4 بیشتر coronavirus مرگ و میر در مینه سوتا; شناخته شده موارد افزایش به 503

– چوب خط حساب کردن که بيشترین امروز اما ممکن است کوچک به نظر می رسد در آینده نزدیک.

با پیش بینی گردش یکشنبه که در کشور مرگ و میر ممکن است در نهایت بیش از 100,000, مقامات بهداشت عمومی در مینه سوتا, تایید چهار مرگ و میر در کشور در روز گذشته است.

– بسیاری از” گفت: Michael Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

چهار تازگی و میر گزارش شده شامل سه مورد در میان ساکنان گروهی-مراقبت از امکانات زندگی در شهرستان Hennepin. همه گفت: هفت نفر از نه نفر از افرادی که فوت کرده اند و پس از اخذ COVID-19 در مینه سوتا زندگی می کردند در این جمع امکانات مراقبت که شامل ماهر-پرستاری امکانات و کمک زندگی می کنند (اما نه زندان و یا پناهگاه).

پرسیده شده توسط خبرنگار یکشنبه اینکه خانواده ها باید شروع به فکر کردن در مورد گرفتن عزیزان خود را از گروه مراقبت از خانه مینه سوتا وزارت بهداشت کمیسر Jan مالکوم گفت: بسیاری از مردم احتمالا درخواست خود را که همان سوال.

“ما قطعا در یک موقعیت دیکته که پاسخ” مالکوم گفت. “ما اعتقاد داریم که مردمی در مراقبت دراز مدت در حال کار واقعا سخت به آن محیط به عنوان امن … به عنوان آنها می توانند خود را برای ساکنان و کارکنان خود را. و من فقط مجبور به تسلیم که به خصوصی خانواده تصمیم گیری و مشاوره با فردی امکانات مراقبت.”

چهار مرگ و میر نشان دهنده بزرگترین روز پرش در مینه سوتا مرگ و میر پس از اولین مورد تایید شده در کشور در تاریخ 6 مارس. گروه صادر شده و آمار به روز یکشنبه برای افرادی که تایید موارد COVID-19 به عنوان Minnesotans تنظیم برای دومین روز کامل از زندگی زیر یک ایالت “stay-at-home” سفارش.

آخرین اعداد نشان داد شده اند وجود دارد 503 تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا از جمله 252 افرادی که دیگر نیازی به جدا شده است. مقامات بهداشت اضافه شده 62 موارد تایید شده به مینه سوتا شمارش روز یکشنبه یکی از این بالاتر, تک-بعد جهش پس از وقوع آغاز شد.

مالکوم گفت: این برگه را منعکس نمی کند تعداد زیادی از موارد وجود دارد که در مینه سوتا اما نه تشخیص داده شد. Osterholm به توافق رسیدند.

“من شگفت زده نمی شود اگر کمتر از 1% یا 2% از COVID موارد در دولت تست شده اند و شمارش” به دلیل عرضه محدود از تست مواد Osterholm گفت.

دو به تازگی گزارش Hennepin County مرگ و میر اتفاق افتاده است به مردم که زندگی در همان ناشناس در دراز مدت مراقبت از تاسیسات در حالی که یک سوم شد یکی از گروه های مختلف-زندگی در خانه.

چهارم مرگ گزارش روز شنبه اتفاق افتاده در شهرستان مارتین در جنوب ایالت مینه سوتا و نه شامل مراقبت دراز مدت تسهیلات.

یکی از افرادی که درگذشت اخیرا در 50s خود را و تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. سه تن دیگر از مردم در 80s و 90s و کامل خود را از وضعیت سلامت نبود بلافاصله ارائه شده در یکشنبه. قبل از چهار شنبه پنج قبلی مرگ همه مردم درگیر در 70s و 80s بود که مشکلات اساسی.

تعداد دراز مدت امکانات زندگی با حداقل یک تایید COVID-19 مورد افزایش یافته و به 25 از 20. اکثریت کسانی که فقط یک مورد اینکه سه امکانات بیش از دو مورد و هیچ یک بیش از چهار.

این 503 موارد تایید شده در مینه سوتا شامل حداقل 21 ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و 11 یکی دیگر از کارکنان بهداشتی شاغل در آن مراکز مالکوم گفت.

در سراسر ایالات متحده بیش از 125,000 تایید موارد COVID-19 گزارش شده و بیش از 1000 نفر در آمریکا فوت کرده اند پس از گرفتن این بیماری است. در سطح جهان وجود دارد در مورد 692,000 موارد از جمله نزدیک به 147,000 کسانی که بهبود یافته اند از ماه دسامبر.

حدود 80 درصد از افرادی که توسعه COVID-19 پس از ابتلا به SARS-CoV-2 ویروس در نهایت تنها با علائم خفیف. یکی دیگر از ٪ 15 باید جدی تر علائم و 5% ممکن است نیاز به بحرانی در بیمارستان به گفته های اخیر کارشناسی مبتنی بر شواهد مقاله در وب سایت پزشکی UpToDate.

در مینه سوتا در روز یکشنبه وجود دارد که 39 نفر از COVID-19 نیاز به بستری شدن و افزایش نه از روز قبل. از کسانی که فعال موارد 16 نفر در بخش مراقبت های واحد درمان برای بیماری های دستگاه تنفسی در حالی که دیگران نیاز غیر فشرده بیمارستان مراقبت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر شده یک سری از دستور اجرایی این ماه طراحی شده برای به تاخیر انداختن اوج بروز COVID-19 در مینه سوتا تا بعد از این تابستان به امید حفظ سلامت کارگر و حفظ منابع شخصی دنده محافظ برای زمانی که اوج بازدید.

در همان زمان محققان در حال بررسی درمان و واکسن و تولید کنندگان ramping تا تولید از موارد بسیار ضروری مانند چهره فرسوده ماسک و یک دستگاه.

یکشنبه, بیش از نیمی از ایالت مینه سوتا شهرستانهای باید حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19. Hennepin County باقی مانده است سخت ترین ضربه در دولت با 171 مورد تأیید افزایش 19 از روز قبل. Olmsted شهرستان — خانه کلینیک مایو است که ارائه درایو-از طریق آزمایش برای افرادی که واجد شرایط — افزایش 10 موارد به 47 در کل.

بیش از 17,600 COVID-19 آزمون های تکمیل شده برای Minnesotans از جمله در مورد 7,700 تست های انجام شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت آزمایشگاه. برخی از آزمایشات انجام شده توسط مینه سوتا بیمارستان های پردازش شده در سایت در کمتر از 24 ساعت در حالی که نمونه های دیگر فرستاده می شوند به بزرگ تجاری آزمایشگاه های خارج از کشور, معرفی برخی از تاخیر در نتایج.

Walz صادر شده به طور کلی اقامت در خانه سفارش برای تمام noncritical کارگران ایالتی است که در زمان اثر در 11:59 بعد از ظهر روز جمعه تخلیه بسیاری از بزرگراه ها و پیاده رو و مجبور به کسانی که سرمایه گذاری در خارج در گروه به اقامت 6 فوت از هم جدا.

این سفارش شامل چند استثنا دارد. به عنوان مثال مردم هنوز هم می توانید ترک و پیدا کردن یک جایگزین جدید خانه اگر خانه خود را و یا اقامت نا امن است از جمله در موارد فاضلاب مشکلات و یا خشونت.

مردم می توانند به دنبال خدمات اورژانس و مراقبت های پزشکی در خارج از خانه از جمله چیدن داروهای تجویزی و یا برای اهدای خون و برای carryout مواد غذایی, مواد غذایی و لوازم.

آنها همچنین می توانید ترک برای مراقبت از یک عضو خانواده یا دوستان و یا حیوان خانگی دیگر در خانواده و حمل و نقل می تواند کودکان به موجب موجود پدر و مادر و یا ملاقات برنامه. سرانجام ساکنان می تواند خانه را ترک برای فعالیت به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت 6 فوت از دیگران است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im