2 MSP مسافران خود به قرنطینه’ پس از تماس با کروناویروس بیمار در اروپا

دو نفر پس از رسیدن به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه در روز سه شنبه دستور داده شده است تا به خود قرنطینه خود را برای 14 روز به دلیل “تماس نزدیک” با کسی که در اروپا شده است که شما با رمان coronavirus که در حال گسترش در سراسر جهان است.

مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد: اقدام روز چهارشنبه به طوری که مسافران می توانند یاد بگیرند که اگر آنها بیش از حد آلوده قبل از آنها با تعامل هر بیشتر مردم است.

“اقدامات انجام شده برای منزوی کردن و نظارت بر برنامه به طور بالقوه در معرض مسافران طراحی شده برای نگه داشتن خطر گسترش به دیگران به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است” این بخش گفت: در انتشار اخبار.

یک حرفه ای پزشکی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ارزیابی مسافران در هواپیما و تعیین آنها ندارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین در اوایل این زمستان. دیگر مسافران در هواپیما مطلع خواهد شد اگر این دو در خطر مسافران تا پایان مبتلا COVID-19.

CDC گزارش شده 80 مورد از COVID-19 در 13 متحده است. نه نفر کشته شده اند. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 90,000 موارد و 3000 مرگ و میر.

تحقیقات نشان داده است که علائم ممکن است تا 14 روز به ظهور در افرادی که آلوده شده اند توسط این coronavirus — از این رو طول self-قرنطینه برای تعیین اگر ورود مسافران در MSP ممکن است آلوده.

هیچ COVID-19 موارد گزارش شده در مینه سوتا اما مقامات بهداشتی دولت بر این باورند که تنها یک موضوع از زمان — به خصوص در حال حاضر که دولت ظرفیت آزمون موارد مشکوک خود و دیگر به ارسال نمونه های آزمایشگاهی به CDC در آتلانتا.

دانشگاه سنت توماس است به طور مشابه خواسته دانش آموزان که فقط در بازگشت از تحصیل در خارج از کشور در موسسه Bernardi پردیس در رم به ماندن در آن دانشگاه در مینیاپولیس و سنت پل به مدت 14 روز و قرنطینه خود را. دانشگاه بسته Bernardi پردیس در هفته گذشته و پرسید: 60 نفر از دانشجويان به بازگشت به آمریکا در موعد مقرر با توجه به افزایش تعداد coronavirus موارد گزارش شده در ایتالیا و CDC محدودیت های مسافرتی و از آن کشور است. دانشجویان را به ادامه مطالعات خود را دریافت و دسترسی به آنلاین در طول ترم خود را قرنطينه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im