نوزده مورد از COVID-19 تایید شده اند در JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون اتحادیه به نمایندگی از کارگران وجود دارد گفت: جمعه آخرین در یک سری از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان است که تبدیل به یک خوشه از coronavirus در جوامع روستایی در سراسر کشور است.

این JBS کارخانه که حدود 2000 نفر از کارگران شده بود یک داستان موفقیت در مقایسه با دیگر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان با صفر موارد از طریق اوایل این هفته.

اما محله های نزدیک و اجتماعات بزرگ مورد نیاز در کارخانه گوشت بارها و بارها خنثی تلاش در مایع و اجتماعی فاصله,

مقامات با UFCW محلی 663 اتحادیه است که نشان دهنده 1,850 کارگران در کارخانه خواستار آن شد که شرکت کند خط تولید خود را به کارگران فضای بیشتر.

“کارگران در حال ترس و نا امید گفت:” لیزا Thoma اتحادیه مباشر در کارخانه. “JBS نیاز به سرعت خطوط تولید در حال حاضر برای ایمنی از همه ما کارگران است.”

UFCW محلی 663 جمهور مت Utecht شده بود افتخاری از JBS مدیریت این کارخانه گفت: روز شنبه که “دستکش جراحی, ماسک صورت, سپر, لرزند — این چیزها آمد سریعتر از برخی از امکانات دیگر.”

در بیانیه روز شنبه, Utecht گفت: شکست های این کارخانه به کارگران فضای بیشتر “قرار داده خواهد شد جامعه ما و ملت ما عرضه مواد غذایی در ویرانگر خطر است.”

“در زمانی که مدارس و رستوران ها هستند که بسته به خاطر سلامت عمومی آن مخالف منطق برای حفظ افرادی که غذا را همه ما خوردن ایستاده باید به شانه در حالی که کار می کنند,” او گفت:.

یک JBS سخنگوی کاهش یافته است در اوایل روز شنبه به نظر به طور خاص در وورتهینگتون گیاه اما گفت: “JBS ایالات متحده آمریکا تا به حال اعضای تیم تست مثبت برای COVID-19 در برخی از ما امکانات ایالات متحده آمریکا” و “ارائه پشتیبانی برای کسانی که اعضای تیم و خانواده خود را.”

“ما امیدواریم که همه آنها را کامل و بازیابی سریع. از احترام به خانواده ما انتشار اطلاعات بیشتر.”

تعداد موارد در اشراف شهرستان که در آن Worthington, واقع شده است, گل سرخ از دو تا 12 روز پنج شنبه با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت آمار منتشر شده در جمعه.

تعداد بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بسته شدن و یا گزارش موارد در سراسر ایالات متحده در حال بالا رفتن از هر روز.

این Smithfield گوشت خوک گیاه در Sioux Falls, مرکز یکی از بزرگترین شیوع بیماری در ایالات متحده حسابداری برای بیش از نیمی از داکوتای جنوبی را به طور کلی موارد است.

سه کارگر در یک JBS گوشت گیاه در Greeley, Colo., در حال حاضر مرده است.

در آیوا گوشت گیاه در تما بسته شده است به عنوان یک گیاه گوشت خوک در کلمبوس اتصال. صدها نفر از کارگران در یک تایسون گیاه در واترلو حاضر به کار در روزهای اخیر شکایت آنها در حال محافظت از گسترش ویروس واترلو پیک گزارش شده است.

بیش از 70 درصد از ملت گوشت خوک است butchered در بالا 20 خوک گیاهان پردازش در کشور و اکثر کسانی که در 250 مایل Des Moines, از جمله گیاهان در وورتهینگتون و Sioux Falls.

تایید یک COVID-19 مورد در JBS گیاه در وورتهینگتون برای اولین بار گزارش شده توسط مینه سوتا اصلاح طلب.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im