25 آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و روحانیون درخواست وزارت بهداشت برای بیشتر COVID-19 اطلاعات دموگرافيک

بیست و پنج آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و شبان درخواست آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی برای گسترش اطلاعات دموگرافيک در COVID-19 تست.

در نامه ارسالی جمعه امضا کنندگان درخواست که مدیر آژانس Dr. کارا مسیح ارائه داده ها در نژاد و قومیت برای افراد آزمایش جدید کروناویروس. در این نامه همچنین خواستار این اداره به گسترش پروتکل به آدرس نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و منابع را در طول و پس از همه گیر.

“ما نگران آن است که وجود دارد عدم دسترسی به تست و هدف آموزش و پرورش در مورد COVID-19 در جوامع ما از رنگ” در این نامه می خواند. “بدون دسترسی کافی به تست و هدفمند جامعه توسعه DHS اطلاعات مربوط به آزمايش مثبت ممکن است ناقص.”

جامعه خدمات حقوقی و سیاه و سفید از COVID-19 نیروی کار همکاری با طیف وسیعی از سازمان ها و روحانیت در درخواست از جمله بومی سلامت, بومیان آمریکا, اتصالات و Chicanos Por La Causa.

سازمان تحسین گروه تصمیم به انتشار شناخته شده نژاد و قومیت داده های مرگ و میر و موارد بستری شدن در بیمارستان اما خواسته برای اطلاعات بیشتر و عمل بیشتر در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تست.

“مطالعات در سراسر کشور نشان می دهد که در حالی که مردم از رنگ کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود آنها به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر” پاملا پل مدیر دادخواهی و دفاع در جامعه خدمات حقوقی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

با توجه به آمار دولتی و نژاد و قومیت در حال ناشناخته 42 درصد از موارد مثبت در حالی که 23 درصد از موارد سفید 17% اسپانیایی یا لاتین 11 درصد بومی آمریکایی و 3 درصد هستند که از دوشنبه.

برای مرگ و میر نژاد و قومیت ناشناخته بودند برای 18 درصد از افراد در حالی که 45 درصد سفید 18 درصد بومیان آمریکا 14 درصد اسپانیایی یا لاتین و 3 درصد ،

برای بستری شدن در بیمارستان 15% ناشناخته بودند و 39 درصد سفید, 26 درصد هیسپانیک یا لاتین 10 درصد بومی آمریکا و 5 درصد ،

سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا را تا حدود 4.5 درصد از آریزونا جمعیت با توجه به جامعه آمریکا بررسی 5-سال تخمین می زند اما آنها در حال حسابداری به مراتب بیشتر شناخته درصد از آریزونا COVID-19 موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره می کند که در سراسر کشور “اطلاعات فعلی نشان می دهد نامتناسب بار بیماری و مرگ در میان نژادی و اقلیت های قومی.”

سازمان’ نامه می گوید که کم تست اعداد برای جوامع از رنگ تشدید “مواد غذایی بیابان عدم مراقبت های بهداشتی کافی و عدم هدفمند آموزش و پرورش کمبود مسکن کم درآمد و نامتناسبی بالا تعداد زیادی از مردم از رنگ در آریزونا دستمزد کم اما ضروری کار مشاغل.”

مسیح از ADHS گفت: آریزونا جمهوری که اداره کار شهرستان با ادارات بهداشت اما که نژاد و قومیت داده برای تست دشوار است برای به دست آوردن.

“بسیاری از اوقات ما رو labs که به ما گزارش که شامل نمی شود که اطلاعات و سپس تنها راه شما در حال رفتن به آن را دریافت است اگر شما برگردید و بیمار بپرسید,” او گفت:. “ما در حال کار با شرکای ما برای دیدن اگر ما می تواند جمع آوری اطلاعات که در صف مقابل اما معمولا اطلاعات درست است که ما مشکل 100% گزارش.”

سازمان بپرسید که دولت همچنان خود را آخر هفته تست حمله رعد اسا برنامه از طریق حداقل ژوئن 1 و “تلاش هماهنگ” برای به دست آوردن نژاد و قومیت داده برای آزمایش افراد — و سپس به انتشار اطلاعات است.

آنها همچنین درخواست برای یک ایالت نیروی کار ساخته شده است تا از افراد از رنگ برای گوش دادن به جوامع مورد چگونه به هدف و گسترش تست و آموزش و پرورش.

این سازمان امید در بخش بهداشت و درمان خواهد شد “استفاده از نژادی و قومی داده ها به عنوان عناصر اساسی برای ایجاد موثر پروتکل هر دو در طول و پس از همه گیر به جنگی قومی و نژادی و نابرابری در خدمات بهداشت و درمان در آریزونا.”

امضای سازمان ها و روحانیت عبارتند از: جامعه, خدمات حقوقی, سیاه, AZ COVID-19 نیروی کار بومی آمریکا اتصالات بومی سلامت ققنوس Chicanos Por La Causa, آریزونا بین کارگر ائتلاف William E. Morris موسسه عدالت DNA مردم خدمات حقوقی جنوب آریزونا کمک های حقوقی, روشن, راه, موسسه خدمات انسانی دانشگاه وست ولی NAACP عام آموزش روحانیون برای بی خانمان آریزونا داد از مدرسه, مربیان, آفریقایی مسیحی روحانیت ائتلاف سیاه, مادران, انجمن, وارز. ائتلاف ملی از 100 سیاه, Inc., آریزونا کمیسیون آفریقایی امور و شبان از ال Mesias UMC – Nogales & ریو ریکو Scottsdale UMC کویر کوهپایه UMC, NAACP – ماریکوپا فصل آپی, بالا, بانوان از تمایز و ایمان UMC.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im