حدود 400 نفر از خواب در چادر و کیسه خواب در خاک مسیر است که خطوط مدیسون بین خیابان نهم و 13th, راههای سیمرغ است.

آنها یا نمی خواهید به پناهگاه در نزدیکی خدمات انسانی دانشگاه یا قادر به امن یکی از 470 تخت که تقریبا همیشه کامل است.

به طوری که آنها ساخته شده است محله خود را دارند — یک چیز درهم و برهم از چادر برزنت دوچرخه و سگ معترضان در امتداد پیاده رو در منطقه جنوب شرقی آریزونا کاپیتول.

روز چهارشنبه همه 400 را به حرکت اموال خود را از این منطقه برای چند ساعت و یا در معرض خطر ذکر شده و یا دستگیر شدند.

ققنوس مقامات می گویند به طور موقت حذف مردم و اموال خود را توسط بهداشتی یک ضرورت است. این شهرستان در آوردن یک خیابان تمیز کننده و انجام یک “فشرده تمیز کردن” از این منطقه است.

منطقه “گه” و به هم ریخته با مدفوع انسان و سطل زباله شهرستان مدیر اد Zuercher گفت. آن را یک خطر به نزدیکی کسب و کار و همچنین به عنوان مردم خواب در خیابان, او گفت:.

ققنوس سخنگوی پلیس گفت: ماموران تنها به دستگیری و یا استناد به افرادی که حرکت نمی کند اموال خود را به عنوان “آخرین راه چاره است.”

اما ارائه دهندگان خدمات است که کار در داخل و اطراف بشر سرویس پردیس گفت طرح شهر یک شکل از آزار و اذیت و می تواند منجر به غیر ضروری اجرای قانون مجادلات.

افزایش تنش بین شهر و ارائه دهندگان خدمات می آید به عنوان انسانی خدمات پردیس قصد دارد به درخواست این شهرستان برای افزایش تعداد پناهگاه تخت مجاز در پردیس درخواست های شهر است که تا کنون مقاومت کرده است.

فشرده پاکسازی

ققنوس انجام “پاکسازی” از منطقه اطراف دانشگاه هر چهارشنبه, اما این یکی است که انتظار می رود متفاوت است چرا که همه آنها مورد نیاز خواهد بود برای خراب کردن اردوگاه های خود را به طور کامل و حرکت برای چند ساعت.

به طور معمول کارگران تمیز کردن اطراف چادر و یا تنها درخواست مردم برای حرکت خود را از چیزهایی که اگر آن را یک خطر سلامت.

ققنوس Human Services Department معاون Tamyra Spendley گفت: حذف کامل لازم است به دلیل رفتگران. او گفت که در حالی که در این شهرستان وجود نمی آورد در روب هر هفته این کار را هر ماه یا بیشتر.

تعداد افرادی که خواب در اطراف محوطه دانشگاه رشد کرده است به شدت در چند هفته گذشته پس از این خواهد بود که بزرگترین موقت حذف مردم و اموال خود را در تاریخ اخیر آندره خانه حمایت و مشارکت هماهنگ خاکستر Uss گفت.

Andre خانه فراهم می کند وعده های غذایی و دیگر خدمات به مردم دچار بی خانمانی. این سازمان قصد دارد برای باز کردن یک سرپناه اگر ققنوس تصویب خدمات انسانی دانشگاه’ درخواست تخت اضافی.

کمک گرفتن: یک پژوهشگر صحبت به 100 نفر بی خانمان. در اینجا چیزی است که او در بر داشت

در روز سه شنبه, کارکنان از Andre خانه و خدمات انسانی دانشگاه راه می رفت در سراسر encampments در خیابان مدیسون هشدار به مردم در چادر زندگی می کنند در مورد تمیز کردن خیابان.

آنها به آنها گفت که می تواند فروشگاه وسایل خود را به طور معمول قفل پارکینگ تا شستشو و تمیز کردن کامل هستند.

Uss گفت تیم او قصد دارد برای کمک به مردم حرکت اموال خود را به مقدار زیادی و پشت به خیابان دوباره بعد در روز. او گفت که او نگران افراد معلول که ممکن است در تلاش برای سرعت نقل مکان همه چیز خود را.

“ما تمام تمرکز فردا این است که در خدمت به عنوان یک متحد” یو اس اس گفت.

در علاوه بر این به پاکسازی ققنوس نیز انجام خواهد شد و سه روز کمک رسانی رویداد این هفته برای اتصال مردم با خدمات به امید پایان دادن به خود را بی خانمانی.

Spendley گفت: کمک رسانی کارگران خواهد مصاحبه آنها را در مورد خود و بی خانمانی و سپس سعی کنید به آنها را در ارتباط با خدمات.

“من سوار وجود دارد را دیدم نیاز و فقط با این ایده آمد. ما واقعا نیاز به انجام برخی از نوع کمک رسانی و کمک به این افراد و واقعا سعی کنید به آنها را در خدمات” Spendley گفت.

500 بیشتر پناهگاه تخت?

Spendley گفت: کمک رسانی رویداد و پاکسازی باید چیزی برای انجام با خدمات انسانی پردیس طرح به درخواست ققنوس شورای شهر اجازه می دهد تا 500 اضافی پناهگاه تخت در محوطه دانشگاه.

اما به ناو یو اس اس آن را ذاتا مرتبط است.

او گفت که اگر وجود دارد بیشتر تخت های موجود در اکثریت قریب به اتفاق مردم در خواب در خیابان ها حرکت می کند بر روی دانشگاه و بهداشتی و نگرانی های ایمنی در خیابان ها را پراکنده می سازد.

“ما در حال مبارزه برای تخت به دلیل همین مردمی هستند که در خارج وجود دارد” Uss گفت.

نه هر کس موافق است که یک پناهگاه بهترین برنامه بلند مدت.

شهردار کیت Gallego گفت: Arizona Republic که او ترجیح می دهند کوچکتر پناهگاه های ساخته شده در دسترس در سراسر Maricopa.

او گفت: ققنوس — و به طور خاص این محله در نزدیکی خدمات انسانی پردیس — انجام بار از بی خانمانی بحران برای کل شهرستان است.

“بی خانمانی است که یک نگرانی است که یک محله و یک شهر باید حل کند. واقعا باید یک منطقه همکاری” Gallego گفت.

او به نام دولت و سایر شهرستانها به گام تا.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im