در پاسخ به نگرانی از تکرار استفاده از یکبار مصرف ماسک مپلوود تولید کننده 3M Co. می گوید آن ممکن است قابل قبول به استفاده از بخار هیدروژن پراکسید سیستم های ضدعفونی استفاده می شود N95 ماسک در طول یک بحران مانند COVID-19 شیوع.

برخی از شهرهای دوقلو بیمارستان ها با استفاده از نور ماوراء بنفش برای ضدعفونی استفاده از ماسک که 3M تست ابتدا یافت می شود قابل قبول است هر چند سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز مسلم هر شرکت مجوز به بازار اشعه ماوراء بنفش-عقیم سازی خدمات برای تنفس.

3M روز پنجشنبه گفت که این تنها روشی است که به دست آمده است FDA اضطراری مجوز و ملاقات 3M نیاز خود در طول آزمایش برای غیر فعال کردن این ویروس در حالی که نه آسیب رساندن به دستگاه است که استفاده از بخار پراکسید هیدروژن در سیستم های ارائه شده توسط Steris پیشرفته استریلیزاسیون محصولات (ASP) و Batelle.

در هنگام نصب محکم به صورت یک N95 ماسک در نظر گرفته شده است برای فیلتر کردن 95 درصد از ذرات کوچک به 0.3 میکرون در اندازه. به همین دلیل N95 ماسک ها معمولا فرسوده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات برای فیلتر کردن ذرات هوابرد از جمله بیماری زا عوامل بیماری زا.

عرضه جهانی از ماسک در طول COVID-19 شیوع تبدیل به یک کلید از تنگنا در سیستم مراقبت های بهداشتی همراه با ونتیلاتورهای مکانیکی و بیمارستان های فشرده-تخت های مراقبت. معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید 3M مپلوود ستاد در اوایل فدرال پاسخ به COVID-19 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اعلام 3M بود موضوع را به دفاع از تولید عمل می کنند.

3M است که افزایش تولید به میزان 2 میلیارد ماسک سالانه و واردات یکی دیگر از 167 میلیون هواکش به آمریکا در سه ماه آینده.

در عین حال تامین تجهیزات حفاظت شخصی باقی مانده است آنقدر ناچیز است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل این ماه گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز به پیدا کردن راه هایی برای استفاده مجدد و ضدعفونی یکبار مصرف N95 ماسک. CDC قرار دادن یک راهنمای دقیق برای وقتی که و چگونه به انجام این کار.

اما استفاده مجدد و decontaminating N95 ماسک است و نه مورد تایید عمل تحت شرایط عادی و کمی منتشر شده شواهدی وجود دارد بهترین راه برای انجام آن است.

3M شده است تست راه decontaminating آن ماسک برای سال. این شرکت روز پنجشنبه گفت که یک کلید ضعف بسیاری از مطالعات منتشر شده توسط شرکت های دیگر است و عدم در نظر گرفتن همه چهار عامل که 3M می بیند به عنوان ضروری: این ویروس باید غیر فعال است; آلودگی نمی تواند آسیب فیلتر; آن را نمی توانید تغییر دهید که چگونه آن را متناسب با صورت و ماسک را به امن برای فصل بعد از آن.

“اگر به عنوان یک نتیجه از decontaminating یک ماسک تصفیه آسیب دیده است و یا تنفسی مناسب نیست آن را نمی خواهد کمک به کاهش قرار گرفتن در معرض ذرات هوابرد در سطح نشان داد مانند N95” 3M بیانیه روز شنبه می گوید.

با این عوامل در ذهن 3M ارسال دسته از ماسک به خارج از شرکت است که ارائه درخواست به FDA برای اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) و سپس ارزیابی دولت از ماسک که برگشتم.

3M می گوید: اشعه ماوراء بنفش نور سیستم های ساخته شده توسط Virtua با موفقیت به تصویب 3M مورد نیاز برای قبول زدايي اما FDA هنوز اعطا EUA.

3M می گوید: استفاده از اشعه یونیزان تنزل عملکرد فیلتر و توصیه نمی شود. همچنین توصیه نمی شود استفاده از اشعه مایکروویو که مصالحه می تواند دستگاه های متناسب با ذوب تنفسی در نزدیکی قطعات فلزی. برای زمان حال 3M نیز توصیه نمی با استفاده از درجه حرارت بالا اتوکلاو یا بخار به دلیل قابل توجهی فیلتر تخریب است.

در نهایت 3M توصیه نمی با استفاده از بحث عقیم سازی عامل اکسید اتیلن (EtO) به دلیل مواد شیمیایی به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود سرطان زا هنگام استنشاق در مقادیر بالا.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de