$3.3 M اسب عاشق و مستغلات در هامل همراه با سوارکاری عرصه و گرم پایدار

در بازار برای یک کشور عقب نشینی فقط 30 دقیقه از مینیاپولیس?

این $3.295 میلیون ملک در هامل که آمار بازار در هفته گذشته نشسته در تقریبا 25 هکتار از زمین و شامل هفت غرفه گرم انبار سرپرست آپارتمان بزرگ سازی ساختمان و inground استخر.

خانه مشرف خصوصی-دسترسی به مدرسه دریاچه و کمتر از 1 مایل از بیکر پارک رزرو یک از 2700 هکتار حفظ با مسیرهای پیاده روی گلف اردو و مناطق ساحل.

“این واقعا برای فعالیت در فضای باز از هر نوع. شما به طبیعت و آرامش و آرام و در عین حال شما هنوز هم نزدیک به خانه” گفت: Patty Napier, عامل املاک و مستغلات با Coldwell Banker Burnet.

7000 فوت مربع کلبه-سبک خانه ساخته شده در سال 1988 ویژگی های سقف طاقی شکل جدید به طبقه چوب جنگلی و سنگ شومینه. کف به سقف پنجره ها چشم پوشی نورد مراتع و باغ و دو لایه عرشه مناسب برای توصیف غروب views.

یک ویژگی مطلوب از خانه است که همه اصلی-سطح زندگی در فضا گفت: Napier. مجموعه کارشناسی ارشد, بال سرگرم کننده, اتاق ناهارخوری, فضای اتاق ورزش و کتابخانه در طبقه اول. سطح پایین تر شامل سه اتاق خواب و یک اتاق تفریح و سرگرمی و سونا.

اموال “اردوگاه پیپر” نیاز به کمک برای حفظ گفت: صاحب سیندی پیپر که در آنجا زندگی می کردند و نه سال با شوهرش. اما قریب به اتفاق نیست — شما فقط باید به comfortabte با تراکتور, او گفت:.

“ما تا به حال زندگی می کردند چهار درب را برای 25 سال, اما من از دست رفته من اسب,” او گفت:. “من همیشه در زندگی در یک مزرعه … من می خواستم به بازگشت به آن.”

ملک را گرم انبار در مجاورت بزرگ, هوای آزاد, روش سوارکاری عرصه و سرپرست آپارتمان. حصار زمین و اطراف آن منطقه مناسب برای سوارکاری — پیپر خانواده استفاده می شود به فوت و فن یا درمان در محله سوار بر اسب, او گفت:.

اما منزوی و مستغلات نیست فقط برای اسب است. بعدی صاحبان می توانید دوچرخه سواری در کوهستان در نزدیکی مسیرهای تماشای قوها سفید و پلیکان از عرشه و یا شنا کردن در استخر. می خواهید برای دریافت کردن را به جامعه ؟ مرکز شهر Wayzata را از مغازه ها و رستوران ها تنها 10 دقیقه دور.

پیپر و شوهرش در حال کوچک اما اگر او می تواند او را تکراری و تقریبا همه چیز را از خانه منهای فیلم مربع است.

“این یک محل بزرگ و از آن زمان برای کسی که به آمده لذت بردن از همه آن” پیپر گفت.

Patty Napier, 612-860-3603و کری Fleischhacker, 612-803-1111, Coldwell Banker Burnet ملک را از لیست.

 آدری کندی ([email protected]) یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de