2020 حفاظت راحتی برنامه های کاربردی برای اراضی کشاورزی و تالاب ها با توجه آوریل 10

دیویس کالیفرنیا., 11 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — کشاورزی منابع طبیعی, حفاظت, خدمات (NRCS) در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای کشاورزی حفاظت اسایش برنامه (ACEP). ACEP ارائه می دهد دو حفاظت راحتی گزینه های: زمین های کشاورزی Easements (آل) و تالاب رزرو Easements (WRE).

“NRCS خوشحالیم که یک بار دیگر داوطلبانه ارائه حفاظت easements به تولید کشاورزی گفت: کارلوس سوارز, NRCS دولت حفاظت از منابع طبیعی در کالیفرنیا. “حفاظت easements کمک به ما کشاورزان و دامداران در انجام اهداف خود را به نگه داشتن کار اراضی در تولید و حفاظت از نخست کشاورزی خاک فراهم چرا فرصت ها و احیای تالاب ها در اغلب آب گرفتگی زمین.”

آل بودجه ارائه شده به اشخاص واجد شرایط مانند زمین تراست سازمان های غیر دولتی و محلی و یا دولت زمین های کشاورزی حفاظت سازمان به هزینه-سهم خرید حفاظت easements که به طور دائم در حفاظت از کشاورزی و دام داری در خصوصي زمین. داوطلبانه کشاورزی easements جلوگیری از مولد کار از اراضی تبدیل شده به غیر کشاورزی استفاده می کند و حداکثر حفاظت از نخست خاک اختصاص داده شده برای مواد غذایی و تولید الیاف. NRCS تشویق مالکان به کار با نهادهای محلی با تجربه ایجاد حفاظت easements در زمین های کشاورزی.

WRE کمک به کشاورزان و دامداران و دیگر مالکان خصوصی با بازسازی و حفاظت از تخریب تالاب ها در حاشیه سیل مستعد گندم زار و مرتع. ثبت نام شامل گزینه های دائمی و 30 سال easements. قبیله ای مالکان ممکن است ثبت نام در 30 سال قرارداد. WRE همچنین شامل یک چرای رزرو حقوق گزینه ای برای ثبت نام قرق مرتع و مرتع تحت تایید مدیریت طرح. چرا حقوق گزینه در دسترس است در سه حوزه جغرافیایی: ساحلی مراتع و تالاب ها از سواحل شمال کالیفرنیا بهاری استخر و intermountain تالاب شرقی کالیفرنیا.

ACEP برنامه های کاربردی ممکن است فرستاده شده در هر زمان به NRCS. اما برنامه های کاربردی برای زمان بودجه باید مشاهده کنید و یا قبل از تاریخ 10 آوریل سال 2020.

علاقه مند مالکان و حفاظت از شرکای می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ACEP و روند درخواست با مراجعه به: https://www.nrcs.usda.gov/wps/portal/nrcs/detail/ca/programs/easements/acep/

منبع کشاورزی منابع طبیعی, حفاظت, خدمات

لینک های مرتبط

https://www.nrcs.usda.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im