قبیله ای پلیس صادر شده بیش از 170 استناد طول نوجو کشور 57-ساعت منع رفت و آمد بیش از آخر هفته عید پاک, مقامات گفت: Arizona Republic.

حکومت نظامی اعلام کرد در مارس 6 بود در اثر بین 8 p. m. روز شنبه تا 5 صبح دوشنبه به “کمک به مبارزه با گسترش COVID-19” با توجه به آزادی مطبوعات. بعدها لقب “ملت ناواهو خانواده نماز آخر هفته” در رعایت جمعه و عید پاک بیش از آخر هفته.

“ناواهو مردم باید تحمل بسیاری از سختی ها و فداکاری در طول تاریخ, اما ما همچنان به موضع قوی با ایمان ما, نماز و آموزه های بزرگان” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: قبل از شروع تعطیلات آخر هفته. “به عنوان انعطاف پذیر مردم ما می دانیم که نماز ما شنیده و پاسخ داده است. این آخر هفته ممکن است اعتقادات ما و ارزش های ما را با هم و گیاه بذر امید و مرمت” او ادامه داد.

هیچ نهاد دیگری در آریزونا اجرا کرده است این نوع از حکومت نظامی. این یک حرکت نمایشی بسیاری از احساس لازم بود برای جلوگیری از گسترش COVID-19 است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 22 از آن بیش از 250 ، 000 عضو دارد.

بیش از 170 تقدیر نامه صادر شده در طول حکومت نظامی

گذشته از کارمندان ضروری است با شناسایی رسمی است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند بیش از آخر هفته. هر کسی که نقض قبیله حکومت نظامی ترتیب می تواند با صدور تقدیر نامه از جمله جریمه تا 1000 $و/یا 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده.

ناواهو اداره پلیس اجرا قبیله 57-ساعت منع رفت و آمد با راه اندازی ایستگاه های بازرسی در جوامع مختلف و صدور استناد به متخلفان با توجه به قبیله سخنگوی Jared Touchin. گروه صادر 119 ترافیک استناد و 58 کیفری مزاحمت استناد بین جمعه و یکشنبه گفت که جمهوری.

معلوم نیست چه ملت ناواهو تعریف ترافیک و جنایی ازار داد.

اما ترافیک استناد می تواند در شدت متفاوت است از سرعت و رانندگی بدون بیمه رانندگی تحت تاثیر. دولت قانون تعریف کیفری مزاحم به عنوان کسی که “بی پروا ایجاد یا حفظ یک بیماری است که می تواند ایمنی و سلامت دیگران است.”

قبیله رهبران اظهار داشت: در Facebook پست جمعه گذشته که نوجو کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه را در اثر تا اطلاع ثانوی. حکومت نظامی است که در اثر از مارس 30, نیاز ملت ناواهو ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

مقامات گفته اید که آیا حکومت نظامی ادامه خواهد داد تا آخر هفته آینده.

اثربخشی حکومت نظامی

Touchin گفت: بسیاری از جوامع شاهد کاهش چشمگیر ترافیک و مردم در روی ملت ناواهو در طول تعطیلات آخر هفته گارد ملی.

ملت ناواهو دارای بیش از 250 ، 000 عضو و دهانه بیش از 27000 مایل در سراسر سه متحده — آریزونا و نیومکزیکو و یوتا. این بافت در سراسر گوشه شمال غربی آریزونا همسایه هوپی قبیله ای زمین در نزدیکی طوبی شهرستان و جوامع از صفحه, Grand Canyon National Park, چوب پرچم و وینسلو.

چندین سازمان های اجرای قانون هستند که در داخل و یا همسایه ملت ناواهو گفت: آنها نه کمک به قبیله با اجرای مقررات منع رفت و آمد بیش از آخر هفته.

وینسلو اداره پلیس رئیس Daniel Brown گفت: این سازمان با دریافت تماس های تلفنی متعددی از اشتباه مردم کشیدند در مورد این قبیله را منع رفت و آمد اما که آژانس دخیل نبود به هیچ وجه.

او توضیح داد که بسیاری از وینسلو ساکنان اعضای ملت ناواهو. علاوه بر این بسیاری از اعضای قبیله فروشگاه همسایه در شهرهای مرزی — وینسلو صفحه و گالوپ — با توجه به یک مقدار محدود از منابع در نوجو زمین.

ملت ناواهو مقررات منع رفت و آمد تنها اعمال می شود تنها به ساکنان زندگی در قبیله ای در زمین و نه اعضای قبیله ای زندگی می کنند که در کشور همسایه غیر جوامع قبیله ای.

با توجه به قهوه ای گروه شاهد هیچ بازرسی و یا هر نوع دیگری از اجرای از ملت ناواهو در رابطه با آن مقررات منع رفت و آمد اما اشاره کرد که وینسلو است “دور” از ملت ناواهو. نزدیک ترین ملت ناواهو جوامع به وینسلو هستند Dilkon و Leupp که حداقل 30 مایل دور.

“ما شاهد تاثیر بسیار کمی,” او گفت:. “در واقع ما تا به حال بسیاری از خریداران بیش از آخر هفته به فروشگاه های ما.”

آمریکایی های بومی در آریزونا نامتناسب برخورد با کروناویروس

چند ساعت قبل از حکومت نظامی آغاز شد جمعه, ملت ناواهو مقامات اعلام کرد که تعدادی از شناخته شده COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد به 597 و 22 مرگ و میر.

تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته 101 با دو اضافی مرگ و میر بعد در مجموع 698 و 24 مرگ و میر.

این هنوز روشن نیست که آیا آخر هفته مقررات منع رفت و آمد به نتیجه مورد نظر از مهار گسترش coronavirus. ملت ناواهو است علنا اعلام کرد که تعدادی از شناخته شده COVID-19 موارد از آنجا که شب از 11 آوریل. با توجه به آزادی مطبوعات از قبیله اعداد وارد شده توسط نوجو وزارت بهداشت و نوجو منطقه هند خدمات سلامت در هماهنگی با نوجو اپیدمیولوژی مرکز.

Touchin گفت: قبیله اپیدمیولوژی تیم صرف تعطیلات عید پاک با خانواده های خود. شماره جدید انتظار می رود که در روز دوشنبه.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services یکشنبه, بومیان آمریکایی و افراد مسن و مردان در حال مرگ هستند در نامتناسب اعداد در آریزونا از COVID-19.

بومیان آمریکایی ساخته شده 16 درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در میان موارد که نژاد و قومیت شناخته شدند. دولت گفت: مسابقه ناشناخته است برای 63 درصد از coronavirus موارد و 48 درصد از کسانی که فوت کرده اند.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im