50 سال پیش: britney lovers ضربان جنوبی, St. Paul برای تاریخ و زمان آخرین یک-کلاس پسران بسکتبال عنوان در مینه سوتا

 

وجود دارد معمول 18,000 مشتریان در داخل ویلیامز عرصه برای تماشای یک دولت یک کلاس بسکتبال قهرمان مشخص در 21 مارس سال 1970. شکست britney lovers, اظهارات از یک شهر 1300 و احاطه شده توسط مزرعه خانواده رو به رو شد جنوب, St. Paul هکرها بنابراین نام این شهر دامداری که شد مشخص در تولید و عطر.

Elmer Mulso شد یک گاو در britney lovers, و او با ارسال محموله به طور منظم از آن چهار پا مخلوقات به جنوب St. Paul به قربانی برای جوانه های چشایی انسان.

به عنوان آن معلوم جنوبی, St. Paul تیم بسکتبال قربانی شد به تام Mulso جوانترین از المر سه پسر داخل انبار در یک شنبه شب در نیم قرن پیش.

Mulso به ثمر رساند 39 امتیاز خراب کردن هکرها ستاره Kurt باکره و اظهارات دور قرار بزرگ-شهرستان مخالفان در سه ماهه چهارم 78-62.

Roxie Aho نوشت: داستان بازی برای مینیاپولیس یکشنبه تریبون توصیف Mulso به عنوان “یک 6-پا-6 رو به جلو است که دوست دارد به ساقه تا آنجا که 30 فوت است.” Mulso ارتفاع متورم بود توسط یک اینچ اگر چه نه خود محدوده عکسبرداری.

“من تعجب چند بار چگونه بسیاری از کسانی که امر شده ایم threes,” Mulso گفت: چند روز پیش. “من هرگز رفته به عنوان دور به تماشای آن بازی کنید و سعی کنید به آن را کشف کردن.”

سه نقطه شات تبدیل به یک جزء اصلی در دبیرستان بسکتبال در پاییز سال 1987. تغییر آمد به مینه سوتا پسران مسابقات بسکتبال خیلی زودتر. یک ماه پس از دیگری هشت تیم پسران مسابقه آورده جمعیت بزرگ به یک اندازه کامل ویلیامز دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ اعلام کرد وجود خواهد داشت دو کلاس شروع مسابقات در سال 1971.

جف McCarron, Mulso را 6-5 شرکت ستاره گفت: “ما آن را نمی دانند اما به گذشته درست یک کلاس برنده … وجود دارد یک تاریخ به آن است که باعث می شود ما قهرمانی مهم تر برای بسیاری از مردم است.”

شما می خواهید بدانید که چگونه یک کلاس پسران “دولت مسابقه” پذیرفته شد اینجا ؟ رفتن به عقب و تماشای “روروک مخصوص بچه ها کوچک” این فیلم از سال 1986.

بیشتر مینه سوتا مقایسه Gene Hackman را در درخت گردوی امریکایی Huskers شده است محفوظ برای Edgerton پرنده هلندی 1960 قهرمان از یک tinier هملت از britney lovers.

وقتی که می آید به واقعیت britney lovers تا به حال Huskers’ داستان 16 سال قبل از “روروک مخصوص بچه ها کوچک” زمانی که تیم بسکتبال اتخاذ شهر دور افتاده جورج Packard و او را همراه برای سوار شدن در سراسر که با شکوه زمستان. جورج پیشرو به دنیس هاپر “تیرانداز” شخصیت بدون مشکل آشامیدنی.

Packard داستان نیست به تنهایی با شهر های کوچک quaintness وجود داشت که بین اظهارات و townsfolk.

“ما تا به حال چاه آمدن به شهر یک شب دیرین قدرت در منطقه ما” McCarron گفت. “ورزشگاه پر بود 4:30; برتافتند و 400 نفر است.

“ما رفت و به گرم کردن و Mulso و متوجه شدم که والت اسمیت نبود در حد معمول صندلی در ردیف جلو. والت وجود دارد هر بازی همان محل.

“Mulso و من در بر داشت یک گوشی با نام و درخواست, ‘والت که در آن شما هستند؟’ او گفت که او نمی تواند در.

“ما گفت:” شما می دانید که پشت درب به هنر صنعتی منطقه نمی کنید ؟ از ملاقات شما وجود دارد در پنج دقیقه.’ ما مخفیانه او را در و والت به تماشای ما ضرب و شتم چاه.”

جان Tirevold سوم ارشد استارت نگهبان مسئول ساخت برخی اظهارات در سرعت سریع به دنبال دوم-سال مربی دنیس Christofferson.

دیگر شروع شد و رشته: Pete Eiden سخت در داخل و گارد پل Krohn برجسته زمانی که متکی بود.

این تئوری است britney lovers زیادی underdog به جنوب خیابان. نه زیاد — نه زمانی که M & M پسر بودند و دو نفر از مینه سوتا پنج بازیکن, به عنوان نشان داده شده در حالت مسابقات:

Mulso تا به حال 29 امتیاز زمانی که اظهارات ضرب و شتم ملروز 78-64 در بازکن. McCarron تا به حال 37 امتیاز و 24 ریباند زمانی که آنها را ضرب و شتم مارشال 71-60 در نیمه نهایی. Mulso تا به حال افسانه 39 در فینال.

دو ورزشکار که در حال رشد سه بلوک از هم جدا و به 6 پا-5 در زمینهای هموار و در جنوب غربی ایالت مینه سوتا? قابل توجه است.

“Mulso و من ملاقات کرد زمانی که ما 3,” McCarron گفت. “ما صدها ساعت از بسکتبال در سبد پشت سر کلاس مدرسه … با شاید یک 9-پا-لبه. بسیاری از one-on-one.”

بله گفت Mulso one-on-one است که او را مجبور به انتشار سریع است که باعث شده است که با شکوه شات پرش. “من تا به حال برای دریافت کنید که شات سریع قبل از McCarron من رو که در سمت چپ بازو قلاب خود را,” او گفت:.

Mulso رفت به دانشگاه مینه سوتا در یک بسکتبال بورس تحصیلی برای جرج هانسون یک فصل (سال 1970-71). McCarron رفت و در فوتبال کمک هزینه تحصیلی برای موری Warmath فصل گذشته.

اول نبودند واجد شرایط برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده رقابت; سپس لایحه Musselman در آمد به عنوان مربی بسکتبال. “من در فوتبال کمک هزینه تحصیلی به طوری Musselman زحمت نیست من” McCarron گفت. “او بیش از حد خوب به تام. او می خواست کمک هزینه تحصیلی.”

Mulso گفت: “من افتخار می کنم به اولین لاک پشت نقب زن به انتقال به دور از Musselman. من فکر کردم او دیوانه است.”

Mulso و McCarron زخم در Augustana در Sioux Falls و عالی بود collegians (McCarron در ورزش دو). آنها بازی در بسکتبال به تور هم برای چند ماه پس از کالج و راه جداگانه خود را رفت.

McCarron در تدریس شد و سپس حامی پرشور جوانان بسکتبال در این منطقه است. Mulso سوار وحشی موج فروش در موسیقی رادیو در مناطق مختلف از جمله قدیمی روز زمانی که KQRS-FM تبدیل شدن به یک نیروی عظیم منهدم کننده.

McCarron اجرا می شود Pacesetter ورزش با آن بزرگ اتصال به بسکتبال جوانان در خانه و در Paynesville, Minn. Mulso در حال حاضر با تعداد انگشت شماری از ایستگاه های موسیقی در پالم اسپرینگز کالیفرنیا.

McCarron تا به حال صدها نفر از تیم امضا برای Pacesetter مسابقات جوانان (در حال حاضر بود در زمان نخست) که در حال از دست به کوروناویروس. Mulso ایستگاه را عمیقا درگیر با مشهور موسیقی Coachella Festival, و لغو شده است.

McCarron: “ما خواهید بود. بچه ها عاشق بسکتبال.”

Mulso: “این یک قتل عام برای ما از لحاظ مالی.”

گفتگو با Mulso به طول انجامید برای نیم ساعت. در یک نقطه او شنیده می شد گفت: “من آنجا خواهم بود در یک دقیقه ، همه چیز خوب است.”

صدا در پس زمینه بود لیندا Mulso ، “نقاشی بود یک سرگرمی برای او خیلی خوب بود مردم شروع به خرید او کار” Mulso گفت. “او بسیار با استعداد است.”

آنها شده اند یک زن و شوهر برای 13 سال است. Mulso متوجه نشانه های کوچکی از از دست دادن حافظه با لیندا چند سال پیش. آن اوایل شروع بیماری آلزایمر.

“لیندا در خانه با من; او هنوز هم می داند که من” Mulso گفت. “این چیزی است که ما را نگه می دارد رفتن.”

پنجاه سال است. کاملا کشش از زمان. این برد می تواند بسیار کوچکتر اما به عنوان پاداش.

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی sports@startribune.com و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر