2 ASU دانش آموزان آواره پس از لس آنجلس آپارتمانی آتش

زمانی که 19 ساله هانا Foote بیدار شد صبح روز Jan. 29 تا صدای آژیر در خارج از لس آنجلس آپارتمان او را به عهده گرفت آتش نشانان هنوز رسیدگی به آتش سوزی آغاز شد که پیش از آن در روز حدود یک بلوک دور از او زندگی می کنند برای این ترم.

با تلفن خود را در دست Foote peered از طبقه 12th پنجره و دیدم آتش نشانان و ساکنان روی زمین خیره در او و فریاد برای او به طبقه پایین.

Shoeless و بدون عینک او Foote به سرعت از در خارج از آپارتمان خود را تنها به دیدار با یک قفل زیبا در مورد نیمه راه پایین. او مجبور شد برای پیدا کردن یکی دیگر از راه پله ها و تصادفا در راه خود را به ایمنی.

“من نمی دانم اگر آن را یک تیرانداز یا آتش سوزی و یا تهدید بمب,” او گفت:. “وجود دارد هیچ آتش آلارم وجود دارد هیچ سیستم بارانی — من می توانم از طریق خواب آتش سوزی در مجتمع زیرا هیچ آلارم.”

فوت یکی از دو دانشگاه ایالتی آریزونا دانشجویان آواره هفته گذشته پس از آتش سوزی در مجتمع آپارتمانی در لس آنجلس که در آن او را برای این نیمسال به عنوان یک Cronkite خبرنگار.

آتش فوران فقط پس از 8:30 صبح در Jan. 29 از طبقه هفتم برينگتن مور پلازا آپارتمان مجروح شدن 11 نفر و سه آتش نشانان گفت: لس آنجلس آتش نشانی سخنگوی پیتر ساندرز. یک انسان نجات توسط نردبان; حدود 15 نفر recused از سقف با هلیکوپتر او گفت:.

در میان کسانی که مجروح بود 19 ساله جرمی Bru یک دانش آموز ارز خارجی از فرانسه که بعد از درگذشت به گزارش آسوشیتد پرس.

دانشجو نمی دانم که ساختمان فاقد آبپاش

25-داستان ساختمان — یکی از سه برج است که باعث می شود تا مجتمع آپارتمانی — نمی شد مجهز به آبپاش آتش به دلیل آن ساخته شده بود در سال 1964 و آن را معاف از بارانی نیازهای گفت: Sanders. او گفت: این ساختمان یکی از 55 ساختمان خوابگاه در لس آنجلس ساخته شده قبل از سال 1974 و در نتیجه نیاز به آبپاش آتش.

بخش رسیدگی به آتش سوزی در حال انجام است.

ساندرز گفت: ساختمان آتش آلارم و “دیگر آتش-زندگی-ایمنی تجهیزات مورد نیاز آتش کد” تمام شد در انطباق در زمان آتش است. Foote و او هم اتاقی, 21 ساله ASU Walter Cronkite مدرسه روزنامه نگاری دانشجویی والری گونزالس ادعا می کنند در غیر این صورت.

دو گفت: آنها هرگز گفت: ساختمان ندارد سیستم بارانی و فرض بر این ساختمان هشدار دهنده دود شد در شرایط کار است. گونزالس بود در آپارتمان خود در زمان آتش, او گفت:.

Foote گفت که او به طور خاص خواسته اگر آپارتمان ایمن از هر نوع دود چرا که او دارای یک بیماری ریوی است که باعث می شود او را “بیشتر در معرض شدید دود استنشاق آسیب است.”

“من نمی دانم چه ام اتفاق افتاده اگر من آنجا بودم دیگر آن می رفته متفاوت,” او گفت:.

Foote گفت که به غیر از چند کبودی او نه از لحاظ جسمی صدمه دیده در آتش است اما تجربه برخی از اثرات هیجانی.

“من در حفظ و بیدار شدن از خواب در اواسط شب فقط نگران این هستید که من تا به حال به اجرا و فرار از یک ساختمان … آن را بسیار آسیب زا” او گفت:. “در مقایسه با کسانی که در واقع مجروح و یا در بیمارستان, من فقط حتی نمی توانید تصور کنید آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چون من از طریق رفت و چیزی بسیار کمتر شدید و من در حال حاضر نمی تواند آن را اداره کند.”

دو دانش آموزان نیز نمی دانند که دو آتش سوزی رخ داده در آپارتمان در سال گذشته است. یک بار در سال 1971 و یکی دیگر در سال 2013 با توجه به لس آنجلس تایمز.

اخیر آتش را برانگیخته خواستار اصلاحات و طرح دعوی در دادگاه از یکی از برينگتن مور پلازا را مستاجران LA بار گزارش شده است. داگلاس امت Inc., این شرکت که صاحب ساختمان کاهش یافته است به نظر شنبه ،

سرخوردگی با شرکت قرار داده است که ASU دانش آموزان در مجتمع

شش ASU دانش آموزان مستقر در سانتا مونیکا این ترم Foote گفت. پنج نفر از دانش آموزان قرار گرفت در بررینگتن پلازا اما Foote و گونزالس بودند آنهایی که تنها زندگی می کردند که در این ساختمان که آتش در هفته گذشته, او گفت:.

با توجه به فوت ASU با این نسخهها کار با یک شخص ثالث شرکت زوما مسکن قرار می گیرد که دانش آموزان در بررینگتن پلازا. وب سایت شرکت متحده را فراهم می کند مسکن برای دانش آموزان در غرب منطقه لس آنجلس.

این آتش سوزی باعث آسیب دود در آپارتمان او, او گفت:.

Foote و گونزالس گفت: ASU انطباق می شد از آغاز و قرار دادن آنها در یک هتل در حالی که جستجو برای یک آپارتمان جدید برای دانش آموزان است. یک ASU سخنگو گفت: آن را نیز صادر دانشجویان جدید خورشید کارت و ارائه آنها را با حمل و نقل.

“دانش آموز وکالت در حال کار برای حمایت از هر یک از نیازهای خود را” سخنگوی گفت.

اما Foote گفت که پس از آتش او نا امید شده بود با خشونت مسکن برای بودن بی توجه به ساکنان آن است.

شرکت تماس گرفته و گونزالس در روز چهارشنبه و یک هفته پس از آتش سوزی بیان این نشان از پتانسیل آنها را به زندگی می کنند در خارج از برينگتن مور پلازا Foote گفت.

“این غم آن را در زمان یک هفته اما آنها که در حال حاضر مفید, حداقل,” او گفت:.

دانشگاه را پاسخ نمی دهند به آریزونا جمهوری سوال در مورد ارتباط آن با خشونت مسکن برينگتن مور پلازا تاریخ و یا چگونه آن را تعیین می کند که به خانه ASU دانش آموزان است.

زوما مسکن را پاسخ نمی دهند به جمهوری درخواست برای نظر چهارشنبه.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر