2020 چینگدائو جهانی سرمایه کنفرانس آنلاین لگد کردن

وانگ Qingxian عضو کمیته دائمی از ک شاندونگ کمیته و دبیر ک چینگدائو کمیته ایراد سخنرانی در این مراسم است. لیو Qiang معاون فرماندار شاندونگ استان Hong Leiاز CPC کمیته و رئیس دارایی مدیریت انجمن از چین, Que بو معاون مدیر کل بورس شانگهای و لی هویمعاون مدیر کل از شنژن بورس در سخنرانی در این مراسم است. چینگدائو شهردار Meng Fanli ریاست مراسم افتتاحیه.

وانگ گفت: چینگدائو دیده است توسعه سریع در سرمایه گذاری سرمایه گذاری پس از آن میزبانی 2019 جهانی (چینگدائو) سرمایه گذاری در کنفرانس سال گذشته است. با توجه به چینگدائو رتبه اول در شرایط افزایش نرخ تعدادی از مدیران صندوق های سهام خصوصی در سال 2019 است و تسریع آن سرعت به سمت جهانی سرمایه ، او گفت: اخیر بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع شتاب توسعه صنعتی اینترنت و چینگدائو اتحاد یکپارچه سیستم صنعتی و طیف گسترده ای از حالات برنامه. او نشان داد که این شهرستان با هدف توسعه را به یک “سرمایه صنعتی اینترنت” جهان با تکیه بر هوش مصنوعی در صنعت جامعه و COSMOPlat صنعتی بستر اینترنت است که در حال توسعه هستند در این شهر است. او معتقد است این کمک خواهد کرد که جذب صنعتی جدید عناصر به شهر و ترویج ادغام عناصر مختلف صنعتی به ارائه فرصت های بیشتر برای سرمایه, سرمایه گذاری, پروژه های سرمایه گذاری.

افتتاح سرمایه داد برای اینترنت صنعتی توسعه برگزار شد همزمان. وانگ و Haier مدیر عامل گروه ژانگ Ruimin به طور مشترک پرده برداری nameplate از اتحاد و گواهی نامه های صادر شده برای اولین بار 10 نفر از اعضای اتحاد.

این سالانه کاغذ سفید در روز جهانی سرمایه صنعت (2020) منتشر شد. یک مراسم برگزار شد و برای تعدادی از کلید های سرمایه گذاری, پروژه های سرمایه گذاری.

دو روز 2020 چینگدائو جهانی سرمایه گذاری آنلاین کنفرانس متشکل از یک اصلی فروم چهار بخشها حدود 20 میزگردها و یک سری از roadshows و پروژه راه اندازی. بیش از 20 آنلاین زنده جریان سیستم عامل را زنده.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166079/Qingdao_Inauguration_Venture_Capital_Alliance.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166080/Qingdao_Eastern_Coastal_City.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1166081/Qingdao_Logo.jpg

تماس با ما:
خانم زو Yiling
Tel: +86-532-85911619
وب سایت: http://www.qingdaochina.org
Facebook حساب: https://www.facebook.com/qingdaocity
حساب توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

منبع Stadt چینگدائو

لینک های مرتبط

http://www.qingdaochina.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de