رگباری از راکت ها به یک پایه مسکن ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف در شمال بغداد در روز شنبه مقامات امنیتی عراق گفت: تنها چند روز پس از یک حمله مشابه کشته شدن سه نفر از جمله دو آمریکایی است.

آمریکا رهبری ائتلاف گفت: حداقل 25 107mm موشک زده اردوگاه تاجی فقط قبل از ساعت 11 صبح به وقت محلی. برخی رخ داد که در آن منطقه نیروهای ائتلاف بر اساس هستند در حالی که دیگران کاهش یافت و در دفاع هوایی واحدهای نظامی عراق در بیانیه ای گفت:.

پنج نفر زخمی شدند در این حمله از جمله سه عضو ائتلاف و دو سرباز عراقی با توجه به سخنگوی آمریکا رهبری ائتلاف Myles Caggins.

جاناتان هافمن رئیس پنتاگون گفت بعد سه متحده خدمات اعضای زخمی شدند در اردوگاه تاجی حمله. دو تا از آنها به طور جدی زخمی و در بیمارستان بستری هستند.

او گفت: نیروهای امنیتی عراق ساخته شده اولیه بازداشت.

هافمن همچنین مکرر وزیر دفاع علامت Esper نظرات از هفته گذشته گفت: “شما نمی توانید حمله و زخم آمریکایی خدمات اعضا و دور با آن. ما را نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد.”

بیانیه ای از نظامی عراق گفت: “تجاوز وحشیانه” زخمی شدن تعدادی از پرسنل دفاع هوایی باقی می ماند که در شرایط بحرانی را با ارائه یک شماره.

نیروهای عراقی بعد از کشف هفت عامل که از آن راکت ها در ابو اعظم منطقه در شمال بغداد. یکی دیگر از 24 موشک کشف شد در محل و آماده برای راه اندازی.

حمله غیر عادی بود چرا که در آن رخ داده است در طول روز. قبلی ضرب و جرح در پایگاه های نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده به طور معمول رخ داده است در شب.

قبل از حمله موشکی علیه اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه نیز به کشته شدن یک سرویسکار. این باعث شد حملات هوایی آمریکا روز شنبه در برابر آنچه مقامات ایالات متحده گفت: به طور عمده سلاح ها و امکانات متعلق به Kataib حزب الله مورد حمایت ایران گروه شبه نظامی اعتقاد به عهده دارد.

اما نظامی عراق گفت: کسانی که در حملات هوایی به کشته شدن پنج نیروی امنیتی و اعضای یک غیر نظامی در حالی که زخمی شدن پنج مبارزان از نیروهای مردمی یک چتر سازمان از جمله آرایه ای از شبه نظامیان از جمله برخی از ایران مورد حمایت قرار گرفتند.

شیعه مورد حمایت ایران گروههای شبه نظامی که به انتقام دقیق برای روز جمعه ایالات متحده حملات سیگنالینگ چرخه دیگری از tit-for-tat خشونت بین واشنگتن و تهران است که می تواند بازی را در داخل عراق است.

نظامی عراق نیز هشدار داد که ایالات متحده از خونخواهی آن را به عنوان جمعه بدون نیاز به تایید از دولت است. یکجانبه عمل خواهد “محدود نمی کند این اقدامات بلکه پرورش آنها را تضعیف توانایی دولت عراق” در بیانیه ای گفت:.

ژنرال فرانک مکنزی فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده روز جمعه گفت که counterstrikes در PMF پایگاه های در نظر گرفته شده برای ارسال یک پیام به Kataib حزب الله و ایران است که بیشتر ضرب و جرح در نیروهای ائتلاف خواهد بود و نه قابل تحمل. اگر این پیام را نادیده گرفته است که ایالات متحده می تواند با پاسخ اضافی حملات به خبرنگاران گفت:.

“اگر آن کار نمی کند ما باید مقدار زیادی بیشتر در مکان های ما می توانید بروید و رفتن به محل کار و من با اعتماد به نفس خواهیم که,” او گفت:.

امریکا در کشتار نیروهای امنیتی عراق همچنین ممکن است به ایران-حمایت گروههای شبه نظامی بیشتر به دلیل صحنه ضد حمله علیه نیروهای ایالات متحده در عراق تسلیت گفت.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که PMF به رسمیت شناخته شده نهاد در درون نیروهای امنیتی عراق; آنها نیست جدا شده از نیروهای امنیتی و اغلب شرکت واقع در همان پایگاه و یا با استفاده از همان امکانات” گفت: Sajad Jiyad یک محقق و سابق مدیر عامل Bayan مرکز بغداد-بر اساس فکر می کنم تانک.

“در حال حاضر (هاشمی) گروه های که پشتیبانی اولیه اعتصاب در تاجی بودند که بیشترین صریح احساس موظف و مجاز شاید حتی قانونی برای پاسخ ظاهرا برای حفاظت از حاکمیت عراق, اما واقعا برای حفظ فشار بر آمریکایی,” او اضافه شده است.

“وجود دارد هیچ خطوط قرمز دیگر” Jiyad گفت.

حمله روز چهارشنبه در اردوگاه تاجی بود مرگبارترین به هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده در عراق از اواخر دسامبر موشک حمله به عراق پایه که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار است. که حمله به مجموعه ای در حرکت یک سری از حملات آورده است که عراق را در آستانه جنگ است.

پس از پیمانکار کشته شد آمریکا حملات هوایی را هدف قرار Kataib حزب الله که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد.

هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در حمله به بغداد و سپس کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی یک فرمانده مسئول اعزامی عملیات در سراسر خاورمیانه گسترده تر. ایران عقب زده و با یک موشک بالستیک حمله به نیروهای آمریکایی در عراق جمهوری اسلامی را مستقیم ترین حمله به آمریکا پس از سال 1979 از تصرف سفارت آمریکا در تهران.

آمریکا پا را از حملات بیشتر پس از سلیمانی حادثه است. یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: در اواخر ژانویه زمانی که آمریکا و ایران تنش سرد بود که کشتن آمریکایی ها در تشکیل یک خط قرمز است که می تواند جرقه خشونت بیشتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im