2 متهم در دریافت طناب دار’ حمله ایندیانا مرد سیاه

دو مرد متهم شدند جمعه در حمله به یک مرد سیاه پوست که در طی آن او می گوید کسی که تهدید به “طناب دار” پس از این ادعا که او و دوستان او بودند خاطی زمانی که آنها جمع آوری شده در جنوب ایندیانا دریاچه بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته.

Monroe County دادستان اتهام شان Purdy با جرم جنایی سلول باتری و در نتیجه وزش بدن آسیب و تهدید و ارعاب. جری Cox دوم بود که به اتهام جرم جنایی سلول و باتری و در نتیجه در حد متوسط آسیب بدنی به عنوان به خوبی به عنوان دو جنحه.

حکم صادر شده برای بازداشت Monroe County تعقیب وکیل اریکا Oliphant گفت.

اتهامات دنبال هفته از تظاهرات خواستار دستگیری در حمله به Vauhxx بوکر یک فعال مدنی و عضو Monroe County کمیسیون حقوق بشر. بوکر گفت: او به نام 911 پس از حمله مردان او دوخته و او را به یک درخت در دریاچه مونرو فقط در جنوب بلومینگتون.

Purdy دفاع وکیل دیوید Hennessy تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در اتهامات عنوان شده علیه. هنسی قبلا گفته بوکر ارائه شده “نادرست روایت” و به نام بوکر “آمر و همزن.”

آن را بلافاصله شناخته شده اگر Cox تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

بوکر گفت: پنج مرد متهم او را از تجاوز به حریم دیگران در ملک خصوصی. پس از او سعی کرد به عذرخواهی وضعیت رو فیزیکی. بوکر گفت: مردان را تهدید به شکستن اسلحه خود را و گفت: “یک طناب دار” در حالی که گفتن دوستان خود را به ترک این منطقه است. بوکر گفت: یکی از مردان عینک کلاه تزئین شده با یک مؤتلفه پرچم و مردان اظهارات در مورد “قدرت سفید.”

شاهد بودند که با بوکر آن روز گفت: آنها شنیده نژادی تهمت بودن فریاد زد که کسی گفت: “یک طناب دار” و “ترک پسر در اینجا ما خواهد شد مراقبت از او را.”

بوکر و وکیل کاترین Liell گفت: آنها “رها” به اتهام, اما آن است که “فقط اولین گام به سمت عدالت و تغییر است.”

“این چیز تمام شده است در ورزش آسیب پذیری برای من” بوکر گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “اما این است که در مورد عدالت است. آنچه من می خواهم در حال حاضر است که برای همسایگان ما به انجام بخشی خود را و تعیین سرنوشت این افراد است.”

Liell همچنین با انتقاد از گزارش تولید شده توسط ایندیانا وزارت منابع طبیعی که نشان داد بوکر و یکی از آشنایان خود را نیز می تواند متهم به جنایات گفت: “پاک و شواهد از نژاد پرستی و نفرت و جنایت” و اقدام به بدگویی بوکر.

“البته او مرتکب نشده یک باتری” Liell گفت. “آنها تلاش کردند تا Vauhxx بوکر شبیه او نبود معتبر.”

DNR افسران در پاسخ به این صحنه زمانی که بوکر گزارش حمله.

هنسی گفته است که بوکر شد و در مالکیت خصوصی در روز حادثه و پس از Purdy و همکاران خود را مطلع بوکر از اموال خط وضعیت در نظر گرفته شد برای حل و فصل شود. هنسی معتقد است که چند ساعت بعد اما بوکر دوباره با نزدیک شدن Purdy و یک گروه از دیگران است. شاهدان گفته DNR محققان که بوکر تهدید آنها ادعا می شود یک شهرستان کمیسر. سپس او گفت: “بوکر “در چهره” Purdy دوست دختر و پانچ Purdy سه بار.

کاکس که Purdy دوست گفت بوکر همچنین پانچ او را در چهره و که او “کاملا مطمئن” است که او ضربه بوکر دو بار در صورت.

Purdy کاکس و بوکر همه به طور سطحی زخمی شد با توجه به احتمال ایجاد استشهاد. Liell روز جمعه گفت که بوکر شد تلاش برای محافظت از خود را که به دلیل ضربه مغزی او پایدار در طول این درگیری او را به یاد داشته باشید جزئیات دقیق.

بوکر به تازگی مبتلا به کروناویروس و Liell این باورند که این می تواند متصل به “تف و فریاد” در طول این حمله را به اتهام. هیچ اطلاعات منتشر شده در وضعیت سلامت مردان متهم در حمله.

اف بی آی گفت که بررسی این حادثه به عنوان یک ممکن است جرم و جنایت نفرت هر چند هیچ به روز رسانی اضافی ارائه شده در مورد وضعیت خود را بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im