پنج سال نبرد قانونی بیش از آریزونا پرورش-مراقبت از سیستم هزینه مالیات دهندگان بیش از 7 میلیون دلار در مکان عمومی, سوابق نشان می دهد.

هزینه های است که به احتمال زیاد به ادامه: دولت کودک-رفاه مقامات تبدیل شده به دادگاه عالی ایالات متحده در پیشنهاد خود را برای بی اثر کردن طرح دعوی در دادگاه در کلاس-وضعیت عمل. آنها را استخدام سابق آمریکا وکیل عمومی پل کلمنت به پرونده خود را قبل از دادگاه عالی در هزینه $300,000.

در همین حال وکلای مدافع در سطح محلی در حال آماده سازی برای محاکمه احتمالا بعد از این سال.

کلاس-وضعیت عمل در اختلاف

این طرح دعوی در دادگاه Tinsley v. فاوست به دنبال جارو پیشرفت به دولت را پرورش-مراقبت از سیستم است. آن مدعی است که پرورش کودکان دچار کمبود مزمن منابع به تمایل خود را به پزشکی فیزیکی و عاطفی نیاز دارد.

در اولیه و تشکیل پرونده شاکیان گفت: آریزونا پرورش-مراقبت از سیستم “شوک وجدان” را به عنوان آنها دقیق نمونه های متعددی از کودکانی که محروم از خدمات معرض طولانی منتظر کمک کند و رنج می برد به عنوان یک نتیجه.

از آن پس مورد پذیرفته شده است به عنوان یک کلاس اقدام موضوع به معنی آن است که اگر موفق آن را اعمال می شود به همه کودکان در پرورش سیستم و همچنین آینده کودکان است. وجود دارد در حال حاضر 13,331 کودکان در این سیستم با توجه به گروه ایمنی کودک آمار.

مقامات دولتی در حال رقابت در این کلاس اقدام تعیین که در بخش توضیح می دهد که چرا دادخواهی هم اکنون وارد ششمین سال خود را.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه نیویورک نقره حکومت مورد یک کت و شلوار کلاس اقدام یک تصمیم که تایید شد در ماه آوریل گذشته توسط مدار نهم دادگاه تجدید نظر. در ماه دسامبر دولت خواسته دادگاه عالی ایالات متحده به بررسی تصمیم; دادگاه عالی هنوز پاسخ نداده است.

ستاره قدرت در دفاع

کلمنت سابقه مبارزه کلاس اقدام مهم خود را توجیه استخدام مقامات دولتی گفت: به عنوان آنها به دنبال معافیت از رقابتی-پیشنهاد فرآیند برای خود قرارداد.

کلمنت در خدمت ایالات متحده به عنوان وکیل به طور کلی در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در دوره دوم و معتقد است که نزدیک به 100 نفر قبل از دیوان عالی کشور از جمله کلاس اقدام مهم است.

“آقای رئوف و دانش و تجربه در زمینه فدرالیسم و جدایی از قدرت شده است مستند توسط خود نمایندگی از شش مورد در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده,” DCS نوشت.

کلید استدلال دولت این است که به دادگاه عالی این است که یک کلاس اقدام حاکم خواهد غصب محلی کنترل سیستم پرورش مراقبت و موضوع آن را به فدرال نظارت.

آریزونا دادستانی کل را تایید استخدام برای یک تخت هزینه از $300,000 که خواهد آمد از DCS’ بودجه.

سه گروه باید در زمینه اچ-of-the-دادگاه دادخواستها در حمایت از دولت: یک ائتلاف از 13 ایالت; وزرای نوآوری که شامل سلامت-و-انسان-خدمات مدیران از سراسر کشور و Childhelp Inc.

سابق DCS مدیر گرگ McKay پیوست Childhelp اواخر تابستان گذشته.

هزینه های دفاعی کوه

در علاوه بر این به کلمنت مالیات دهندگان در حال پوشش هزینه های قانونی برای پنج خصوصی شرکت های حقوقی است که نشان دهنده DCS و همچنین AHCCCS دولت مدیکید سیستم. AHCCCS درگیر است زیرا آن را فراهم می کند, پزشکی, دندانپزشکی و رفتاری-خدمات سلامت برای پرورش کودکان است.

قانون شرکت از کوهن Boland Quigley پرداخت شده است $2.6 میلیون نفر به نمایندگی DCS پس در این مورد آغاز شد و با توجه به سوابق به دست آمده تحت آریزونا سوابق قانون است.

دیگر پرداخت از طریق 2019 عبارتند از:

  • $856,196 به Ellman قانون و سلف خود شرکت Ellman Weinzweig برای نمایندگی DCS.
  • $520,215 زده به عشق Bojanski & Acedo برای نمایندگی AHCCCS.
  • $368,782 به Johnston دفتر حقوقی نیز برای دفاع از AHCCCS.
  • $1.9 میلیون برای رسیدگی به هزاران اسناد و مدارک مورد نیاز به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه در کشف روند. DCS پرداخت $777,794 به Teris دادخواهی خدمات و $505,324 به قانون شرکت از Cosmich Simmons & Brown به سازماندهی redact تولید و ذخیره چه DCS می گوید که نزدیک به 1.7 میلیون رکورد.

DCS سیاهی پیشرفت

DCS و AHCCCS استدلال می کنند که پول خوبی به سر برد.

کت و شلوار آنها گفت: یکی از یک سری از کلاس اقدام دعاوی باعث, حقوق کودکان, Inc., ملی غیر انتفاعی است که به چالش کشیده پرورش-شیوه های مراقبت از 21 دولت و یا شهرستان های سیستم. این گروه رسیده است شهرک سازی در تعدادی از این موارد با حقوق کودکان اغلب با گرفتن حق نظارت بر تغییرات سیستم.

DCS و استدلال مورد نیازی با اشاره به پرورش-مراقبت از پیشرفت های پس از مورد ثبت شده در ماه فوریه 2015.

“ما زمانی قابل ستایش در سراسر کشور به رسمیت شناخته موفقیت” DCS مدیر مایک فاوست نوشت: در پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای دادخواهی هزینه.

برای مثال تعدادی از باز کردن گزارش برای پرورش و گروهی-صفحه اصلی تحقیقات کاهش یافته است به 53 از 354 در ماه جولای سال 2016 با کمک افزایش به 14 محققان از شش بودند که در کارکنان چهار سال پیش.

فاوست نوشت که یکی از هسته اتهامات در این پرونده — که آریزونا است که بی تفاوت نسبت به سلامت و ایمنی کودکان را پرورش— نمی خواهد پرواز با هر فرد معقول و منطقی با توجه به گام های DCS ساخته شده است.

“هنوز CRI در حال انجام است که فقط و وادار کردن هزینه دادخواهی هزینه,” او نوشت.

AHCCCS مقامات می گویند وکلای آنها در حال کار در یک “بخش” از نرخ استاندارد خود و هزینه های خود را پوشش کار در هر دو منطقه و دادگاه استیناف.

“من یکی از آن بچه ها: جدید DCS ارشد مربوط به کودکان و نوجوانان در مراقبت

“در آن برای بچه ها

حقوق کودکان و همچنین به عنوان آریزونا مرکز به صورت قانون در راستای منافع عمومی نشان پرورش-کودک کلاس. وکلای آنها در حال کار بر اساس احتمالی معنی آنها فقط پرداخت اگر آنها برنده شوید.

“ما هیچ انگیزه ای برای نگه داشتن مورد رفتن به هزینه های جمع آوری شده گفت:” سندی سانتانا مدیر اجرایی مستقر در نیویورک سازمان است. “ما در آن برای کودکان و نوجوانان نه هزینه.”

همانطور که برای دولت مسئول است که حقوق کودکان است که وادار کردن دولت به هزینه هزینه های قانونی سانتانا گفت: موضوع تمام شده است می تواند اجتناب شود اگر آریزونا تا به حال توجه بیشتر به آن فاستر سیستم.

“آنها می تواند ثابت این مشکل خیلی وقت پیش” او گفت:. اما امروز هنوز هم وجود دارد صدها نفر از کودکان در خانه بماند مشکلات در پیدا کردن به اندازه کافی خانواده ها برای فرزندان و خدمات اغلب آهسته به تحقق, او گفت:.

در این مورد گزارش

ادامه کمک مالی از آریزونا جامعه بنیاد پشتیبانی از پوشش کودک-رفاه مسائل در آریزونا جمهوری/azcentral.

رسیدن به خبرنگار در maryjo.pitzl@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @maryjpitzl

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im