رانندگان محکوم شد دوشنبه به چهار سال زندان و تحت نظارت آزادی پس از اعتراف به این که او بود, بالا, بالا بردن سرعت و چک کردن تلفن همراه برای جهت قبل از اینکه او به یک مانع دیوار در امتداد جنوب مترو ایالتی و خود را کشته مسافر.

James R. Lapsley, 21, از, دریاچه قبل محکوم شد در داکوتای شهرستان دادگاه منطقه پس از شفاعت گناه در ماه گذشته به فضایی جنایی قتل در ارتباط با این تصادف در مه 26, 2018, در بزرگراه بین ایالتی 35W در Burnsville.

Lapsley خدمت اولین 2⅔ سال از دوران محکومیت خود را در زندان و تعادل در نظارت و انتشار است.

خراب حدود 7:20 صبح روز عازم جنوب I-35W در نزدیکی Burnsville پارک وی کشته Kayli S. Thompson, 19, Burnsville.

با توجه به شکایت کیفری:

ماموران در صحنه وارد شدند و دیدم که Lapsley تا به حال خون و شیشه چشم و گفتار او بود و نامفهوم. یک آزمایش خون آمد مثبت برای THC ماده فعال در ماری جوانا.

رانندگان متوقف شده که در صحنه گفت: او را دیدم Lapsley خودرو “رانندگی نامنظم و با نرخ بالا از سرعت” اتهامات عنوان خوانده شده. او شاهد ضربه ماشین ميانه سد دو بار قبل از آن رفت و گذشته او و از مشاهده. شاهد بعدی آن را دیدم در یک خندق در پیش است.

Lapsley گفت: ماموران که او و تامپسون که در حال ماهیگیری است که صبح در پریر لیک شدند و از رفتن به خانه او. او گفت که آنها چک کردن تابع GPS بر روی تلفن خود را و عبور از آن را به جلو و عقب در زمان.

دولت گشت تحقیقات مشخص شد که او قرار بود در مورد 91 mph یک مایل در شمال سانحه شد و سفر 83 mph در زمان تصادف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de