2 مرد دستگیر شده در ارتباط با بدن در Pinal County

معاونین کلانتر بازداشت دو مرد جمعه در ارتباط با بدن یافت می شود یک روز زودتر در Pinal County است.

بدن یافت می شود صبح روز پنجشنبه در سانتا کروز شستشو اندرسون جاده در Maricopa مشخص شد که 42 سال Troy Beebe از Casa Grande, Pinal شهرستان کلانتر مقامات گفت: در انتشار اخبار.

نمایندگان مشخص است که بی بی (آرکانزاس) قربانی فضایی حمله در نزدیکی خانه اش. سلام بدن منتقل شد و در سمت چپ در شستن جنوب ماریکوپا-Casa Grande بزرگراه که در آن نمایندگان را در بر داشت.

کارآگاهان دستگیر 37 ساله رابین فرانکلین و 36 ساله جان ردکلیف و هر دو نفر رزرو به Pinal County بالغ بازداشتگاه به ظن قتل درجه اول با توجه به انتشار.

“دل ما به خانواده آقای Beebe به عنوان آنها مقابله با از دست دادن یک دوست” گفت: Pinal County Sheriff علامت بره در انتشار اخبار.

“من می خواهم برای تشکر از تمام کارکنان درگیر در تحقیق در این مورد است. در عرض چند ساعت آنها قادر به پیگیری کردن هر دو مظنون و آنها را به زندان. امیدوارم این را به خانواده مقتول برخی از بسته شدن” بره ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>