شما شده اند مجدانه صرفه جویی و سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی. شما را در 40 یا حتی 60 ساعت در هفته برای تقریبا 50 سال است. در آخر شما را به پشت پا زدن بازی, پل, گلف, ماهی, هر چه سرگرمی های شما لذت ببرید. شما دیگر مجبور به خستگی راه رفتن به دفتر و یا پاسخ به رئیس.

سپس همه گیر آمار: اقتصاد شروع تانک یک ياوه بازار سهام دستمال مرطوب از آنجا که یک سوم از ارزش خود را از منابع سهام و اوراق قرضه ناپدید می شوند. در حال حاضر چه ؟

خبر خوب این است که شما باید گزینه.

شروع با این پنج چیز و شانس خود را برای رفتن تا برای بازنشستگی امن.

شماره 1. توسعه آگاهی موقعیتی: این عبارت می آید از روزهای اولیه از حمل و نقل هوایی نظامی و تعریف شده به عنوان “ادراک از محیط زیست و عناصر و حوادث با توجه به زمان و فضا, درک معنای خود را و طرح ریزی آینده خود را ، آن در نظر گرفته شد ضروری برای خلبانان اگر آنها برای زنده ماندن خود را در برخورد با هواپیماهای دشمن.

برای سرمایه گذاران به این معنی عینی ارزیابی خطرات در اطراف شما. درک طیف وسیعی از نتایج بالقوه برای سرمایه گذاری خود را. یادگیری آنچه اتفاق افتاده در طول تاریخ. اولویت بندی مهم ترین ورودی. حذف مزخرف در اطلاعات خود را در رژیم غذایی و تمرکز مفید و آموزنده و دقیق منابع است. هدایت و روشنی از رکود هیستری. شاید مهم ترین چیزی است که تشخیص — است و نه — در کنترل شما است.

شماره 2. باید یک “decumulation” استراتژی: چقدر از دارایی های خود را خواهد شما را جلب پایین در هر سال ؟ این سوال سختی است که بستگی به ناشناخته های بسیاری از جمله تورم و نرخ بهره اوراق قرضه مالی نیاز دارد و حتی طول عمر. ویلیام شارپ برنده سال 1990 جایزه نوبل برای کار خود را در یک مدل است که مهم در اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری به نام استفاده از پس انداز بازنشستگی “nastiest سخت ترین مشکل در سرمایه گذاری.”

کلید موفقیت در مدیریت این است: داشتن یک برنامه مالی است که به رسمیت می شناسد گمنام و سپس با تمرکز بر اهداف خود است.

هر برنامه باید به شما کمک کند درک دقیقا همان چیزی است شما می توانید به راحتی در هر سال. بدون این نوع از استراتژی شما در معرض خطر یا عدم صرف آنچه شما می خواهید و می توانید یا بدتر outliving پول خود را. کار از یک موقعیت دقیق دانش به جای حدس و گمان است و بهترین راه برای استرس رایگان بازنشستگی.

شماره 3. درک خطرات ناشی از درآمد ثابت: گسترش بین بالاترین و پایین ترین کیفیت قرضه همیشه به نظر می رسد وسوسه برخی از سرمایه گذاران. فراموش نکنید که این درس از 2008-09 بحران: تعقیب عملکرد گران است و احمقانه گزاره. و فقط به این دلیل که فدرال رزرو در حال حاضر خرید با کیفیت پایین اوراق قرضه معنا نیست که شما باید.

در اینجا این است که چگونه به فکر می کنم در مورد بدهی. اوراق قرضه به عنوان بالاست در برابر سهام خود را. آنها همچنین تولید درآمد. اما مهمتر از همه آنها وعده بازگشت — نه — سرمایه است.

چرا که درآمد ثابت باید بخشی از هر نمونه کارها متنوع بهتر است به چوب با سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه. هرگز نمی تواند به اشتباه با کیفیت بالا بدهی های شرکت های بزرگ. من هم مانند خزانه تورم محافظت اوراق بهادار و یا راهنمایی به عنوان یک متوسط پرچین در برابر تورم است. به دنبال فرصت هایی در شهرداری-بازار اوراق قرضه به خصوص وظیفه عمومی اوراق قرضه — اما تنها از اشخاص هستند که بیش از حد مدیون است. ما احتمالا نمی خواهد بیش از حد بسیاری از دولت های پیش فرض اما شما می توانید انتظار می رود برخی از لحظات ترسناک از مکان هایی مانند نیوجرسی و ایلینویز. اگر شما در نزدیکی بازنشستگی کسانی که بهترین اجتناب شود.

عملکرد بالا و یا ناخواسته بدهی می تواند نگاه جذاب است. اما مراقب باشید. نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است به بزرگترین و پر بازده تبادل وجوه معامله چند هفته گذشته: iShares iBoxx بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF و SPDR بلومبرگ بارکلیز عملکرد بالا پیوند ETF کاهش 22 درصد و 23 درصد در ماه گذشته; هر دو هنوز هم پایین تر از 10 درصد است. هر کسی که می خواستم به پول نقد و یا به توازن منابع خود را نا امید شد. است که کمی اضافی بازگشت ارزش اضافی خطر است ؟

شماره 4. کاهش ریسک هزینه و تمرکز در سهام: واضح معاوضه با سهام است که آنها ارائه بازده مورد انتظار بالاتر از اوراق قرضه چرا که آنها بیشتر در معرض خطر. این بدان معناست که نه تنها امکان تولید نمی گرداند شما برای امیدوار, اما معده تان شدیدا نوسان در طول راه. اما از آنجا که به طور کلی به افزایش طول عمر شما نمی توانیم بدون آنها.

راه حل این است که سادگی: جای همه سهام فردی خود منابع گران فعال وجوه اداره شده و سرمایه گذاری های جایگزین با گسترده متنوع و ارزان وجوه شاخص.

برای کسانی که در نزدیکی یا بازنشستگی خطر از برگزاری هر واحد سهام است که به سادگی بیش از حد بالا است. به عنوان افسانه به اپل و گوگل و آمازون شده اند, آنها را به حال ریزش از آنجا که 80% در زمان های مختلف. مانند کسانی که اوراق قرضه را, شما نمی خواهید به استفاده از این زمانی که آنها کاهش یافته است که بسیار.

شماره 5. محوری از صرفه جویی در هزینه ها: این است و سختتر از آن را برای تلفن های موبایل به خصوص در طول زمان از آشفتگی در بازار. کلید این است که به عنوان مدیریت پول خود را به عنوان طرز فکر خود را.

ما دیده ایم اخیر بازنشستگان فلج وقتی که می آید به پس انداز خود را صرف. جای تعجب دلار می توان یک مسئله بزرگتر برای بازنشستگان از زندگی فراتر از معنی خود را.

برنامه های نرم افزاری کمک می کند. هر مشاور مالی با استفاده از این برای تعیین چقدر به راحتی می تواند صرف هر سال است. شما همچنین می توانید پیدا کردن بازنشستگی, ماشین حساب آنلاین است که چیزی بسیار مشابه است. از آنها استفاده کنید.

شما معامله دهه از زندگی خود را در کار و در بازگشت برای این شانس را به لذت بردن از بازنشستگی خود را. آن را درست انجام دهد و معاوضه خواهد شده اند به خوبی به ارزش آن.

بری Ritholtz است بلومبرگ نظر مقاله نویس. او تاسیس Ritholtz مدیریت ثروت و مدیر اجرایی و مدیر تحقیقات حقوق صاحبان سهام در FusionIQ یک کمی تحقیق شرکت است. او نویسنده “نجات ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de