دو زندانی در آریزونا زندانها باید آزمایش مثبت برای COVID-19 Arizona Department of Corrections مقامات تایید شنبه.

اولین زندانی شده است قرار دارد در یک بیمارستان جامعه از ماه مارس با غیر coronavirus علائم مربوط. مقامات مرد گفت: آزمایش مثبت بعد از تست منفی دو بار. او در حال حاضر دریافت مراقبت های پزشکی در همان مرکز. روشن نیست که در آن او برگزار می شد قبل از بستری شدن در بیمارستان.

دومین زندانی است که در حال حاضر قرار دارد در مارانا جامعه تادیبی مرکز درمان توسط مدیریت و آموزش شرکت. حداقل-بازداشت شخص ثالث زندان فراهم می کند حضانت و درمان سوء مصرف مواد برای 500 مردان است.

اصلاحات بخش اظهار داشت که 60 زندانی شده اند تست شده با 48 تست منفی و 10 در انتظار علاوه بر این دو نفر که تست مثبت است.

دولت بارها و بارها حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات به آریزونا جمهوری و نه پاسخ به سوالات در مورد گزارش از اعضای هیات تست مثبت است.

‘پاسخ نمی دهد به اندازه کافی’

تایید تشخیص می آیند پس از آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره مواجه شده است و پیوسته انتقاد بیش از آن در پاسخ به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

پس از وکلای زندانیان گفت: یک قاضی فدرال که بخش نیست باید یک برنامه مشخص در محل برای پاسخگویی به این بیماری در این گروه اعلام کرد این امر می تواند به زندانیان رایگان و صابون waiving 4 $مراقبت های بهداشتی هزینه.

هفته گذشته مدیر بخش دیوید Shinn اعلام کرد کارکنان می تواند پوشیدن “غیر پزشکی ماسک” پس از خلاف کاران گفت: رژیم صهیونیستی است. mlb آنها مجاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. زندانیان در حال حاضر ساخت ماسک برای کارکنان.

اما عدالت کیفری طرفداران و وکلا برای هزاران زندانی زندانیان استدلال می کنند که زندان است انجام شده است به اندازه کافی برای جلوگیری از تقریبا اجتناب ناپذیر گسترش coronavirus.

یک گروه متشکل از 11 سازمانها از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, زندان, دفتر حقوقی آمریکایی کمیته خدماتی دوستان و آریزونا وکیل مدافع جنایی, عدالت, با ارسال نامه ای به آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح در روز سه شنبه. این گروه اظهار داشت: در آن نامه که شواهد از منابع و گزارش ها از رسانه ها نشان داده اند اصلاحات بخش “پاسخ نمی دهد به اندازه کافی به این بحران جدی است.”

“خطر به زندگی ده ها هزار نفر از مردم در آریزونا زندانها و بهداشت عمومی آریزونا جوامع روشن است و خواستار اقدام فوری برای محافظت از کسانی که زندگی و کار در این مراکز و همچنین عموم” گروه نوشت.

در آن نامه ای به مسیح این گروه اظهار داشت: وزارت اصلاحات است نه به طور مداوم و به طور کامل اجرای توصیه ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این گروه همچنین با انتقاد از این بخش برای ارائه اطلاعات به زندانیان و خانواده های عمومی یا مقامات دولتی.

این بخش اجازه می دهد زندانیان به استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با استناد به امکان سوء استفاده و آتش-تنظیم خطرات.

وکیل برای زندانیان بازدید فلورانس, زندان, در مارس و توصیف آن به عنوان “شرایط غیر بهداشتی” با توجه به نامه آنها فرستاده شده به گروه.

آنها گزارش دیدن “شلوغ کثیف unventilated خوابگاه چادر و Quonset کلبه مسکن سالمندان ضعیف مردان با شرایط بهداشتی مزمن و معلولیت های متعدد” در فلورانس ،

آیتالله سیستانی خواسته Ducey به منظور انتشار سالمندان و بدون خشونت زندانیان و دیگر زندانیان که مطرح کمی به هیچ خطر برای مردم در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 در زندانها به عنوان برخی از کشورهای دیگر انجام داده اند. Ducey عمومی در پاسخ به این درخواست.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im