سوم شخص تشخیص داده شده است با COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان جدید coronavirus آریزونا اداره خدمات بهداشت اعلام کرد صبح روز جمعه.

این دومین presumptive مورد مثبت شناسایی شده توسط Arizona State بهداشت عمومی آزمایشگاه با توجه به ADHS انتشار اخبار. یک presumptive نتیجه مثبت است هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما نتایج در انتظار تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این فرد یک زن در 40s خود را که در بیمارستان بستری انتشار اعلام کرد.

“این COVID-19 وقوع است به سرعت در حال تحول است و بر اساس حوادث در کشورهای دیگر ما انتظار داریم که موارد اضافی و جامعه گسترش در آریزونا” دکتر کارا مسیح ADHS مدیر گفت: در انتشار. “نگه داشتن Arizonans امن و سالم اولویت شماره یک ما است و ما با اعتماد به نفس سیستم بهداشت عمومی در آریزونا است که به خوبی آماده برای پاسخ به COVID-19 شیوع.”

دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر در حال بررسی برای شناسایی هر گونه تماس نزدیک که ممکن است در معرض انتشار اعلام کرد. شناسایی افراد نظارت خواهد کرد و در صورت تب و علائم تنفسی.

علائم معمولا در عرض دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و شامل تب ، سرفه ، آبریزش بینی و مشکل تنفس.

بهترین دفاع: شستن دست های خود را برای محافظت در برابر coronavirus. آیا شما آن را انجام می دهند درست است ؟

کسانی که در نظر گرفته در معرض خطر ابتال به این ویروس هستند افرادی که سفر به منطقه ای که در آن COVID-19 پخش شده است, و یا کسانی که آمده اند به تماس نزدیک با دیگران در حال بررسی برای علائم مقامات می گویند.

ADHS می گوید: بهترین راه برای جلوگیری از COVID-19 است:

  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از یک خانواده اسپری.
  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه. یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این ADHS توصیه می کند افرادی که در سفر به منطقه ای که در آن ویروس در حال گسترش و توسعه علائم ظرف 14 روز از سفر به ماندن در خانه و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

مورد دوم از coronavirus در آریزونا و اولین presumptive صورت مثبت اعلام شد مارس 3. بیمار Maricopa شهرستان در 20s خود. او در بیمارستان بستری است و دوره نقاهت در خانه با توجه به Maricopa County Department of Public Health آزادی مطبوعات.

اولین مورد از coronavirus یک مرد را در 20s خود را که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه و سفر کرده بود در ووهان چین اعلام شد Jan. 26.

برای آخرین اطلاعات در مورد COVID-19 بروید azhealth.gov/COVID19.

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در Christopher.Roth@gannett.com و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im