رسمی ایالات متحده شاخص اشتغال تورم و تولید ناخالص داخلی ممکن است به نظر می رسد به شدت از تاریخ به عنوان به سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس ویران کردن در اقتصاد است.

کلید نقاط داده ها اغلب پس از یک ماه ،

به بیشتر موقع عکس زیر پنج فرکانس بالا شاخص ردیابی چگونه مصرف کنندگان در واکنش به بحران است.

هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا 70 درصد از اقتصاد را تعلیق می تواند نابود رشد — و یا به علت انقباض به عنوان اقتصاددانان را به عنوان یک خطر در حال رشد. برخی از بخش های در حال حاضر شاهد تمام فعالیت متوقف شود.

1. هتل ها

آمریکا اشغال هتل سقوط کرد به 61.8% در هفته منتهی به 7 مارس از 6/66 درصد یک سال قبل از آن در قطره سراسر سخت-آمار ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن با توجه به صنعت ردیاب STR. در سیاتل بود که برای اولین بار بزرگ ایالات متحده شیوع اشغال نرخ کاهش یافت و به 52.3% پایین ترین در میان 25 بازار. اتاق خالی در جنوب کالیفرنیا کالیفرنیا-سانتا آنا منطقه اطراف دیزنی لند که بسته خواهد شد از شنبه.

هزینه های شخصی در محل سکونت برابر با 0.8 ٪ از تولید ناخالص داخلی وزارت بازرگانی داده ها نشان می دهد. کسانی که هزینه های شیرجه می تواند توسط نیمی اگر Sept. 11 حملات تروریستی هستند هر راهنمای با توجه به نیل Dutta سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در رنسانس ماکرو پژوهش است.

کاخ سفید در نظر دارد یک قایق از اقدامات برای کمک به این کشور را سخت-آمار صنعت گردشگری از جمله ارائه پشتیبانی بیشتر برای هتل ها و همچنین شرکت های هواپیمایی و مسافرتی شرکت.

2. خرده فروشی

جانسون Redbook هفتگی گزارش خرده فروشی همچنان به عنوان یک نقطه روشن نشان دادن مصرف کنندگان هنوز هم خرید اگر آنها منتقل کرده اند و برخی از خرید به تامین اضطراری در پاسخ به شیوع بیماری است.

ماه-به-تاریخ فروش در هفته منتهی به 7 مارس افزایش یافت 6% هر چند که منعکس بزرگ افزایش فروش در فروشگاه های تخفیف در حالی که فروشگاه های بزرگ رنج می برد کاهش می یابد. “فروش منجر شد توسط داروسازی, تمیز کردن محصولات ، لوازم و مواد مصرفی بطری آب و غذا” در این گزارش اشاره کرد.

3. دفتر جعبه

سینما صنعت از بزرگترین زنجیره های مستقل به صاحبان در حال کاهش ظرفیت به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس.

AMC سرگرمی Holdings, Inc. رهبر بازار در روز جمعه گفت که آن را به نصف کاهش دهد تعدادی از بلیط های آن به فروش می رساند برای هر نمایش فراتر رفتن از آنچه مورد نیاز در مکان های با محدودیت در تجمعات مانند نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است.

در حالی که بسیاری از آنها اجتناب از جمعیت به مقامات بهداشت عمومی توصیه, درخواست فیلم مسائل بیش از حد در جلب مخاطب است. استودیو در حال هل دادن به عقب برخی از نسخه های اصلی مانند جیمز باند از ویژگی های “هیچ وقت به مرگ” و دیزنی “مولان” یک حرکت به احتمال زیاد به نگه داشتن سالن سینما صندلی خالیتر برای طولانی تر است.

4. برادوی بلیط

فرماندار نیویورک اندرو کومو بسته برادوی تئاتر پنج شنبه و ممنوع اجتماعات بزرگ به سرعت گسترش ویروس. اجرای برنامه متوقف می شود از طریق مارس 12 با توجه به برادوی لیگ. در هفته منتهی به 8 مارس برادوی حضور 6.5 ٪ از یک سال قبل این گروه گفت. حتی بسیاری از آمار نشان می دهد مانند “همیلتون” بسته بندی شده بودند قبل از سفارش.

بسته شدن تئاتر نشان دهنده گسترده تر توقف جاذبه های فرهنگی. نیویورک شهری موزه کارنگی هال نیویورک و ملاقات اپرا باید درهای بسته خود را در علاوه بر این دیگر چنین توقیف سایت ها در سراسر کشور.

5. مصرف کننده آسایش

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده رو به وخامت گذاشته و برای ششمین هفته طولانی ترین جمله کشش پس از 2015 توجه به بلومبرگ مصرف کننده آسایش شاخص. اندازه گیری چگونه مصرف کنندگان مشاهده امور مالی شخصی خود را در زمان ضربه پس از سقوط در قیمت سهام. در عین حال مصرف کنندگان persevering و اعتماد به نفس باقی می ماند در سطح بالا در مقایسه با گذشته در رکود است.

به بلومبرگ هفتگی شاخص تکرار شد توسط دانشگاه میشیگان اعلام شاخص تمایلات یک گزارش ماهانه. این ویروس نه تولید “اقتصادی وحشت” شبیه به اجرای 2007-2009 رکود ریچارد Curtin مدیر این نظرسنجی گفت. اضافی و کاهش اعتماد به نفس به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de