17-year-old اذعان به تیراندازی و کشتن مرد در ماشین در NE. مینیاپولیس

یکی از دو نوجوان متهم در تیراندازی مرگ یک انسان هدفمند برای سرقت به عنوان او نشسته در ماشین خود را در شمال شرق مینیاپولیس وارد یک گناه.

Jered Ohsman, 17, از, راگون رپیدز وارد شده تقاضای خود را روز شنبه در شهرستان Hennepin منطقه دادگاه به قتل درجه دوم در ارتباط با 11 ژوئن 2019, قتل استیون Markey, 39, پلیموت.

Ohsman درخواست شامل عدم توافق در آنچه حکم او دریافت خواهد کرد زمانی که او می رود قبل از قاضی کاترین Quaintance در دادگاه در مارس 17, شهرستان, دفتر دادستان روز سه شنبه گفت.

یک پسر بچه بود که 15 در زمان قتل نیز متهم شده بود در ارتباط با جرم و جنایت است. پرونده او همچنان در حال بررسی در دادگاه اطفال.

با توجه به دادستان:

در مورد 4:50 بعد از ظهر آن روز Markey پارک شده بود در نزدیکی تقاطع 14th خیابان و NE. تایلر خیابان. این سه نوجوان تصمیم گرفت او را غارت و سرقت ماشین خود را.

هر دو درو نیمه اتوماتیک تپانچه و تا به حال bandannas بیش از چهره خود را به عنوان آنها با نزدیک شدن به ماشین. Ohsman پلیس گفت که او دستور داد Markey خارج از خودرو و ضربه او پس از دیدن او برای رسیدن به چیزی. 15 ساله به پلیس گفت که Ohsman اخراج اول به دلیل Markey بود خندید و در آنها.

خونریزی Markey سوار کردن در خیابان مرکزی زده و یک ساختمان به سختی یک بلوک دور.

آن شب یک SUV به سرقت رفته بود از 28 خیابان در سنت لوئیس پارک.

در 2:25 صبح امید جدید پلیس نامیده می شدند به یک تلفن همراه فروشگاه که در آن دزدی در حال پیشرفت بود. افسران دیدم کسی در اجرا از کسب و کار و پرش به جلو و سمت مسافر به سرقت رفته SUV.

خودرو سرعت خاموش و پلیس به دنبال. حدود یک مایل بعد SUV تبدیل شده را بر روی سطح شیب دار برای عازم شمال بزرگراه. 169 اما راننده کنترل را از دست داده و سقوط کرد از طریق یک زنجیره لینک حصار. هر دو نوجوان دستگیر شدند. پلیس بهبود اسلحه از داخل SUV.

اتهامات باقی می ماند و انتظار در برابر Ohsman در ارتباط با جنایات بعد از Markey به ضرب گلوله کشته شد.

Markey مشغول به کار به عنوان یک دستیار در مینیاپولیس در زمان مرگ او. جری Markey گفت که پسرش بزرگ شده در Maple Grove, فارغ التحصیل از Osseo دبیرستان به دست آورده و رشته علوم سیاسی از دانشگاه مینه سوتا است.

پل والش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im