سال 2020 به پایان با بالاترین نرخ بیکاری پس از افسردگی

در این سال به پایان خواهد رسید با نرخ بیکاری در اقتصادهای پیشرفته در بالاترین سطح خود را از رکود و نرخ به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس سطح حداقل تا سال 2022 با توجه به پاریس مستقر در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

“ما اساسا به جایی که ما در سال 2010 گفت:” Stefano Scarpetta, OECD مدیر, استخدام, وال استریت ژورنال در گزارش روز سه شنبه. “در سه ماه ما رو از دست داده و تمام دستاوردهای در اشتغال است که در آن زمان از یک دهه را.”

موسسه تحقیقاتی که در خدمت ایالات متحده و 36 سایر کشورها نیز هشدار داد که اقدامات اضطراری طراحی شده است برای حمایت از اشتغال نباید قبل از موعد مقرر خارج شود و دولت باید راه اندازی برنامه های جدید تشویق کسب و کار به استخدام کارگران به خصوص مردم فقط ورود به بازار کار.

جدید جزئی مستندات از موج دوم شیوع بیماری می تواند درایو بیکاری اعداد و حتی بالاتر گفت: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه. در ایالات متحده است که می تواند به معنای نرخ بیکاری از 12.9 درصد در سال جاری و 11.5 درصد در سال آینده نسبت به 11.3 درصد در سال جاری و 8.5 درصد در سال 2021 در این مورد وجود دارد که تجدید حیات.

Scarpetta گفت که حتی اگر هیچ شیوع بیشتر این نرخ بیکاری برای اعضای OECD را به 9.4 درصد در سه ماه گذشته از سال جاری رسیدن به یک سطح است که دیده نشده از 1930s. اما با موج دوم شیوع نرخ بیکاری می تواند به 12.6% او هشدار داد.

برای سال آینده و حتی بدون شیوع بیشتر این نرخ بیکاری انتظار می رود به تدریج به 7.7 درصد در پایان سال 2021. اگر موج دوم این رای است که انتظار می رود برای رفتن به 8.9 درصد است.

OECD انتظار دارد که ایالات متحده به تجربه و بزرگترین آن افزایش نرخ بیکاری در این سال رفتن با 7.6 درصد حتی اگر نرخ کاهش یافت و در ماه مه و ژوئن. در ضمن Scarpetta گفت: دولت باید باد کردن کردند قصد دارد که در ادامه آنها را به کارگران پرداخت دستمزد.

“ما باید به نیروهای بازار اجازه بازی در نقش” Scarpetta گفت. “بازار خواهد شد بگویید که کدام شرکت و کدام مشاغل قابل دوام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de