30 ساله زن مرده دو فرزند صدمه دیده در ققنوس آپارتمان آتش

30 ساله زن مرده پیدا شد و دو کودک بودند زخمی در یک سوم داستان آپارتمان آتش که شکست در مرکزی ققنوس صبح جمعه.

آتش موجود بود به طبقه سوم از ساختمان.

آتش نشانان در پاسخ به چند 911 calls گزارش سنگین دود و شعله های آتش در بالای یک مجتمع آپارتمانی با مردم به دام افتاده در یک دوم داستان بالکن نزدیک 19 و Dunlap راههای ققنوس آتش نشانی سخنگوی کاپیتان کنی اورتون گفت.

چند نفر نجات داده شده اند از ساختمان ها توسط تماشاگران قبل از آتش نشانی وارد اورتون گفت.

آتش نشانان تلاش های متمرکز در طبقه سوم که در آن بدنه اصلی آتش فروزان شد و تمدید نردبان به بالکن در طبقه زیر برای کمک به مردم به دام افتاده فرار وجود دارد.

خدمه نیز در بررسی اول و طبقه دوم آپارتمان برای اطمینان حاصل شود که ساکنان به حال پاک سازی است.

خدمه آتش تایید کرد که یک زن شده بود یافت شده است مرده در آتش است. خدمه یافت او در این مجموعه را از طبقه سوم پس از آتش بود در طول نجات و تعمیرات اساسی روند.

8-ساله و 3 ساله اش گرفته شد به محلی در یک مرکز سوختگی در وضعیت بحرانی است. یک زن نیز گرفته شد به بیمارستان برای یک پا آسیب با توجه به اورتون.

تمام بيماران در همان ساختمان اما ناشناخته که آیا آنها زندگی می کردند در همان آپارتمان اورتون گفت.

“هشت واحد در مجموع متاثر شده اند این آتش و ساکنان در حال کار با Phoenix Fire Dept بحران پاسخ واحد مستاجر خدمات و صلیب سرخ برای به دست آوردن سرپناه برای شب” Overton گفت. “هیچ آتش نشان مجروح شدند در این حادثه و علت آتش سوزی را تحت بررسی است.”

ققنوس پلیس, قتل, واحد پاسخ به مجتمع آپارتمانی به بررسی مرگ هر چند سخنگوی پلیس گروهبان. مگی کاکس گفت که مقامات “هیچ دلیلی برای فکر می کنم این است که مشکوک است.”

کاکس گفت: تماشاگران با عجله به داخل آپارتمان زمانی که آتش گرفت برای نجات کودکان آوردن آنها به افسران پلیس که بلافاصله آنها را به ماموران آتش نشانی برای درمان.

او خود را به نام نجات یک “مثبت” چیزی که به تمرکز در میان تراژدی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529 و یا در [email protected] آنها را دنبال کنید در توییتر @brieannafrank یا @vv1lder.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de