خوشه COVID-19 شروع به ظهور در داخل و اطراف مینه سوتا در روز شنبه به عنوان دولت بسته کردن آن مرگبارترین هفته هنوز در گیر با گزارش بیش از 100 مورد جدید برای چهارمین روز متوالی.

ارشد مرکز زندگی در Wayzata شد جابجایی حدود سه ده ساکنان پس از دیگر ساکنان و کارکنان بیمار شد در هفته گذشته.

در سراسر مرز در داکوتای شمالی مقامات دولتی اعلام کرد که شیوع مربوط به یک کارخانه تولید در گرند فرک در حال حاضر شامل 110 تایید COVID-19 نفر از جمله برخی مربوط به کارگران از مینه سوتا است.

شنبه به تازگی تایید بیماری در مینه سوتا شامل سه برابر از موارد در Nobles County سایت از شیوع اواخر هفته گذشته در یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در وورتهینگتون.

مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد 10 مرگ و میر بیشتر آوردن هفت روز و در مجموع به 57 و دولت مرگ و میر در طول بحران بهداشت و درمان به 121. موارد تایید شده در حال حاضر ایستاده در 2,213 و طول 74 از دولت 87 شهرستانهای استان است.

تصمیم به نقل مکان ساکنان از نصف النهار مانور, 50, تخت, مرکز کمک زندگی می کنند در Wayzata آمد و در مشورت با دولت های محلی و مقامات وزارت بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای به استار تریبیون. اکثر کارکنان و مدیران نیز بیمار, دولت, گفت, و قادر به مراقبت از ساکنان.

“در حالی که ما نمی باید دقیق تعداد موارد تایید شده در مرکز در این زمان ما می دانیم که پنج ساکنان فرستاده شد به نزدیک ترین بیمارستان به دلیل نیاز به مراقبت از برخی از ساکنان در حال مهاجرت با خانواده و دیگران خواهد شد نقل مکان کرد به نزدیک دراز مدت مراقبت از تاسیسات” وزارت بهداشت گفت. “اعضای خانواده از ساکنان در حال ابلاغ به عنوان جایی که آنها در حال نقل مکان کرد.”

در بیانیه ای در روز بعد نصف النهار مانور گفت: ساکنان شروع به تست مثبت برای رمان coronavirus در بیمارستان در مارس 7. یافته های درخواست تسهیلات برای تست همه ساکنان; از شنبه 18 از 55 نفر تست مثبت است. روز جمعه یکی از ساکنان درگذشت به دلیل عوارض با COVID تسهیلات گفت.

“افکار ما و نماز به کل النهار مانور جامعه ما ساکنان و خانواده” Torsten Hirche رئیس جمهور از تسهیلات شرکت مادر در بیانیه ای گفت:.

هشتاد و هفت ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در مینه سوتا فوت کرده اند از COVID-19 حسابداری برای بیش از دو-سوم از ایالت مرگ در کل.

همانطور که در آوریل 11, نصف النهار مانور بود و نه در میان جمع امکانات مراقبت های شناسایی شده توسط وزارت بهداشت به عنوان داشتن حداقل یک COVID-19 مورد است. روز چهارشنبه آن را در میان ده ها تن از امکانات ذکر شده توسط دولت است که انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

نصف النهار مانور گفت: در آن بیانیه روز شنبه که مقامات بهداشت کارگردانی تسهیلات “برای انتقال همه ساکنان را تحت تاثیر قرار نمی COVID-19 به ارائه دهندگان دیگر در حالی که ساکنان با COVID-19 ادامه به درمان در بیمارستان است.”

فقط قبل از 2:30 p. m., دو, شمال, یادبود, بهداشت, بیمارستان, آمبولانس پارک شده بودند در خارج از نصف النهار مانور و نقاب کارگران با برانکارد حمل مصدوم شد مصرف بیماران از تسهیلات به انتظار آمبولانس.

خوشه در جای دیگر

در ضمن در Worthington مورد شمارش برای اشراف شهرستان در جنوب غربی گوشه ای از کشور شروع به پریدن کرد از 12 روز جمعه به 36 در شنبه وزارت بهداشت گفت. مقامات اتحادیه گزارش شده عفونت در میان کارگران در JBS گیاه در وورتهینگتون روز جمعه در آخرین نمونه از ارتباط بین بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و coronavirus نقاط داغ.

در Red River Valley, North Dakota مقامات بهداشتی گزارش دادند که دولت کمترین تک روز افزایش موارد تقریبا همه آنها ناشی از شیوع در LM باد قدرت تسهیلات در گرند فرک.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: اضافی 88 موارد COVID-19 تا به حال تایید شده است که در خوشه آوردن تعداد موارد شناخته شده در میان کارخانه و کارگران و تماس نزدیک به 110. تنها یکی از این موارد نیاز به بستری تا کنون.

کارخانه باعث می شود که پره های روتور برای توربین های بادی و متعلق به جنرال الکتریک بسته در سه شنبه شب به مدت دو هفته از تمیز کردن عمیق. آن را در مورد استخدام 900 کارگران در کارخانه از جمله برخی که در مینه سوتا زندگی می کنند.

پس از هشت کارکنان تا به حال آزمایش مثبت در اوایل این هفته یک تیم واکنش سریع از جمله اعضای گارد ملی داکوتای شمالی آزمایش 426 کارگران و دیگران که در تماس نزدیک با آنها در روز پنج شنبه گفت جان Bernstrom این شهر اطلاعات عمومی افسر.

در حالی که مقامات هنوز در انتظار نتایج از حدود 50 آزمایش او گفت: 88 آمد مثبت از جمله هشت در میان مینه سوتا ساکنان.

تست اضافی و تلاش برنامه ریزی شده برای هفته آینده. مقامات دولتی نیز به کارگردانی LM قدرت باد کارکنان به قرنطینه برای 14 روز.

COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در چین در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در اوایل ماه مارس در مجموع 561 نفر بستری شده اند.

همانطور که از شنبه وجود دارد 111 بیماران در بخش مراقبت های ویژه. وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که یکی از بیماران جدید است که با 20 سال سن جوانترین فشرده-مراقبت از بیمار در حال حاضر.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

متوسط سن برای همه موارد 54 است و متوسط سن برای همه کسانی که فوت کرده اند این است 84.

کارکنان نویسندگان Kavita کومار, Marissa ایوانز و کریس Serres کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de