4 مرده, 26 بستری در آریزونا بعد از خوردن ضد عفونی کننده دست با متانول

چندین نفر کشته و بستری شدن در بیمارستان را به طور قابل توجهی افزایش یافته است بیش از دو ماه گذشته در آریزونا با توجه به مردم خوردن ضد عفونی کننده دست حاوی متانول به گفته مقامات.

پس ممکن است چهار نفر کشته و 26 نفر در بیمارستان بستری شدند و پس از خوردن ضد عفونی کننده دست با متانول به گفته مدیر آریزونا سم و دارو, مرکز اطلاعات Dr. Steve Dudley.

افراد بستری برای متانول در معرض قرار گرفتن در آریزونا بودند 30 تا 40 سال و برخی بستری برای نوشیدن ضد عفونی کننده دست به عنوان یک الکل جایگزین گفت: Dudley. برخی از مردم تجربه علائم مانند اختلالات بینایی چشم انداز از دست دادن و به شدت تغییر وضعیت روانی.

“که باعث زنگ به دلیل ضد عفونی کننده دست است که به طور معمول در درجه اول اتانول است که آنچه ما به طور کلی در الکل” دادلی گفت. “و در حالی که مردم قطعا می تواند مریض کردن الکل این بود در همان تصویر. هنگامی که شما باید ضد عفونی کننده دست ingestions به طور معمول آنها نمی نیاز به بستری آنها قطعا پایان ندارد تا در ICU.”

در مقایسه تنها 33 نفر در آریزونا در بیمارستان بستری شد در سال 2019 برای خوردن ضد عفونی کننده دست. در ماه ژوئن در مجموع 22 نفر در بیمارستان بستری شدند برای خوردن ضد عفونی کننده دست با متانول دادلی گفت.

دست عفونی موجود در فروشگاه های مواد غذایی در نوجو ملت

دو حادثه مربوط به متانول قرار گرفتن در معرض رخ داده در Pima County, اما در اکثر موارد رخ داده در آریزونا در نوجو ملت دادلی گفت.

دکتر جیل جیم, مدیر اجرایی, برای ملت ناواهو وزارت بهداشت گفت: مردم خوردن ضد عفونی کننده دست با متانول ملی است موضوع.

“بسیاری از کسانی که در رابطه با چگونگی ضد عفونی کننده دست محصولات به فروش می رسد فروش به بازار عمومی, بنابراین من فکر می کنم بسیاری از این محصولات در فروشگاه های مواد غذایی” جیم گفت.

هنگامی که این گروه مطلع شد در مورد محصولات جیم گفت که آنها مشغول به کار با Apache County برای شناسایی برخی از محصولات و حذف آنها را از فروشگاه ها در مناطق که در آن حوادث رخ می دهد.

جیم گفت که این گروه نیز با صدور پیام های عمومی و ارزیابی انبارهای خود را که شامل هر گونه دست عفونی با پتانسیل متانول.

“ما موارد نه مداوم بنابراین من فکر می کنم این پیام را در جامعه مشغول به کار هستند” جیم گفت.

FDA به یاد می آورد ده ها تن از دست عفونی

متانول است که همچنین به عنوان شناخته شده متیل الکل یا الکل چوب می تواند سمی در هنگام مصرف یا جذب از طریق پوست, با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا هشدار دهنده که به اطلاع عمومی در تاریخ 19 ژوئن حدود نه sanitizers با پتانسیل متانول.

“آژانس آگاه است از بزرگسالان و کودکان خوردن ضد عفونی کننده دست محصولات آلوده به متانول است که منجر به های اخیر عوارض جانبی از جمله نابینایی و بستری شدن در بیمارستان و مرگ” FDA بیانیه گفت: در جولای 2.

قرار گرفتن در معرض متانول می تواند باعث تهوع, استفراغ, سردرد و تاری دید و کوری دائمی تشنج اغما و آسیب دائمی به سیستم عصبی یا مرگ با توجه به FDA.

دادلی گفت, در تازه ترین مورد یک فرد که مالیده ضد عفونی کننده دست با متانول در دست خود را چند بار در روز در طی چند روز با تجربه به طور موقت از دست دادن بینایی.

آریزونا گرما: شما احتمالا نباید ترک ضد عفونی کننده دست در ماشین. اینجا چرا

FDA در ادامه به اعلام به یاد می آورد برای 67 محصولات که بیشتر آن وارداتی از مکزیک با توجه به لیست آنلاین. بسیاری از sanitizers بودند به یاد می آورد زیرا آنها تولید شده توسط همان شرکت به فروش می رسد اما تحت های مختلف نام محصول.

دادلی گفت: پس از دو بيمار در آریزونا قرار گرفتند Bersih ژل ضد عفونی کننده دست با رایحه رایگان FDA اضافه شدن محصول به آن به یاد بیاورید لیست در جولای 2.

پس از همه گیری آغاز شده برخی از کسب و کار شروع به تولید مبتنی بر الکل دست عفونی برای کمک به کاهش عرضه کم در بیمارستان ها و فروشگاه ها در آریزونا.

“با COVID-19 شما باید این افزایش تقاضا برای ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات — هر کس در تلاش برای انجام بخشی خود را, راست? اما در سمت تلنگر است که منابع نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا بنابراین آنچه که ما فکر می کنم که اتفاق می افتد این است که ما باید این همه تولید کنندگان دیگر که در آینده و گفت: “اوه وجود دارد پول می شود ساخته شده در اینجا ما می تواند تولید ضد عفونی کننده دست.’ و آنها را به درستی تقطیر آن و یا به درستی تولید آن و … آنها در حال گرفتن متانول در محصولات جانبی” دادلی گفت.

پیروی از دستورالعمل های

در آریزونا چند مشروب شروع به تولید ضد عفونی کننده دست بود که پس از آن اهدا به بیمارستان در طی این بیماری همه گیر به گفته استفان پل از بنیانگذاران ویسکی دلم بس در توسان.

پل گفت: مشروب با آریزونا صنایع دستی قرار زیرند صنفی تیمی را به راحتی ایجاد ضد عفونی کننده دست به اهدا و همچنین فروش در فروشگاه های خود را.

“زمانی که ضد عفونی کننده دست امکان آمد … هیچ کس تا به حال انجام می شود بنابراین ما به دنبال در دستورالعمل FDA آمریکا و کرافت (ارواح) انجمن به ما کمک زیادی” پل گفت. “ما از صحبت کردن به هر یک از بسیاری دیگر و کمک به هر یک از دیگر فروشگاه ها.”

دادلی گفت: او آگاه است از مشروب و یا کارخانه های لبنی تولید دست عفونی حاوی متانول اما گفت که این می تواند اتفاق می افتد اگر آنها پیروی نمی FDA دستورالعمل برای ایجاد ضد عفونی کننده دست.

با توجه به دستورالعمل ضد عفونی کننده دست باید تولید تنها با استفاده از الکل است که شامل بیش از 94.9% اتانول ایالات متحده فارماکوپه ایزوپروپیل الکل و گلیسیرین USP یا مواد غذایی شیمیایی Codex هیدروژن پراکسید یا استریل در آب جوش و یا تقطیر.

الکل نیز باید دناتوره برای دلسرد کردن مردم از خوردن ضد عفونی کننده دست با توجه به دستورالعمل FDA.

دو نوع اصلی از مصرف است که می تواند رخ می دهد در حال اتفاقی مانند موارد از کودکان خوردن ضد عفونی کننده دست و صورت عمدی و سوء استفاده از جمله نوجوانان است که ممکن است تجربه و یا بزرگسالانی که الکلی هستند گفت: Dudley.

وقتی کسی را قورت متانول فرد ممکن است احساس هر گونه عوارض تا یک یا دو روز بعد, او گفت:.

به دلیل ضد عفونی کننده دست با اتانول یا متانول شبیه, دادلی گفت: مردم باید با مراجعه به FDA به یاد بیاورید لیست به یاد بگیرند که دست عفونی بی خطر هستند استفاده کنید.

در حال حاضر بیشتر به یاد می آورد دست عفونی هستند از کوچکتر کمتر شناخته شده علامت های تجاری دادلی گفت.

برای هر کسی که نگران آنها شده اند در معرض متانول در ضد عفونی کننده دست و یا می خواهید به یادگیری بیشتر در آنها می توانید تماس آریزونا سم مرکز 24/7 در 1-800-222-1222.

مردم همچنین می توانید گزارش عوارض جانبی و یا مسائل مربوط به کیفیت با دست عفونی به FDA MedWatch رویداد جانبی گزارش برنامه آنلاین.

FDA در بیانیه ای گفت این است که بیشتر در رابطه با:

  • خطرات ناشی از نوشیدن هر ضد عفونی کننده دست تحت هر شرایط.
  • دست عفونی است که مقدار کافی از اتیل الکل یا الکل ایزوپروپیل.
  • محصولاتی که به فروش می رسد با نادرست و گمراه کننده اثبات نشده ادعا می کند که آنها می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس ها از جمله COVID-19.
  • محصولات متقلبانه به بازار عرضه شده به عنوان “FDA تایید شده است.”
  • محصولات بسته بندی شده به نظر می رسد به عنوان نوشیدنی آب نبات و یا بطری های مشروب و یا محصولات به بازار عرضه شده به عنوان نوشیدنی یا کوکتل

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im