl مدیر اجرایی Phoenix Suns خیریه گفت هیچ سوالات پرسیده شده که او با نزدیک شدن به هیئت مدیره در مورد تمایل به صندوق تست.

“این احتمالا سریعترین مدیره رای من همیشه خواسته برای” Krahenbuhl گفت. “این اتفاق در عرض چند دقیقه. این کارگران ضروری می توانید تماس بگیرید در بیمار پس هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به حفاظت از آنها می خواهیم در. که بسیار آشکار با حمایت پشت این.”

با توجه به دین است, امید است که این تست را می توانید در ادامه به صورت دوره ای برای حفظ زبانه ها در چه اعداد ممکن است تغییر کند در این ماه آمده است. پس از “قریب به اتفاق کمک” او را اولین تست حمله رعد اسا اتفاق می افتد دین گفت او خوشبین است این برنامه خواهد بود به محل قرار داده.

“این سخت است به این دلیل که ما معمولا یکی به کمک نه برای آن درخواست,” Dean گفت. “جامعه ما واقعا به نجات ما در این یکی. این بار سخت است که تعریف همه ما است.”

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de