واشنگتن — وزارت دادگستری گفت: آن را فوق العاده مرحله از کاهش میزان زمان زندان آن را دنبال راجر سنگ یک اطلاعیه که تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرده است که توصیه می شود حکم دیرین خود را متحد و محرم بود “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه است.”

این حرکت باعث نزدیکی فوری اعتراض از دادستان در مورد. یکی استعفا داد و به عنوان دستیار آمریکا وکیل. دوم در زمینه توجه با دادگاه است که او را ترک موقعیت خود به عنوان یک دادستان ویژه با باراک اوباما در واشنگتن, اگر چه او باقی خواهد ماند به عنوان دستیار آمریکا وکیل در بالتیمور.

وزارت دادگستری گفت: این تصمیم به کوتاه کردن صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet — و که دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

این حرکت شد مطمئن شوید که برای بالا بردن سوال در مورد دخالت های سیاسی و اینکه آیا تهمت نمایش نگه دارید غیر معمول نوسان بیش از وزارت دادگستری است که به معنای به کار به طور مستقل از کاخ سفید در تحقیقات جنایی و تعقیب.

دادستان کل ویلیام Barr شده است ثابت متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی رئیس جمهور از انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار و اعلام کرد که اف بی آی را در روسیه بررسی — که منجر به اتهام علیه سنگ — شده بر اساس “ساختگی روایت.”

دموکرات ها در مورد این تصمیم. رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: حکومت قانون است که “کاملا انحرافی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود و خواسته ها و نیازهای.”

در شب دوشنبه دادستان توصیه کرده بود که سنگ خدمت به هفت تا نه سال پشت میله های زندان پس از متهم شدن از اتهامات از جمله دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. توصیه های مطرح شده در این چشم انداز است که سنگ می تواند دریافت شدیدترین حکم هر یک از نیم دوجین تهمت دستیاران متهم در Mueller را آغاز کرد.

در یک صدای جیر جیر در اوایل سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرونده سنگ بود “سقط جنین از عدالت است.” یک وزارت دادگستری گفت: مقامات تصمیم به گام و به دنبال یک جمله کوتاه به این دلیل آنها گرفته شده بود با تعجب اولیه توصیه می شود. این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: دادستان گفته بود گروه به انتظار کوتاه تر توصیه می شود.

این بسیار نادر است برای وزارت دادگستری رهبران معکوس تصمیم خود دادستان در صدور حکم توصیه به خصوص پس از آن توصیه شده است به دادگاه ارائه. به طور معمول, ایالات متحده وکلای عرض جغرافیایی گسترده ای به توصیه جملات در مواردی که آنها تحت پیگرد قانونی قرار.

صدور حکم تصمیمات در نهایت به قاضی که در این مورد ممکن است طرف با اصلی وزارت دادگستری پیشنهاد است. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون بارها بدحجابی سنگ خود را خارج از دادگاه رفتار که شامل رسانه های اجتماعی پست او قاضی با آنچه به نظر می رسد تیررس تفنگ.

قاضی منع سنگ از رسانه های اجتماعی در ماه ژوئیه گذشته پس از انعقاد است که او بارها و بارها مسخره اش عق زدن نظم است.

علاوه بر قضات همواره اخم بر جنایاتی که آنها را به عنوان تحریف عملکرد سیستم عدالت کیفری از جمله اظهارات نادرست و یا مانع تحقیق و تفحص است.

وزارت دادگستری قصد دارد به refile توصیه بعد شنبه.

دادستان فدرال نیز به تازگی نرم محکومیت خود را در موقعیت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و گفت که آنها نمی خواهد مخالفت با آزادی مشروط از مجازات پس از ابتدا گفت که او سزاوار به شش ماه زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی است. فلین دادستان نیز به کار گرفته شده توسط باراک اوباما در واشنگتن است.

کاخ سفید با اشاره سوال در مورد این تصمیم به وزارت دادگستری.

در صدور حکم تفاهم نامه ظ روز دوشنبه دادستان خواسته شده برای سنگ برای خدمت بین 87 و 108 ماه را در زندان فدرال — حکم آنها گفت: در راستای دستورالعمل های فدرال. چنین حکم خواهد ارسال پیام برای جلوگیری از دیگران که ممکن است در نظر دروغ گفتن و یا مانع کنگره پروب یا دستکاری با شاهدان گفتند.

و سه – در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود.”

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

شاهدان در مورد شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک “نقطه دسترسی” به ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس که در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان متهم است که سنگ به دروغ کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو سفت Credico — که به ثمر رساند یک مصاحبه با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در سال 2016 — و محافظه کار نویسنده و نظریه پرداز توطئه جروم Corsi.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سنگ های ذکر شده در مصاحبه ها و ظاهر عمومی است که او در تماس با آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ برنامه. اما او شروع به فشار دادن Credico به واسطه یک تماس و Credico شهادت دادند که او گفت: سنگ به کار را از طریق خود واسطه.

اوایل شهادت نشان داد که سنگ در حالی که ظاهر می شود قبل از خانه هوش کمیته نام Credico خود را به عنوان واسطه به آسانژ و تحت فشار Credico به او را در تضاد.

پس از Credico تماس گرفته شد کنگره او رسیده به سنگ که به او گفت او باید “استون وال” و “خواهش پنجم” او شهادت دادند. Credico همچنین شهادت در سنگ آزمایشی که سنگ بارها و بارها به او گفت به “انجام” فرانک Pentangeli,'” یک مرجع به یک شخصیت در “پدرخوانده: قسمت دوم” نهفته است که قبل از کنگره است.

دادستان همچنین متهم است که سنگ تهدید کرده بود Credico درمان سگ, بیانکا, گفته او “رفتن به نگاهی است که سگ را از شما دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su