3.17 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل برای مزایای بیکاری به عنوان مجموع تاپ 33 میلیون

میلیون ها آمریکایی های بیشتری در زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع به بیش از 33 میلیون نفر از coronavirus شروع به بسته شدن رستوران ها و کارخانجات و ادارات از ساحل به ساحل در اواسط ماه مارس.

داده ها نشان می دهد اخراج گسترده تر از مصرف کننده-مواجهه با صنایع به بخش های دیگر اقتصاد است و می تواند بالا باقی می ماند حتی به عنوان بسیاری از نقاط کشور شروع به بازگشایی شده است.

وزارت کار هفتگی مدعیان گزارش روز پنج شنبه نشان داد مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بر یک تنظیم فصلی 3.17 میلیون برای هفته منتهی به مارس 2, از تجدید نظر 3.846 میلیون در قبل از هفته است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود 3.0 میلیون مدعیان در هفته گذشته نسبت به قبلا گزارش شده 3.839 میلیون در هفته پایان مارس 25.

داده ها پشتیبانی اقتصاددانان’ نمایش طولانی بهبود اقتصاد است که در وضعیتی وخیم از سراسر کشور مستندات به سرعت گسترش coronavirus. این رشد اقتصادی در سه ماهه اول در شدیدترین سرعت پس از رکود بزرگ 2007-2009.

هفتگی گزارش ادعا می کند به دنبال اخبار در روز چهارشنبه که بخش خصوصی کاهش یافت که یک رکورد 20.2 میلیون در ماه آوریل که راه اندازی به طور کلی بازار کار تاریخی و زیان کار است.

آن را مشخص پنجمین مستقیم کاهش هفتگی در برنامه های کاربردی پس از هدف قرار دادن یک رکورد 6.867 میلیون در هفته منتهی به مارس 28. هنوز آخرین شماره برداشته به حدود 33 میلیون تعدادی از افرادی که در زمینه ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 21.

“سرعت ادعاهای جدید بیکاری رو به کاهش است اما همچنان در سطح غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش گفت:” جوئل Naroff اقتصاددان ارشد در Naroff اقتصاد در هلند, Pennsylvania.

“حتی با اقتصاد به آرامی شروع به بازگشایی تعداد بیکاران باید همچنان به شدت افزایش می یابد به عنوان دولت و همچنین به عنوان کسب و کار است که تلاش کرده اند اما موفق نشده در برگزاری این خط در حال حاضر تخمگذار کردن کارگران,” او گفت:.

پنج شنبه هفتگی ادعای داده خواهد شد که هیچ تاثیری در وزارت کار جامع گزارش اشتغال ماه آوریل که قرار است روز جمعه به عنوان آن می افتد خارج از دوره که در طی آن دولت مورد بررسی موسسات و خانواده ها به صورت گزارش ماهانه خود را.

با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان اشتغال بخش غیرکشاورزی پیش بینی به سقوط توسط یک تاریخی 22 میلیون در ماه آوریل که ضربه دور ضبط 800,000 شیرجه دیده می شود در طول 2007-2009 رکود است. اشتغال کاهش یافته است 701,000 شغل در ماه مارس پایان دادن به یک رکورد رگه هایی از دستاوردهای دوستیابی برای سپتامبر 2010.

نرخ بیکاری دیده است پریدن به 16 درصد در ماه آوریل که می خرد پس از جنگ جهانی دو رکورد 10.8% لمس در نوامبر سال 1982 است. در ماه مارس نرخ بیکاری شات تا 0.9 درصد, بزرگترین ماهانه تغییر از ژانویه سال 1975 به 4.4%.

مارس می تواند این علامت از طریق از دست دادن شغل که بیشتر کسب و کارهای کوچک خود دسترسی بخشی از تقریبا 3 تریلیون مالی بسته ساخته شده است که مفاد آنها برای دریافت وام است که می تواند تا حدی ببخشند اگر آنها استفاده می شود برای حقوق کارمند. حداقل 30 متحده هستند و تا حدودی بازگشایی که می تواند برخی از بیکار رفتن به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im