3 MLB بازیکنان به نشستن 2020 بیش از COVID-19 نگرانی

سه لیگ اصلی بیس بال بازیکنان خواهد نشستن 2020 فصل بیش از coronavirus نگرانی از جمله دو نفر از حاکم جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

MLB هفته گذشته اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشت به بازی است که ویژگی های 60-بازی به طور منظم فصل برنامه پیش بینی شده برای شروع در جولای 23 یا 24.

“پس از مقدار زیادی از فکر و داده من شرایط خانواده — سه کودک از جمله یک نوزاد و مادر در معرض خطر — من تصمیم گرفته اند برای شرکت در 2020 فصل” رایان زیمرمن 35 گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

زیمرمن که نقش اتباع ابراز ناامیدی او نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک شات در back-to-back عناوین اما گفت این بود: “بهترین تصمیم برای من و خانواده من است.”

نوشتن برای آسوشیتد پرس در هفته گذشته وی به مادرش اسکلروز متعدد به عنوان یکی از عمده دلایل او نشسته بود ،

“من یک 3-هفته-کودک. مادر من است اسکلروز متعدد و فوق العاده پر خطر; اگر من تا پایان بازی من تقریبا می توانید بیرون انداختن این ایده از دیدن او تا هفته پس از فصل است,” زیمرمن نوشت.

جو راس از اتباع نیز تصمیم به نشستن در این فصل برای شخصی “سلامت و ایمنی خود و عزیزان خود” با توجه به اتباع مدیر کل Mike Rizzo.

آریزونا دایاموند بکس پارچ مایک Leake, 32 روز دوشنبه همچنین اعلام کرد قصد خود را به نشستن.

“در طول این جهانی همه گیر مایک و خانواده اش تا به حال بحث های بسیاری در مورد بازی این فصل” Leake عامل در بیانیه ای گفت شنبه. “آنها در زمان بی شماری از عوامل را در نظر میگیرد که بسیاری از آنها شخصی به او و خانواده اش. پس از کامل نظر او انتخاب کرده است برای انصراف از بازی در سال 2020 است. این بود که تصمیم گیری آسان برای مایک. او بخواهد بهترین باشید و سلامت خود را برای Diamondback هم تیمی های این فصل و او به دنبال به جلو به 2021.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de