معاون مدیر از یک توقیف گودیر مدرسه منشور التماس گناه سهشنبه به جرم سرقت اتهامات ناشی از یک ثبت نام-تورم طرح.

Joann وگا سوم اجرایی در شرکت-بسته کشف Creemos آکادمی برای ورود به یک گناه برای گزارش نادرست دانشجویی حضور و غیاب است که مالیات دهندگان هزینه 2.5 میلیون. وگا چهره تا 8.75 سال در زندان است.

دانیل هیوز رئیس کشف Creemos همراه با هارولد کادیز اصلی و Vega, متورم, ثبت نام آمار و ارقام به آریزونا وزارت آموزش و پرورش با توجه به دفتر دادستان کل است.

برای حفظ منشور مدرسه باز هر سه گزارش حداقل 191 جعلی دانش آموزان به اداره آموزش و پرورش دادستان ها یافت می شود.

Creemos که همچنین به نام برادلی آکادمی بسته ناگهان در ژانویه 2018 فقط جلوتر از ممیزی توسط Arizona وزارت آموزش و پرورش.

آریزونا منشور مدیره که مسئول نظارت بر دولت را 500 منشور مدارس در ماه ژوئن 2017 توافق به اتفاق آرا به اجازه می دهد کشف Creemos به ادامه عامل برای حداقل 20 سال دیگر با وجود نگرانی در مورد علمی مدرسه و عملکرد مالی.

دفتر دادستان کل در بر داشت که پس از ارائه جعلی, دانشجو, داده, Vega وارد شده است که اطلاعات به آریزونا وزارت آموزش و پرورش همکاری برنامه برای ثبت نام دانش آموزان است.

در زیر مورد درخواست Vega ممکن است محکوم به هفت سال تحت نظارت مشروط و یا بین 2 و 8.75 سال را در زندان به دنبال یک دوره نظارت مشروط تا هفت سال است.

وگا محکوم خواهد شد در Maricopa County Superior Court در آوریل 24.

کادیز التماس کرد گناه را به دو فقره سرقت در فوریه. 14 و او را محکوم مارس 27.

کادیس با توجه به دفتر دادستان کل ایجاد صدها نفر از اسناد جعلی به پشتیبانی جعلی دانش آموزان از جمله عکس-خرید رانندگان مجوز از پدر و مادر, دانشجو, شناسنامه و سوابق واکسیناسیون. او چهره به 12.5 سال در زندان است.

هیوز در نوامبر 2018 التماس کرد گناه را به توطئه و سرقت است. او چهره یک presumptive پنج سال زندانی اما حداکثر زمان خواهد بود 12.5 سال پشت میله های زندان. یک تاریخ صدور حکم برای هیوز بود که برای اولین بار به اعتصاب درخواست مقرون به صرفه است که شامل همکاری با دادستانی کل هنوز برنامه ریزی شده است.

هر سه دستور داده شده است به پرداخت جبران خسارت به دولت فدرال و ادارات آموزش و پرورش و کشاورزی است.

این محکومیت در کشف Creemos مورد در میان یک سری از برنده برای دادستان کل علامت Brnovich که به نام برای سرکوب آریزونا منشور مدارس که سوء استفاده از بودجه عمومی است.

در ماه جولای Brnovich به حل و فصل با اپراتورهای سان قهوهای مایل به زرد مدرسه مونته سوری, Inc., که در عمل دو منشور-مدرسه و دانشگاه در گیلبرت به بازپرداخت دولت $180,000 پس از استفاده از آن پول در بلیط به حرفه ای, رویدادهای ورزشی و سایر هزینه های شخصی.

Brnovich به نام جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری و رژیم صهیونیستی است. mlb به تصویب قوانینی که ارائه می کنند بیشتر نظارت آریزونا منشور مدارس و به دفتر کار خود با قدرت بیشتر به بررسی پرونده های مدنی. اما قوه مقننه و Ducey تا حد زیادی رد Brnovich درخواست.

یک نکته در مدارس و یا سایر تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im