هر چند وقت یکبار با محصولات صاف کننده خود به مشتری کمک می کنم ، به آنها می دانم که چگونه خط Smooth Infusion ما در مبارزه با یخ زدگی و صاف کردن موج و حلقه کمک می کند و بهترین تعارف را خواهم داشت! مشتری خواهد گفت: “خوب ، موهای شما به آن نیاز ندارند. خیلی صاف است.” هر وقت این را می شنوم همیشه می خندم. تقریباً دو سال پیش موهای من بی اراده بود !! من تقریباً یک ساعت به ضرب و شتم آن می شستم و ظرف 30 دقیقه امواجم دوباره برمی گردد و امواج زیبای Botticelli نیست ، بلکه یک ظروف سرباز یا مسافر یخ زده است! از موهایم متنفر شدم!

در حالی که بسیاری از موارد به بدتر شدن موهای من ، از جمله محصولات عالی آودا کمک کرده است ، یکی از مواردی که زندگی من را تغییر داده است داشتن خشک کن بهتر است. داشتن ابزار صحیح می تواند یک دختر موی سرخدار را از یک عاشق کلاه به یک وکسن صاف تبدیل کند. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید هنگام خرید خشک کن به دنبال آن باشید.

  1. قدرت! این به شما کمک می کند موها سریعتر خشک شوند. به یاد داشته باشید که چطور گفتم تقریباً یک ساعت طول کشید تا موهایم را خشک کنم؟ به این دلیل. بدون قدرت! به دنبال چیزی با وات بالاتر باشید. 1800 یا بالاتر برای موهای نازک تر. بسیاری از خشک کن های حرفه ای دارای وات تا 3600 هستند. در حالی که این خشک کن ها گران تر هستند اما برای موهای ضخیم و فرفری فوق العاده هستند! آنها زمان خشک کردن را به نصف کاهش می دهند و این به معنی آسیب کمتری است!
  2. سرامیک و تورمالین دوستان شما هستند! اگر هدف شما صاف کردن موهای شما است ، به دنبال خشک کن ضربه ای باشید که دارای فناوری سرامیکی و تورمالین باشد. فناوری سرامیک به کنترل گرمای خشک کن ضربه شما کمک می کند تا گرما را به طور یکنواخت توزیع کند. Tourmaline یک ماده معدنی عالی است که با آب بندی کوتیکول و حفظ رطوبت به صاف کردن مو کمک می کند. به عبارت دیگر ، در حالی که به موهای شما کمک می کند تا رطوبت مورد نیاز خود را حفظ کند ، با ریزش پوست مبارزه می کند.
  3. یک دکمه شات جالب! این دکمه جادویی به “تنظیم” سبک کمک می کند. به عنوان مثال اگر از یک برس دور برای صاف کردن مو برای حجم بیشتر استفاده می کنید و گزاف گویی می کنید هنگامی که موها خشک شدند ، سبک را تنظیم کنید.
  4. پیوست ها! به منظور صاف کردن مو ، سشوار شما باید دارای اتصال نازل باشد. این به تمرکز جریان هوا کمک می کند بنابراین مستقیماً در ناحیه مورد نظر برای صاف قرار می گیرد. هنگام خشک کردن مو ، نازل را به سمت پایین قرار دهید تا از میزان پرواز جلوگیری کند. اگر گاهی موهای خود را مانند من انجام می دهید ، یک دیفیوزر با سشوار خود می خواهید. این امر به پخش جریان هوا سشوار کمک می کند.

5- کنترل گرما و قدرت! برای از بین بردن بیشتر رطوبت مو از تنظیمات بالاتر استفاده کنید. از تنظیم پایین تر می توان یک بار با موی خود استفاده کرد تقریبا 90٪ خشک است. اگر موهای شما آسیب دیده است این ویژگی عالی است. همه ما لازم نیست موهایمان را روی حرارت زیاد و قدرت زیاد خشک کنیم. به دنبال خشک کن ضربه ای باشید که دارای چندین تنظیم برای گرما و همچنین یک تنظیم بالا و پایین باشد.

خشک کن خوب نیست که گران باشد. اگر در اطراف خرید یک سشوار خوب می توانید خریداری کنید که بسیاری از این خصوصیات را از یک فروشگاه عمده فروشی بفروشید. با این حال ، سشوارهای حرفه ای برای خشک کردن موهای هر هشت مشتری در روز ، پنج روز در هفته ساخته شده است. این بیش از 2000 سر در یک سال خشک شده است! همانطور که تصور می کنید این ابزار برای شما طولانی مدت خواهد بود! از این رو که از سشوارهای حرفه ای بسیاری استفاده می کنید ، از این میزان بالاتری استفاده نمی شود. برخی از مارک های حرفه ای مورد علاقه اینجا در سالن عبارتند از:

سولانو

Solano- آمازون با 80 دلار شروع می شود

بابیلیس

BaByliss- آمازون با 50 دلار شروع می شود

T3

T3- آمازون با 80 دلار شروع می شود

اگر هنوز مردد هستید یا به مشاوره بیشتری نیاز دارید ، بیایید و یکی از سبک های با استعداد ما را ببینید. آنها می توانند نکاتی در مورد ابزارهای یک ظاهر طراحی شده مانند خشک کن های ضربه ای و آهنین مسطح و همچنین نکاتی در مورد استفاده صحیح از آنها برای دستیابی به حداکثر نتیجه به شما ارائه دهند. اگر به خاطر ترفندها و پیشنهادات تیم دوست داشتنی MFX من نبود ، امروز جایی نخواهم بود که در موهای خودم شاد باشم. بنابراین جلو بروید و موهای عالی خود را بسازید! (البته با ابزار مناسب)