3SBio پرده 2019 سالانه نتایج: درآمد افزایش می یابد توسط 16.0% Normalized سود خالص قابل انتساب به صاحبان پدر و مادر میپرد by19.4% R&D هزینه ها افزایش می یابد 45.2%

تحقق صدا عملکرد کسب و کار; فروش TPIAO بیش از 2 میلیارد RMB

در 2019, 3SBio درآمد افزایش 16.0% در سال در سال به حدود RMB 5.318 میلیارد. سود ناخالص با افزایش 18.5 درصد به حدود RMB 4.393 میلیارد. نرمال سود خالص قابل انتساب به صاحبان پدر و مادر اضافه شده توسط 19.4 درصد به حدود RMB13.92 میلیارد.

این شرکت چهار هسته ای از محصولات از جمله TPIAO, Yisaipu, EPIAO و SEPO باقی مانده رهبران بازار در چین. فروش TPIAO است که جهان تنها تجاری نوترکيب انسانی thrombopoietin (“rhTPO”) برای درمان ترومبوسیتوپنی, افزایش یافت 39.1 درصد به بیش از RMB 2 میلیارد دلاربا سهم بازار خود را در پریدن به 73.2%. Yisaipu یک محصول برای درمان آرتریت روماتوئید و اسپوندیلیت مهرهها و پسوریازیس به حال سهم بازار 60.9%. دو نوترکيب انسانی اريتروپويتين (“rhEPO”) محصولات EPIAO و SEPO حفظ بازار-موقعیت پیشرو با سهم بازار خود را بهبود به 41.6%. وجود دارد به عنوان بزرگ تقاضای برآورده نشده به صورت بیولوژیک در چین, TPIAO و Yisaipu که پایین نرخ نفوذ را ببینید قابل پتانسیل رشد در آینده است.

چند تا از محصولات این شرکت و موارد اضافه شده به روز رسانی 2019 ملی بازپرداخت دارو لیست (NRDL) از جمله Shinuo یک فلوتیکازون پروپیونات کرم برای درمان چندین بیماری های پوستی جدید نشانه ای از Yisaipu برای درمان بیماران مبتلا به پلاک پسوریازیس و جدید نشانه ای برای EPIAO برای درمان کم خونی ناشی از شیمی درمانی برای غیر ميلوئيد تومورهای بدخیم. Humulin یک مخلوط پروتامین روی نوترکيب انسانی انسولین تزریق شد به روز رسانی به یک کلاس از کلاس B در NRDL. Byetta یک درمان برای درمان بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 اضافه شد به NRDL از طریق مذاکرات است.

همچنین Xenopax اول تایید نوترکيب انسانی ضد CD25 آنتی بادی مونوکلونال تزریق در چیناعطا شد چینی GMP گواهی و در بازار راه اندازی شد در ماه اکتبر 2019.

R&D هزینه های بالا 45.2% با دنبال کردن خطوط لوله در ‘سریع’

در 2019, 3SBio R&D هزینه ها افزایش یافت و با 45.2 درصد به حدود RMB 527 میلیون. این شرکت خود را بهترین-همیشه خط لوله بیولوژیکی درمان سرطان از جمله anti-HER2, CD20, PD1, EGFR و VEGF آنتی بادی است. شرکت خط لوله بیولوژیکی روش های درمانی برای درمان خود ایمنی و بیماری های التهابی از جمله ضد TNFa IL-17A و IL-5 آنتی بادی های ساخته شده پیشرفت قابل توجهی.

302H (Inetetamab) ضد HER2 آنتی بادی مونوکلونال دارو به اتمام ویژگی های نقد و بررسی کارآزمایی بالینی, سایت بازرسی و همچنین ساخت سایت بازرسی. یک برنامه برای ساخت و تولید تصویب قبل از پر آبی تزریق محلول Yisaipu ثبت شده است و پذیرفته شده توسط ملی محصولات پزشکی دولت است و در حال حاضر تحت بررسی روند.

در سال 2019 شرکت دارو نامزد دریافت پنج IND مصوبات از جمله: anti-PD1 آنتی بادی برای درمان سرطان های مختلف (همزمان برنامه ها در چین و ایالات متحده); ضد IL-17A آنتی بادی برای درمان متوسط تا شديد پلاک پسوریازیس; TRK820 (Remitch) برای درمان خارش در بيماران همودياليزی و HIF-117 کپسول برای درمان کم خونی. در فوریه سال 2020این شرکت ضد IL-5 آنتی بادی برای درمان آسم تایید شد به صورت یک کارآزمایی بالینی است.

این شرکت نیز فعالانه در حال گسترش جدید نشانه و نسل دوم محصولات از محصولات موجود از جمله NuPIAO دوم-نسل rhEPO; RD001 یک pegylated بلند اقدام rhEPO; و اطفال ITP نشانه ای از TPIAO.

همچنین این شرکت انتخاب شده Verseau درمان وارز کامپیوتر ایران-0811 یک آنتی بادی مونوکلونال با هدف قرار دادن PSGL-1 برای درمان انواع مختلف سرطان به عنوان اولین مجوز برنامه تحت همکاری در زمینه immuno-انکولوژی.

3SBio R&D برجسته در سال 2019

همانطور که از 31 دسامبر 2019در میان 32 نامزدها محصول در این شرکت فعال خط لوله 22 بودند که توسعه ملی به عنوان مواد مخدر جدید در چین (از جمله ثبت نام کلاس من و بیولوژیک کلاس II) از جمله 11 انکولوژی, 12 در خود ایمنی و بیماری های دیگر 6 در نفرولوژی 2 در بیماری های متابولیک و 1 در پوست.

گسترش حضور جهانی در درمان سرطان و بیماری های خود ایمنی

در 2019, 3SBio شد به طور مداوم در حال گسترش و خارجی, مشارکت و حضور جهانی خود را برای درمان های نوآورانه در زمینه سرطان و بیماری های خود ایمنی از جمله همکاری با جهانی بیولوژیک غول سامسونگ Bioepis در کره جنوبی برای توسعه biosimilar نامزدهای; همکاری با Verseau درمان در ایالات متحده برای جهانی توسعه بالینی ماکروفاژها در پاسگاه تعدیل کننده; همکاری با تایوان سرم لیپوسام شرکت برای توسعه نوآورانه ليپوزومی محصولات و همکاری با Numab به توسعه جدید multispecific پادتن سرطان از سلول های بنیادی. این شرکت همچنین سرمایه گذاری GenSight و Sensorion به کشف نوآورانه ژن درمانی برای بیماری های چشمی و درمان های نوآورانه برای گوش داخلی بیماری است.

در اوایل سال 2020 این شرکت تبدیل به یک شریک محدود در MPM انکولوژی صندوق نوآوری (INV) و توافق را به کمک و حمایت در مراحل اولیه سرطان پژوهش در موسسه سرطان دانا فاربر جهانی پیشرو در تحقیقات سرطان و مرکز درمان.

این همکاری نشان داده 3SBio عالی تخصص بین المللی در توسعه و بهره برداری در حالی که تخمگذار کلیدی سنگ پله برای آینده آن جهانی شدن استراتژی است. این شرکت ادامه خواهد داد به دنبال انتخابی ترکیب و ادغام و همکاری فرصت ها و کاوش ابتکاری درمان در مراحل اولیه با هدف غنی سازی موجود در آن نمونه کارها محصول و تبدیل شدن به یک رهبر در نسل بعدی immuno-انکولوژی درمانی.

جامع پلت فرم قوی مزیت رقابتی

در آینده 3SBio در نظر دارد به منظور تقویت موقعیت خود را به عنوان یک پیشرو شرکت biopharmaceutical در چین به طور مداوم اعمال نفوذ خود را یکپارچه R&D و تولید و تجاری سازی و سرمایه گذاری همکاری های سیستم عامل است. این شرکت همچنین تمرکز بر توسعه نوآورانه محصولات بیولوژیک برای رسیدگی به نیازهای پزشکی برآورده نشده به نفع بیماران بیشتر است.

این شرکت را به طور کامل ادغام R&D تیم نزدیک به 400 نفر در چندین R&D سیستم عامل و فعالانه در توسعه درمان های نوآورانه از جمله آنتی بادی های مونوکلونال bispecific آنتی بادی های آنتی بادی فیوژن پروتئین ها و سلول درمانی در نتیجه آوردن یک تنوع از گزینه های درمان برای بیماران. این شرکت را لگد کردن چند فاز سوم کارآزمایی بالینی در سال جاری فایل جدید مبارزه با مواد مخدر برنامه های کاربردی برای بیش از 10 محصول در 3 سال آینده و همچنین ارسال IND برنامه for10-15 جدید آنتی بادیهای مونوکلونال و bispecific آنتی بادی (همزمان برنامه ها در چین و ایالات متحده).

این شرکت در حدود 38,000 لیتری ظرفیت در mAb تسهیلات پستانداران سلول مبتنی بر باکتری های مبتنی بر سلول و مولکول کوچک امکانات تولیدی و بیش از 27 سال تجربه در تولید داروهای بیولوژیک. با مقیاس بزرگ ظرفیت تولید است که مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت این شرکت است که قادر به به طور مداوم بازار با عرضه با کیفیت بالا و بیولوژیک. بیش از نزدیک به 3 دهه این شرکت به خوبی شناخته شده برای خود را قوی تجاری قابلیت های بهره برداری و شبکه فروش در سراسر کشور است که پشتیبانی از آن رشد پایدار.

دکتر جینگ لو رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت 3SBio نظر: “تحت این زمینه از COVID-19 همه گیر در سطح جهانی 3SBio پشتیبانی از این کشور در راه خود ما را از طریق ضخیم و نازک. که ما با یک محیط بازار که در آن فرصت ها و چالش های همزیستی 3SBio است که هنوز هم حفظ رشد شتاب با اعمال نفوذ ما به خوبی تاسیس سیستم هایی که ما در طول سال. ما در تلاش برای غلبه بر تمام مشکلات سرعت بخشیدن به برنامه های کاربردی بالینی و پیشرفت برای ما خط لوله است. ما را نیز گسترش ظرفیت تولید ما و به بازی کامل به مزایای استفاده از پلت فرم یکپارچه ما. هدف ما برای تبدیل شدن به یک جهان پیشرو چینی شرکت biopharmaceutical و به طور مداوم بهبود در دسترس بودن نوآورانه بیولوژیک به نفع بیماران بیشتر است.”

منبع 3SBio Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>