21 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا, مطابق, دولت یک روز بالا

مقامات بهداشتی دولت هشدار داد اوایل این هفته که تست بیشتر به معنی بیشتر شناسایی COVID-19 و ثابت کرد که درست جمعه با آزمایشگاه تایید دیگری 243 مورد از این بیماری تنفسی.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 21 مرگ و میر و همچنین آوردن مجموع تلفات از COVID-19 pandemic به 221 و کل صورت حساب به 3,185.

جدید موارد بر اساس 2,239 فتح کرد گرفته شد آزمون عمومی و خصوصی labs که گزارش شد در روز جمعه. بود که یک روز در دولت برای تست.

COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus که وجود دارد این است که ثابت شده هیچ درمان یا واکسن. در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت ها در نتیجه فقط علائم خفیف COVID-19 می تواند باعث شدید, مشکلات تنفسی که می تواند نیاز به فشرده مراقبت در بیمارستان و یا استفاده از فن برای کمک به بیماران حفظ کافی تنفس.

به عنوان جمعه 278 نفر در مینه سوتا بیمارستان و 111 از این بیماران مورد نیاز مراقبت های ویژه.

اما نه شهرستانهای گزارش آزمایشگاه-تایید COVID-19 مواردی که تنها یک نمونه با توجه به محدود تست واقعی گسترش coronavirus. مورد تعداد رسیده 258 در وورتهینگتون و اطراف اشراف شهرستان که در آن JBS گوشت خوک کارخانه مجبور به تعطیل موقت با توجه به شیوع آن در نیروی کار است.

تا کنون دولت دولتی و خصوصی در آزمایشگاه انجام داده اند 53,787 مولکولی تست های تشخیصی برای COVID-19. رژیم صهیونیستی. تیم Walz در اوایل این هفته اعلام کرد $36 میلیون طرح همراه با دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو به افزایش دولت ظرفیت به عنوان بسیاری از 10,000 تست های تشخیصی در هر روز.

این موسسات نیز ارائه خواهد شد هزاران نفر از روزانه خون سرم آنتی بادی آزمایش برای شناسایی افرادی که در حال حاضر بهبود از COVID-19 و ممکن است حداقل به طور موقت ایمنی نسبت به عفونت مجدد. دولت و سلامت رهبران تعیین چگونگی تخصیص آن آنتی بادی آزمایش و اولویت بندی آنها برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری است که بهره مند از دانستن آنها عفونت وضعیت.

دولت در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر اطلاع پزشکان از ادامه جمع آوری بینی یا گلو سواب نمونه برای آزمایشات تشخیصی مولکولی برای تمام بیماران مشکوک به علائم تنفسی. بهداشت هشدار فرستاده شده به پزشکان در روز پنج شنبه برداشته شود قبل از توصیه های پزشکان برای رزرو تست برای انتخاب معرض خطر جمعیت از جمله ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

COVID-19 همچنان شدید برای افرادی که مسن هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی. جوانترین مرگ تا کنون کسی در سن 50. متوسط سن از تمام مرگ و میر است 83.

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی دولت تایید کرد که 20 21 مرگ و میر گزارش شده است که روز درگیر در دراز مدت مراقبت از ساکنان.

 

توییتر: @stribjo

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru