2 مرد دستگیر شده در ارتباط با ژانویه در حومه ققنوس

دو مرد دستگیر شده بودند در ارتباط با سلاح سرد از 21 سال به عنوان او در گرفتن یک اتوبوس در شهر فینیکس, ماه گذشته, مقامات اعلام کرد در روز یکشنبه.

جبار وارن, 19 و داناون Ames, 18 دستگیر شدند نزدیک به 59 و شمال راههای شنبه شب حدود 12 ساعت پس از سکوت شاهد اول اعلام کردند که می خواستم توسط پلیس, سازمان, سخنگوی Sgt. جیمی روچیلد گفت: در آزادی مطبوعات یکشنبه.

مردان مشکوک از سلاح سرد 21-year-old man on Jan. 24 پس از او خارج شد یک اتوبوس در خیابان 19 و Camelback جاده شاهد سکوت اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. این سازمان با اشاره به این حادثه به عنوان یک سرقت مسلحانه.

شاهد سکوت گفت: مردان به دنبال 21 ساله از اتوبوس قبل از یکی از آنها را برداشت او را از پشت سر در حالی که نگه داشتن یک چاقو و چاقو او را زمانی که او سعی کردم به دور است.

مردان “خواستار ملک” از 21 سال در حالی که او بر روی زمین. با این حال او قادر به گرفتن بر روی پای خود و فرار از منطقه شاهد سکوت گفت. او دچار آسیب شد که تهدید کننده زندگی روچیلد گفت.

دو مرد نیز فرار از منطقه با قربانی کوله پشتی با توجه به سکوت شاهد.

شاهد سکوت و محفل ققنوس پلیس مشترک فیلم از این حادثه در روز شنبه. با توجه به سکوت شاهد در حالی که این ویدئو را نشان می دهد یکی از مردان شروع به چاقو 21 ساله آن نشان نمی دهد واقعی سلاح سرد.

ققنوس اداره پلیس اعلام کرد این دستگیری ها در یک صدای جیر جیر صبح روز یکشنبه اما از ارائه جزئیات دیگر.

هر دو نفر دستگیر و حدود 8 p. m. روز شنبه, با توجه به روچیلد.

وارن بود به اتهام سرقت مسلحانه دو فقره از تشدید حمله و در اختیار داشتن ماری جوانا روچیلد گفت.

ایمز بود به اتهام سرقت مسلحانه و تشدید حمله به او گفت.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر