حداقل 20 نفر از جمله دو تن از اعضای هیات دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در یک پناهگاه در فلگستفف.

چوب پرچم پناهگاه خدمات, بزرگترین پناهگاه اضطراری در شمال آریزونا مورد آزمایش قرار 62 مشتریان و کارکنان در مرکز آن در روز دوشنبه گفت: راس Altenbaugh سازمان, مدیر اجرایی.

از 62 آزمون 18 برگشتم مثبت پیش از آن در هفته و اضافی دو تست مثبت گزارش شد پنج شنبه. سی و چهار نفر را آزمایش منفی و هشت آزمايشات انتظار از بعد از ظهر پنجشنبه Altenbaugh گفت.

نفر اول گزارش آریزونا روزانه خورشید.

هیچ یک از افرادی که آزمایش مثبت شد نشان علائم زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند. تست انجام شد به عنوان یک احتیاط سعی کنید برای کاهش گسترش ویروس در پناه Altenbaugh گفت.

“آن را صرفا نظارت تست,” او گفت:. “امید ما این بود که ما یک تعداد بسیار کمتری (از موارد مثبت) آمد و توانستیم این افراد به سرعت.”

افرادی که آزمایش مثبت جدا شده اند که در اتاق متل است که پناهگاه اجاره شده است. پناهگاه قصد دارد برای انجام دور دیگری از آزمایش برای اطمینان وجود ندارد بیشتر موارد Altenbaugh گفت.

پناهگاه خدمت حدود 175 نفر روزانه قبل از سلامت همه گیر شده است اما شاهد افزایش نیاز به سرپناه و خدمات همراه با اجاره و کمک های غذایی به عنوان ویروس تاثیر طول می کشد تلفات در اقتصاد محلی, او گفت:.

شده اند وجود دارد 618 گزارش COVID-19 موارد و 49 مرگ و میر در Coconino County, از شنبه, با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

گسترده تست

چوب پرچم پناهگاه خدمات و مراقبت های بهداشتی شریک شمال کشور, بهداشت و درمان شروع به تست مشتریان حدود دو هفته پیش به عنوان یک احتیاط Altenbaugh گفت.

کادر پزشکی برای اولین بار مورد آزمایش قرار 75 نفر بودند نقل مکان کرد و از پناهگاه خارج و به محلی متل اجازه می دهد تا برای بیشتر فیزیکی فاصله بین مشتریان در پناهگاه.

این آزمون همه منفی, او گفت:.

در روز دوشنبه شمال شرق کشور بهداشت و درمان شروع به تست مشتریان در آژانس مرکز اصلی.

هر چند مشتریان که تست مثبت شده اند جدا از آنها باقی مانده است در پناه برای حداقل سه روز در حالی که انتظار برای نتایج آزمون Altenbaugh گفت.

کارکنان قصد دارد تا مجددا همه مشتریان در چند هفته آینده به اطمینان حاصل شود وجود ندارد یک دوم دور از بیماری و یا که هر کسی که ممکن است بدون علامت یا کسانی که هنوز نمی دانند علائم ارائه شده است یافت می شود و می تواند جدا شده است.

اقدامات احتیاطی کافی نیست

مشتریان درجه حرارت روزانه گرفته شده قبل از آنها وارد پناهگاه. آنها نیاز به شستن دست های خود را و خواسته سوال در مورد هر گونه اخیر COVID-19 یا آنفولانزا مانند علائم Altenbaugh گفت.

پناهگاه های نصب شده از جنس پلکسی گلاس در اطراف کارکنان منطقه به ارائه اضافی بافر بین کارکنان و مشتریان در طول فرایند مصرف و مشتریان خواست برای ایستادن حداقل 6 فوت از هم جدا زمانی که انتظار در خط برای مواد غذایی و سایر خدمات است.

حدود 75 نفر با شرایط بهداشتی اساسی و سالمندان منتقل شدند به دو منطقه متل حدود یک ماه پیش. اجازه داده است که کارکنان به فضای تخت در پناهگاه حداقل 6 فوت از هم جدا و به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در مرکز در یک زمان.

شصت تا 70 نفر ادامه دریافت خدمات در پناه Altenbaugh گفت.

پناهگاه خود را گسترش داده بعد خدمات و تشویق افرادی که نمی خواهید به ماندن در پناهگاه در طول روز.

Altenbaugh گفت که او نیست تعجب است که پناهگاه شده است آمار COVID-19 با وجود در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس در پناهگاه بی خانمان جمعیت.

“من قطعا نمی توانم بگویم آن را انتظار می رود. آن چه ما در حال همکاری است قادر به جلوگیری از, با وجود دانستن است که آن را احتمالا آینده,” او گفت:.

در حالی که اکثر مردم مانده اند در داخل خانه اجتناب از جمعیت و اماکن عمومی در طول دولت موظف به اقامت در خانه سفارش مردم دچار بی خانمانی هیچ خانه برای منزوی کردن در.

آن را سخت تر برای آنها را برای دسترسی به, دوش, دوش گرفتن و غرق به شستن دست های خود را. بسیاری از امکانات شهر رستوران ها و سازمان های آنها به طور معمول به آنها بسته شده است.

بسیاری از سالمندان و یا بیماری های مزمن, دو تا از مهم ترین عوامل خطر برای COVID-19.

برخی از پناهگاه مشتریان در فروشگاه های مواد غذایی و یا ایستگاه های گاز که باقی مانده اند باز در طول سلامت همه گیر و آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در حالی که در کار Altenbaugh گفت.

او پیش بینی می کند که وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد و موارد اضافی در پناهگاه به عنوان دولت شروع به بازگشایی شده است.

او گفت: در حالی که آن را قطعا “یک تراژدی” است که بسیاری از مشتریان آزمایش مثبت آن را دلگرم کننده است که پناهگاه بود و قادر به حرکت آن آسیب پذیر ترین اعضای خارج از مرکز قبل از آنها بیمار شد. این واقعیت است که هیچ یک از مردم و اقامت در متل آزمایش مثبت نشان داد که در انزوا کار می کرد, او گفت:.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im