نفر دوم که در مسابقات پل در توسان در اوایل این ماه است قرارداد COVID-19 Adobe Bridge باشگاه جمهور بری ابراهیم گفت: در روز جمعه.

ابراهیم کاهش یافته است به شناسایی فردی که توسعه علائم در روزهای اخیر ابتدا با تب بالا چرا که او نمی باید اجازه از پل بازیکن.

اما ابراهیم گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که در طول دو مارس پل رویدادهای فرد آلوده تا به حال تماس نزدیک با پل بازیکن داگ Couchman اولین بازیکن از مسابقات برای تبدیل شدن به بیمار با کروناویروس جدید.

“او گفت که او تا به حال یک گفتگو با Couchman او تعامل او با کمی” ابراهیم گفت: جمهوری.

پل club رهبری تلاش برای تماس با تمام 700 پل بازیکنان می دانند که در توسان و اطلاع از آنها را که آنها ممکن است در معرض coronavirus.

“ما مسئولیت داریم که به ما پل بازیکنان در باشگاه ما که آمده اند در تماس با کسی که آلوده شد,” ابراهیم گفت.

اما مقامات بهداشتی ساخته نشده و مشابه تلاش به اطلاع بازیکنان خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض و درخواست که آنها محدود کردن تماس خود را با دیگران جمهوری گزارش این هفته است.

79 سال که در مسابقات بزرگتر از مارس 2-8 و به کار گرفته کارت را لمس Couchman در بیمارستان بستری شد با ذات الریه درگذشت و در عرض یک هفته از این مسابقات است.

مقامات بهداشتی باید در ارتباط با مرگ او به ویروس.

استیو رینولدز مسابقات رئیس برای بزرگتر آمریکا قرارداد پل لیگ مسابقات گفت: او صحبت کرد و به این بازیکن که تست مثبت و گفت: او احساس بهتر است. “تب شکست دو یا سه روز پیش” رینولدز گفت.

این بازیکن تا به حال علائم خفیف و مورد آزمایش قرار گرفت و پس از رفتن به دکتر و آزمایش منفی برای فصلی آنفولانزا رینولدز گفت.

“او فکر نمی کنم او تا به حال coronavirus در همه” رینولدز گفت.

این بازیکن معتقد است که او قرارداد این ویروس در نرم افزار Adobe Bridge باشگاه بازی های کارت به جای بزرگتر منطقه ای مسابقات به دلایل مختلف رینولدز گفت.

“او تا به حال تعامل مستقیم با داگ در باشگاه” رینولدز گفت: از Adobe Bridge باشگاه. “آن را بسیار بیشتر احتمال دارد او آن را به طور مستقیم از او در این باشگاه است.”

علائم آمد و در حدود پنج روز پس از تعامل با Couchman در باشگاه در مارس 10-11, رینولدز گفت که به نظر می رسد مناسب با تاسیس جدول زمانی از علائم کروناویروس. هیچ کس می دانم برای مطمئن رینولدز گفت.

Couchman که رفت و با تشخیص خود در هفته گذشته گفت: او در نهایت از خود و انزوا در یک هتل توسان و احساس بهتر است. او شده بود پر از سوراخ در همان هتل برای دو هفته با اعضای خانواده ارائه وعده های غذایی به اتاق هتل خود را درب.

او با بررسی به این هتل بیش از دو هفته پیش به عنوان به زودی به عنوان او شروع به نشان دادن علائم از آنجا که پدرش سرطان دارد و ضعف سيستم ايمنی است.

“من برای خروج از انزوا” دیروز Couchman گفت. “این احساس خوب, اگر چه آن را مانند هر کس دیگری را در زندگی به حالت عادی بازگشت.”

او شروع به انجام ماموریت برای اعضای خانواده.

“این خوب بود,” او گفت:. “من قادر به انجام همه چیز را برای من و خانواده آنها را امن نگه دارید به طوری که باعث می شود من احساس خوبی است.”

او به نمونه خون در روز جمعه به دانشگاه آریزونا محققان. هفته گذشته او به نمونه به یک محقق توالی coronavirus ژنوم به مسیر تکامل آن است. او همچنین در تلاش برای ترتیب یک خون قرعه کشی برای محققان مشغول کار بر روی واکسن با موسسه ملی بهداشت.

“این بدیهی است که چیزی است که من می خواستم به مانند, معروف, برای,” او گفت:. “و این چیزی است که شما می دانید من همیشه پیش بینی انجام می دهند. اما در اینجا من در یک موقعیت برای کمک به و من خوشحالم که من قادر به.”

Couchman گفت که او شنیده است دست سوم که دیگر پل بازیکنان نیز بیمار است. اما او گفت که او خوشحال است هیچ کسی در خانواده مریض شدم و چند از دوستان خود را انجام داد.

او خود-جدا شده بیش از توصیه می شود توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و گفت: این بسیار بعید است او هنوز هم ریختن ویروس. اما او گفت هنوز هم وجود دارد یک ننگ.

“من کشف که بسیاری از دوستان من نمی خواهم به نزدیکی من به هر حال,” او گفت:. “بنابراین آنچه که من در پیدا کردن این است که وجود دارد در این نقطه یک مقدار عادلانه از ننگ متصل به داشتن ویروس. در حال حاضر من نمی پشیمانی در آینده علنا چرا که مردم نیاز به دانستن است, اما آن را قطعا رفتن به زندگی من سخت تر برای مدتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im