400,000 ویروس مرگ و میر در انگلستان به تنهایی ؟ ‘نه پوچ’ یک کارشناس می گوید

یک دانشمند پیشرو در مبارزه با کروناویروس هشدار داد که ممکن است پیش بینی 400,000 مرگ و میر در انگلستان نیست “پوچ” در راستای افزایش وحشت وجود دارد.

در یک کانال 4 برنامه ویروس نیل فرگوسن از دانشکده بهداشت عمومی در کالج امپریال لندن گفت: بیمه خدمات درمانی تحقیقات نشان می دهد 60 درصد از انگلیسی ها می تواند “بالقوه” بود آسیب دیده توسط ویروس.

“به طور بالقوه داده شده ما می دانیم که بسیاری در مورد این که چگونه این ویروس در حال گسترش ما باید مقدار زیادی از داده ها از گذشته شیوع” او گفت:.

“با توجه به نحوه انتقال این ویروس به نظر می رسد و این واقعیت است که حداقل همه بزرگسالان می تواند آلوده ما بسیار کمتر از داده ها در کودکان و سپس 60 درصد است که مناسب شکل,” او گفت:.

“آنچه ما نمی دانیم در لحظه ای است که اگر همه آلوده چه نسبت ممکن است مرگ و چه گروه های در معرض خطر? ما بهترین تخمین در حال حاضر این است که شاید 1% از افرادی که آلوده ممکن است بمیرد.”

یک درصد از انگلستان جمعیت 400000 نفر. فرگوسن گفت: این امر می تواند عاقلانه برای پرتاب اعداد در اطراف اما گفت که آن را “پوچ است.'”

“من خیلی ترجیح می دهند به متهم زیاده از زیر-واکنش” او گفت:.

حداقل نه coronavirus موارد شناسایی شده در انگلستان با توجه به بی بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>