3M واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فلوریدا شرکت به اتهام تلاش برای فروش میلیون ها نفر از N95 ماسک محافظ به فدرال ذخایر به شدت در قیمت های متورم.

N95 ماسک محافظ در نظر گرفته شده استاندارد طلا, چرا که آنها بلوک 95 درصد از particulants و در تامین کوتاه مدت هستند در مراکز بهداشت و درمان در برخورد با جریان های ویروسی همه گیر.

مپلوود مبتنی بر 3M — که هفته گذشته اعلام کرد اقدام قانونی علیه نیوجرسی شرکت و همچنین ثبت دیگر مناسب در تگزاس و کالیفرنیا — در زمان قانونی اقدام اواخر روز سه شنبه برای جلوگیری از اورلاندو مبتنی بر Geftico LLC از دروغ ادعا وابستگی با 3M.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: 3M که Geftico دو بار سعی به فروش میلیون ها نفر از N95 ماسک به بخش استراتژیک ملی ذخایر.

به گفته شرکت ادعا کرد که بالا بودن قیمت درخواست شده بود و در نتیجه 3M افزایش قیمت آن است. در انتشار اخبار شنبه, 3M تصریح کرد که این افزایش قیمت N95 ماسک به دلیل بیماری همه گیر. این شرکت همچنین گفت که ماسک Geftico ادعا کرد که به احتمال زیاد وجود نداشت.

“3M ادامه خواهد داد برای اقدام علیه کسانی که بهره برداری از تقاضا برای N95 ماسک استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از COVID-19 مبارزه با” دنیس رادرفورد, 3M, معاون ارشد رئیس جمهور برای امور شرکت ها در بیانیه ای گفت:. “ما را به ادامه کار با دولت فدرال و اجرای قوانین بین المللی برای ریشه کن کردن غیر قانونی رفتار و قرار دادن یک توقف به آن.”

3M درخواست Geftico به پرداخت خسارت برای آن ارائه اطلاعات نادرست و وعده داده شده برای کمک مالی به هر دادگاه-دستور پرداخت توسط Geftico به COVID-19-مربوط به سازمان های غیر انتفاعی.

Geftico LLC نمی تواند نظر رسیده است.

سایر اقدامات قانونی توسط 3M شامل یک درخواست برای یک بس-و-دست برداشتن از سفارش در برابر عملکرد عرضه نیوجرسی که 3M می گوید سعی در فروش N95 ماسک به شهر نیویورک مقامات در 600% نشانه گذاری بیش از لیست قیمت می باشد. 3M نیز شکایت یک یوتا شرکت RX2Live LLC برای ارائه به فروش آسیا ماسک به یک مرکز پزشکی کالیفرنیا و یک فرد در تگزاس که ادعا می کرد به یک کسب و کار ارتباط با 3M است که اجازه داده او را به ارائه ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im