2020 آمریکای شمالی بین المللی خودکار نمایش لغو میان COVID-19 Pandemic/انتظار TCF مرکز تبدیل

دیترویت, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — آمریکای شمالی بین المللی خودکار نمایش (NAIAS) امروز اعلام کرد که لغو آن در ژوئن سال 2020 نشان می دهد در دیترویت در نور از coronavirus (COVID-19) همه گیر و فراگیر در سراسر جهان و سازمان مدیریت اضطراری فدرال انتظار می رود قصد دارد به repurpose TCF مرکز به طور موقت بیمارستان صحرایی.

“اگر چه ما نا امید وجود دارد هیچ چیز برای ما مهم تر از سلامت ایمنی و رفاه شهروندان دیترویت و میشیگانو ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از جامعه ما را در مبارزه با شیوع کروناویروس” گفت: NAIAS, مدیر اجرایی, میله Alberts.

“با بیش از 100 کنوانسیون مراکز و امکانات در سراسر کشور در نظر گرفته شده به طور بالقوه به عنوان موقت بیمارستان آن را برای ما روشن شد که TCF مرکز خواهد بود یک گزینه اجتناب ناپذیر برای خدمت به عنوان یک مرکز مراقبت های ما برآورده جامعه بهداشت و درمان فوری نیاز دارد,” او گفت:.

“یکی از نشانه های NAIAS از آنجا آغاز شده است و تعهد ما به مسئولیت اجتماعی,” Alberts گفت. “افکار ما همچنان با کسانی که زندگی شده اند تحت تاثیر این ویروس ویرانگر. و ما از شهرستان و دولت ماموریت برای کمک به حفظ زندگی در مواجهه با این چالش وضعیت است.”

NAIAS برگزار خواهد شد که سالانه بعدی نشان می دهد در ماه ژوئن 2021. 2020 NAIAS رئیس داگ شمالی گفت: نشان می دهد مقامات نیز بحث در مورد برنامه ای برای جمع آوری کمک های مردمی فعالیت های بعد از این سال به نفع کودکان سازمان های خیریه که تعیین شده به عنوان ذینفع از سال 2020 خیریه پیش نمایش رویداد.

“ما می دانیم که این سازمان تکیه بر پول مطرح شده در موسسه خیریه پیش نمایش به صندوق های فوق العاده بسیاری از خدمات پشتیبانی برای آسیب پذیر ترین در جامعه ما” شمالی گفت:. “با استفاده از این در ذهن ما خواهد بود در تماس با سازمان های خیریه در آینده نزدیک برای ارائه برخی از ایده ها.”

شمالی که به عنوان رئیس 2021 NAIAS بیان شده نشان می دهد قدردانی به همه سهامداران آن.

“سطح هیجان برای سال 2020 نشان می دهد فوق العاده ای بود و ما عمیقا قدردانی از حمایت از ما نصب شده و همکاران ما بیش از 200 ارزش حامیان مالی و همچنین به عنوان شهر دیترویت و ایالت میشیگان,” شمالی گفت:.

“ما خواهد شد آماده به رها کردن این انرژی و شور و شوق که در ماه ژوئن 2021 رول در اطراف برای تولید بهترین مطلق نشان می دهد و تجربه تا کنون. ما مشتاقانه منتظر به معنای واقعی کلمه تعریف جدیدی از خودرو با نشان دادن چشم انداز با ایده های تازه و نوآورانه فرصت برای تحرک فعالانه و مشارکت” شمالی گفت:.

همه بلیط خریداری شده برای سال 2020 NAIAS نشان می دهد از جمله بلیط برای نمایش عمومی صنعت پیش نمایش و خیریه نمایش خواهد بود به طور کامل مسترد میگردد. موسسه خیریه پیش نمایش دارندگان بلیط داده خواهد شد و گزینه های بازپرداخت و یا فرصت برای اهدای درآمد حاصل از بازپرداخت آنها به یکی از نه تعیین خیریه پیش نمایش ذینفع. به NAIAS بلیط خواهد بود در تماس با همه دارندگان بلیط.

به NAIAS حمایت تیم نیز در تماس با هر یک اسپانسر به طور مستقیم برای پاسخ به سوالات در مورد بازپرداخت و قرارداد خود را.

این 2021 تاریخ نشان می دهد عبارتند از:

  • موتور بلا: دوشنبه, ژوئن 11شنبه, ژوئن 14
  • گالری: دوشنبه, ژوئن 14
  • دکمه پیش نمایش: سهشنبه, 15 ژوئندوشنبه, ژوئن 16
  • AutoMobili-D طراحی شده توسط PlanetM: جمعه, ژوئن 15پنج شنبه ژوئن 17
  • صنعت پیشنمایش: چهار شنبه, ژوئن 16پنج شنبه ژوئن 17
  • موسسه خیریه پیشنمایش: دوشنبه, ژوئن 18
  • نمایش عمومی: چهار شنبه, ژوئن 19شنبه, ژوئن 26

منبع آمریکای شمالی بین المللی خودکار نمایش

لینک های مرتبط

www.dada.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>