2 بازداشت افسران 1 زندانی در زندان شهرستان در فلگستفف تست مثبت برای COVID-19

دو بازداشت ماموران در Coconino County بازداشتگاه در فلگستفف به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آزادی مطبوعات از Coconino County Sheriff ،

کلانتر را آموخته شنبه که یک زندانی در این مرکز نیز آزمایش مثبت برای این بیماری انتشار گفت.

همانطور که از شنبه این تنها تایید COVID-19 موارد در میان کارکنان و زندانیان در فلگستفف تسهیلات با توجه به کلانتر ،

کلانتر, تست هر کسی که با این نسخهها کار در فلگستفف تسهیلات

کلانتر دفتر رسیده به آریزونا اداره خدمات بهداشت و درمان برای همکاری در تست همه کارکنان و افسران که به طور منظم کار در مرکز مطبوعاتی گفت:.

هر دو افسران باقی مانده اند دور از محل کار از آوریل 29, هنگامی که یک مورد آزمایش قرار گرفت و از سوی دیگر آغاز برگزاری نمایشگاه علائم.

کلانتر شروع تست کارکنان خود در روز سه شنبه صبح خواهد شد “ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که همه اختصاص داده شده و یا به طور منظم وارد این مرکز شده است:” مطبوعات آزاد گفت:.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نیز با آلوده افسران برای ایجاد یک جدول زمانی از افرادی که آمده بودند در تماس با ماموران در تلاش برای جلوگیری از گسترش.

زندانی که تست مثبت بود به رزرو تسهیلات در پایان ماه آوریل است.

زندانی شکایت از سرفه در حالی که رزرو شده به این مرکز در 29 آوریل پس آنها قرار دارد به تنهایی. کلانتر گفت که از دو هفته پیش همه زندانیان جدید در حال جدا شدن از جامعه به طور کلی برای 14 روز.

زندانی مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه پس از جدا شده و تحت نظارت روزانه توسط مقامات مطبوعاتی گفت:. دفتر کارکنان پزشکی در ادامه به نظارت بر عملیات سلامت و ارائه درمان ضروری است در حالی که باقی مانده در تاسیسات.

تسهیلات “به طور متوسط روزانه مردم شده است کاهش بیش از 50 درصد جمعیت فعلی از 235 زندانیان” در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس آزادی مطبوعات گفت.

COVID-19 در آریزونا زندان, زندان

اخبار از موارد جدید می آید مقامات پس از تایید اولین مورد از COVID-19 در یک زندانی در Maricopa شهرستان از زندان در روز جمعه.

آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره گزارش داد که 64 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 از شنبه و پنج زندانی شده اند به احتمال زیاد از این بیماری فوت چهار نفر از آنها در فلورانس مرکز.

فعالان و وکلا در سراسر کشور باید گفت که به اندازه کافی در حال انجام است برای محافظت از افسران و زندانیان از جدید کروناویروس.

“خطر به زندگی ده ها هزار نفر از مردم در آریزونا زندانها و بهداشت عمومی آریزونا جوامع روشن است و خواستار اقدام فوری برای محافظت از کسانی که زندگی و کار در این مراکز و همچنین عموم” یک گروه از 11 سازمان نوشت: به آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی در نامه ای در ماه آوریل است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im